1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוויות סטלניות מקנאביס

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Rasen, ‏16/12/16.

1. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    תלוי בהמון גורמים...אורך השימוש, אינטנסיביות

אבל בוא נאמר, אם אתה מעשן איזה 5 שנים וכל הזמן הזה בצורה יום-יומית..כשתפסיק יקח לך לפעמים גם חצי שנה עד שתפסיק להרגיש את ה"באסה" הזאת.

דודה אוהב/ת את זה.
  2. Rasen

Rasen קנאביסט

לייקים:
    45
    אין פה שום ויכוח או השוואה בין סמים פסיכודאלים לקנאביס
    כל אחד כנראה חווה את זה אחרת.
    עבורי יש לקנאביס השפעה רוחנית לעיתים.
    לדוגמא:
    אני עושה גם רייקי להנאתי והטיפול שאני נותן אחרי ג'וני טוב הוא שונה לגמריי מטיפול רגיל, במהלך הטיפול אני רואה בראש את המטופל כרשת תעבורה צבעונית מדהימה , כאילו כל הזרמים החשמליים של המוח גלויים לפני , קשה להסביר במילים.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  3. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    זה לא בדיוק "הזיה פסיכודלית" , זה יותר דברים שבראש שלך שאתה חושב שיש והווזליות גורמת לך לראות את זה, אבל זה גם למספר שניות.
    השפעות שונות מפרח לפרח אז יכול להיות שתרגיש באחד שאתה תלוי בין המציאות לדמיון ובשני אתה תדבק למיטה .
    מינון הוא גם חלק מזה כמה שתעשן יותר הסיכוי לראות משהו שמזכיר לך "פסיכודליה" יותר גדול.
    גם אני חוותי את זה בעיקר כשהתחלתי או עברתי מסוג פרח לפרח אחר.
    כול אחד שמקבל את השפעה הפסיכואקטיבית בצורה שונה .
    bho הוא היחיד שאומריפ שכול אחד ממנו יקבל הזיה פסיכודלית ,אבל לא חוותי לא יכול להגיד.
    השפעה תחזור גם זה שהיא תעלם לך לכול החיים תנסה חודש הפסקה כמעט מאה אחוז שזה יחזור .
    אני מעשן 4 שנים באופן קבוע יום יומי , כול פעם שאני מרגיש שבאלי לחזור קצת לחיתולים, אני עושה הפסקה של שבוע שבועים והכול חוזר.

#23 דוררר, ‏11/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏13/1/17
  4. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    תראה את הסרטון ששמתי בהודעות הקודמות של טרנס מק'קנה שמבין עניין ושם את כל החכמולוגים כאן בכיס הקטן, ותבין שהוא כן פסיכדלי בעיקר באכילה תקרא ספרים בנושא ותראה שאנשים חוו ממש טריפים טרנס משווה זאת לפי התאורים שלהם ל500 מיקרו גרם של אסיד והוא יודע על מה הוא מדבר. לכל צמח וחומר ישנם מאייפנים שונים אבל זה לא אומר שזה לא פסיכודלי.

5. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    באכילה..
    אנחנו מדברים בעישון ,בעישון הסיכוים קטנים יותר .
    עוד פעם גם אמרתי שזה תלוי בזן והשפעותיו , ובגוף של אדם איך הוא מקבל את זה.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!