1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טריפ ראשון..

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י purplekush, ‏26/12/16.

1. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    גם מאיזשהיא בחינה הבנתי למה אמרו אחרי צבא הכי כדאי להידלק..
    ואפשר להגיד שחוויתי את הצד הכי טוב שיש לאסיד ומקביל את הצד הרע שלו..והעניין הוא שאני סאחי אני לא אוכל כאפות ולא שריטות אני עם ביטחון גבווה אפילו ברגע שאני מעשן אז יורד לי הביטחון ...ומתחיל שריטות וכאפות אבל שוב לפעמים אני יעשן יקבל את זה
    -----יש קטע בטריפ שאני לא ישכח זה שרקדתי והכול היה טוב יפה מ 11 בבוקר שנפתח עד 6 וואלה הגעתי למצב בערך שהגוף שלי כאב הרגשתי שבאלי לשבת לנוח לא לרקוד ואז ישבתי והתחלתי לחשוב מה מותר לעשות שדלוקים עם יש דברים שאסור נגיד היה באלי ללכת סיבוב אז רצה לי מחשבה שאסור ללכת לבד על אסיד שלא יקרה מצב שאני לא ידע איפה אני ואז אחרי שנייה אמרתי לעע וצחקתי על זה או לא ידעתי עם אני יכול לאכול...וכאלה

אני לא יודע עם זה חרא שלא חומר כי מישהו אכל איתי מזה חצי (חבר אבל לא ממש קרוב היום כבר כן ) אבל היו רגעים שרעד לי הרגל וגלי חום מסביב לראש ראיתי הכול חד זוהר כיפי לא ראיתי דברים נמרחים וצבעים ממש זוהרים כמו שכולם מספרים עליהם וגם אותו חבר מספר לי .. אכלתי הזיות קטנות פה ושם עם איזה צליל ששמעתי ברחבה הרוח הרגישה לי הדבר הכי נעים שיש והמים אהבתי לקפוץ למים או שמתיזים עלי מים זה הרגיש אלוהי

אני מנסה לתאר לכם מה הרגשתי אולי יש לכם מושג איזה חומר לקחתי ? שוב אומר הקרטון היה לבן עם מסגרת כחולה הוא לא היה מר בכלל

#21 purplekush, ‏7/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏7/1/17
  2. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0

הבנתי פחות או יותר זה מה שאני משתדל לעשות אבל עם קורה איזה משהו זה כאילו פחד כזה שנכנס לי לכול הגוף לא יודע להסביר אני פחדן בעקרון חחחחח לא בקטע של קוקסינל או בלי ביטחון בקטע שנמנע מהאלימות המכוערת הזאת נגיד קח דוגמא היינו ישיבה זה התחלתי עם משהי שם התנשקנו מסתבר שייש לה חבר אני קם מוקדם בבוקר רואה שיחה ממנו עכשיו (הוא יושן מן הסתם כי מוקדם...)אז יהיה לי פחד כזה בגוף בראש זה יציק לי כול היום עד שאני לא ידבר איתו ויפתור תעניין אניי לא יודע להגיד לדברים בראש לאותו רגע לדחות אותם

3. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אל תחשוב על כמה לא נכון (אם בכלל) המעשה שעשית.זה רק יתסבך אותך יותר.כבר עשית משהו,מפה תפיק את הלקחים ותמשיך הלאה בצורה נכונה יותר.בקשר לכל שאר הדברים שכתבת (התופעות שהיו בטריפ והחומר עצמו) אנחנו לא יכולים להגיד לך מה לקחת.זה לא היה 25 ומפה אני יכל להגיד לך גם שלא חווית את הצד הכי טוב שיש לאסיד,וגם לא את הצד הכי רע שיש לאסיד.
    אתה צריך לקחת את החיים קצת יותר בקלות ולשחרר דברים ולהסתכל עליהם קצת אחרת.כשאני חוויתי מלחמה עם האגו שלי בזמן טריפ הרגשתי הכי חסר אונים ואומלל בעולם,הרגשה שלא מאחל לאף אחד.אבל כשזה השתחרר ויצא החוצה הרגשתי הרבה יותר טוב,ועכשיו כל פעם כשאני במצב קצת לא מאוזן אני ישר חושב על הקרב ההוא שהאגו שלי ניהל מול הLSD ונכנס לפרופרוציות.
    אתה סתם מתסבך את עצמך.

4. בנג'מין פרנקלין

לייקים:
    2
    גבר כמה דברים שהבנתי בדלקה, ממה שאני רואה אצלך אצה פשוט אוכל סרטים על הסרטים של הדלקה , פשוט זרום ים זה תן להכל להיות תהיה מנותק מה אכפת לך? תישרט תאכל סרטים תסביכים אל תתערב בזה תשחרר את זה תן להכל לרוץ .
    רוב הסרטים שלך הם שמשהו לא בסדר איתך כי אתה מתנהג כמומסטול אבל בשביל זה לקחת סטלה אחי.
    שמע לי המסיבה והמוסיקה זה ממש לא מקום לפעם ראשונה ואני מדבר איתך בתור אחד שאכל טריפ ראשון מאוד מפחיד במסיבה בפעם הראשונה , אחרי חודש בערך ישבתי בבית עם חברה ופשוט נדלקתי בחצי טיפה ותאמין לי אתה לא יודע כמה המיקום והאנשים שאתה נמצא איתם משפיעים .
    היתה לי תדלקה הכי טובה בעולם תיקנה לי את כל הראש קח כמות קטנה שב בבית אחי עם חבר או חברה שאתה מרגיש איתם צצש בנוח ופשוט תהנה מהדלקה אחי בלי גירויים מיותרים ואנשים מיותרים פשוט זאום תחקור תאסיד כי זה ממש לא רק מוסיקה ומסיבות אתה תופתע לגלות עולם שונה.

5. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    להפך אבל מה עם אני יושב בבית סתם בסלון ונדלק אז יותר קל לשקוע למחשבות ..הרי מה אני כולי יהיה רוטט ואני יהיה בבית מה אני יעשה מאשר במסיבה וזה..אני לא עושה את זה כדי לחקור את האסיד נטו לכיף אני ממה שהבנתי בדלקה הזאת זה שהדלקה שלי זה השירים הצלילים זה מה שאני אוהב לרקודדדד לטייל בין הצלילים ..

6. בנג'מין פרנקלין

לייקים:
    2
    חחח אם אתה חושב שהאסיד זה נטו צלילים ומוסיקה אז לא יודע אזה חומר לקחת זה בטוח חא אסיד וזאת גישה לא בוגרת לבוא לחומר כל כך חזק ומשמעוצי שמשפיע על המוח הרבה יותר מרק צלילים ומוסיקה.
    ובבית תוכל להיות מי שאתה בלי לאכול סרטים שמישהו מסתכל וחושב שאתה מוזר , תנסה אחי בנתיים ניסית משהו אחד וסבלת אז למה להתווכח..

7. בנג'מין פרנקלין

לייקים:
    2
    ושאני אומר לחקור את הטריפ זה אומר להגיע לשורש הבעיה שלך ולפתור אותה במקום רק לרקוד לצלילי דארק. זה להיות במקום בלי יותר מידי גירויים ובאופן צלול לזרום עם המחשבות שלך עד הקצה ולשחרר תאגו ומה חושבים ומה אומרים. אם אתה רוצה רק להנות לצלילים קח md או ספידים לא הבנתי מה חיפשת באסיד..

8. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    לא אמרתי שאסיד זה נטו צלילים אל תכניס לי מילים לפה אני אומר שמבחינתי להידלק זה בפסיטבל לא כי כולם עושים את זה כי טריפ פסיכודלי הריקודים הצלילים זה כיף לי אני משתחרר בזה ואז שהמסיבה נגמרת לדוגמא ואני מול האסיד לבד כביכול .. פה אולי מתחילה הבעיה ! זה ממש לא מה שאמרתי אז אל תכניס לי מילים לפה אמרתי שאת הדלקה שלי אני לא לוקח למקום של לשבת דלוק בבית ולהתחיל לחקור דברים אני לא יודע על מה אני יחשוב אין לי מושג וזה לא ניראלי להיות כולי רוטט בסלון מאשר במסיבה לפרוק את זה אתה אומר גירויים אלה גירוריים כיפים אבל שמה מגיע תסביכים ושריטות שבמקום שאני יהנה איתם וישחרר אותם אני אוכל סרטים על סרטים

9. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    זה כבר עניין של מה אתה צורך חבר.
    LSD-25 ידפדף לך במחשבות וברגשות ויחפש מה צריך לתקן."אתה" לא תחשוב על כלום,כי לא יהיה אתה.האגו שלך יפתח כמו ספר והLSD פשוט ישכתב אותו איפה שהוא רואה לנכון.אתה יכל לרקוד ולשמוע מוזיקה כמובן אבל הכל עובד במקביל,זה שאתה נהנה מהמוזיקה ורוקד לא אומר שהתהליכים בראש נפסקו.נגיד לך ככה שברגע שיפתח קרב בין איזה מטרד שיושב אצלך לבין הLSD אתה תרגיש את זה טוב מאד,ו"נעים" זו המילה האחרונה שתתאר את ההרגשה.אבל כשזה מסתיים אתה מרגיש מתוקן,ולא מרומה כמו מישהו שנתנו לו קצת הזיות לעיניים וחידוד בשמיעה לכמה שעות.אתה תרגיש אדם אחר.תאמין לי שעדיף לעבור את הקרבות האלה במהלך הטריפ,מאשר להתקע עם מיליון ואחת סימני שאלה בסוף הטריפ שרק יגרמו לך לאכל את הסרטים שאתה אוכל.תמיד יהיו לך מחשבות נוספות אחרי הטריפ,העניין הוא האם יהיה מדובר בשאלות קשות ומבלבלות או בהרגשת ציפיה לגבי לאן יתפתח המסע שלך

10. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    טריפ יכול לבלבל, לתסבך, וזה זמני. אל תדאג זה הכל עובר.
    בינתיים, תמצא דברים שטוב לך לעשות ואל תחשוב על זה יותר מדי
    תן למחשבה שלך לזרום בכיווני חשיבה אחרים מהמחשבות על הטריפ ותרגע זה הכל עובר

להמליץ לך להמשיך לקחת טריפים במקום לא מסודר מראש? עם חבר'ה שאתה לא ממש מחובר? לא הייתי ממליץ לך.
    SET AND SETTINGS בראשונה.

11. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    מה זאת אומרת האגו שלך יפתח כמו ספר אני יכול להגיד שהשתנתי בהמון דברים אני יתן לך דוגמא אולי זה קשור אולי לא תגיד לי אתה ..(וחשוב שתרד לרמת הדוגמא כמה שאפשר לתאר אחי זה יעזור לי ) זה משהו אחד מבין הכמה דברים שהאסיד הטריפ הזה שעברתי שינה אותי לפני הטריפ הייתי סטוציונר מת משחק בבנות אחרי הטריפ שעברתי אני יותר רגיש אליהן .. לא מזלזל כמו שהייתי או נגיד כבוד למורים למבוגרים משהו שעלה אצלי בכמה ובכמה דרגות ועוד מלא ערכים ותובנות שקיבלתי ... אבל אני אשמח אם תתן לי איזה דוגמא למטרד שמתנהל מול הLSD שאני יבין פחות או יותר כי אני לא מבין מה אני צריך לחשוב בראש וואלה אני יקח טריפ בבית אבל מה כאילו יאני יעשה שאני דלוק זה מה שאני חושב אתה מבין...כי מה אני יושב סתם ככה בבית משעמם לי ..אני לא רוצה להגיע למצב שאני דלוק ומשעמם לי ואז לשקוע למחשבות..אפילו מטרד אישי שלך קרה...אשמח לשמוע כמובן אך ורק אם באלך לשתף

12. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    ואני יכול להגיד שעכשיו שאני מעשן מידי פעם אין שריטות ותסביכים ממש ..אבל שוב עם קורה נגיד איזשהיא סיטואציה שלילית של מכות או משהו שלילי שקרה שאני חושב שיכולים לבוא עליי בגלל זה עולה לי פחד כזה בגרון בגוף אני לא מצליח לחשוב על שום דבר אחר אני חייב לפתור את זה ..חוץ מזה גם עם נגיד אפילו אני לא מעשן..יכול להיות שזה פשוט מי שאני ככה? פחדן ? חחחחחחחחח גם אני מאוד חושב שיכול להיות שהסביבה שלי פשוט ילדותית מידי..וזה מה ששורט אותי לפעמים אני ממש מרגיש ככה..חזרתי לחברים הסאחים חלקם יותר בוגרים חלקם עושים דברים ילדותים שאני מתחרפן מזה ..כי וואלה מאז הדלקה אני לא יכול לשבת עם החברים המעשנים שהייתי מעשן איתם שנתיים רצוף שהם הכירו לי תעולם הזה..אני מסתכל עליהם..וזה כול היום מה לעשן מה לעשן לשבת פצוץ הישיבה זה לעשן כול הזמן...
    הדלקה גרמה לי להבין שזה לא הכול זה חלק .. ולצאת מהעישון הכרוני הזה...ברמה של התכווציות בבטן חייב ראש
    עכשיו אני מעשן שיש לאן לצאת שיש שאכטה באיזה ישיבה טובה ..או פעם ב.. באיזה שישי מתארגן ככה לצהריים עם יש יום יפה .. ומפנה לזה תזמן אבל לא רק לזה כי חשוב לי להישאר פיקח גם להצליח בחיים לא להיות מנותק

13. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    הכוונה היא שכשאתה בטריפ על LSD אמיתי אז האגו שלך (האגו זה אתה בעצם,כל המחשבות ,ההתנהגות,הדפוס האישיותי שלך וכו') הוא בחלק מסויים מהטריפ הוא יכל להתעקש לא להשתחרר.LSD 25 הוא חומר מאד מאד חזק וגורם לאדם להתחיל לאבד את עצמו בחלק מהמקרים בזמן הטריפ,והאגו מסרב לעזוב.ה"אני" שלך מסרב להתנתק.הוא מסרב לתת לטריפ לקחת קונטרול עליך,הוא מנסה להשאיר אותך בעולם הזה.אז האגו מתחיל להאחז בהכל,בכל מחשבה ובכל תקווה שיש לו.כשתמנהל הקרב הזה בין הLSD לאגו שלך אז הכל צף למעלה,והLSD בעצם מתחיל להלחם עם כל המועקות שלך וכל המחשבות הרעות שהאגו שלך מעלה.כל התהליך הזה מאד קשה ומבלבל ואתה לא מצליח להבין מה קורה וזו הרגשה קשה ואתה ניהיה חסר אונים.LSD 25 זו תרופה.טריפ על אסיד אמיתי זו חוויה מאד עוצמתית ואף אחד לא מתחייב בפניך שהיא תיהיה כיפית 100 אחוז כי זה לא יכל לקרות.תמיד יהיו רגעים קשים יותר ורגעים כיפים,ורגעים מרגשים,והכל פשוט יוצא וקורה.בזמן הטריפ אתה חווה הכל.
    אני יכל להיות לך מנסיוני שבאחד מהטריפים שחוויתי על LSD 25 הרגשתי שאני לא מסוגל לבצע שום פעולה פשוטה.שאני מרגיש צורך לגרד,ולא מגרד.למה? כי ה"אני" כבר לא היה שם.כשניסיתי להבין מה זו ההרגשה הזו של "לגרד" אז חשבתי לעצמי "מה אני מרגיש?איך קוראים לזה?מה עושים עם זה?למה שאני אעשה את זה?".כבר לא היה "אני" יותר.אתה מבין?
    לא יכל לשעמם לך בזמן טריפ.כל כך הרבה דברים רצים לך בראש בזמן טריפ,המונח "משעמם" לא יהיה קיים אצלך.

אני בכוונה ממשיך לציין אגב שהפוסט שלי מתייחס לLSD 25,ולא לכל חומר אחר.כי זה דברים שונים לחלוטין.החומר שאתה צורך משפיע עליך אחרת כי הוא חומר אחר.אני שמח לשמוע שגילית אצלך שינויים חיוביים,אבל מציע לך לשקול אם להמשיך לצרוך את החומרים שאתה צורך.אתה לא יודע מה יש בהם.

Umus אוהב/ת את זה.
  14. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי זה ההסבר שסידר לי עכשיו משהו בראש ..זה בול מה שהיה לי אני אפילו זוכר שעלתה לי מחשבה במסיבה שישבתי על איזה צידנית של אחד מאיתנו היייתה ככה פשוט קפץ לי לראש הקול של אמא שלי כאילו ממש שמעתי אותו אומר תמיד הזהרתי אותך מסמים ( אני אומר משני תודעה ;)) כאילו מאז שאני ילד הייתה אומרת לי את זה ועכשיו שהסברת לי כמו שתאומר "האני" נלחם מול הLSD והוא מתחיל להיאחז בכול תקווה יעני של המציאות הרגילה ..זה משהו שעכשיו הבנתי סידרת לי משהו קטן בראש..אם יש עוד דברים לדעת על האסיד עצמו כמו זה.. אני אשמח עוד לשמוע .. ואאו אתה טוב הבנתייייי

ולגבי החומר אני הפעם ניראלי יעשה טיפה ... הבנתי שזה יותר צבעים יש כאלה אפילו אמרו יותר שמח .. רק מבן אדם אחד שאני יודע שהרבה לקחו ממנו וגם אחד שאני מכיר שהפעם הראשונה שלו לקח ממנו ואמר שזה פשוט טיפה בת זונה ..רק ממנו אני יקח..אבל עדיין לא עוד מעט יגיע הזמן ..הפעם הבאה אני רוצה בפסטיבל יהיה לי כבר 18 לא יעזור בדין... יש שתי רחבות.. הולך נגיד לפרוגרסייב לא יוצא משם חחחחחחחח

ומה אתה אומר עם בהשפעה אני ישמע אתה אומר לא במסיבה אז נגיד שאני לא במסיבה בבית או בנחל ישמע דארק איך אני יגיב ? כי זה הכניס בי פחדים זה מה שבילבל אותי וגרם לי לשקוע כי שאר הצלילים גרמו לי או להתקרחן או להינות מהרוח מהשמש..להבין דברים וכאלה...

#34 purplekush, ‏13/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏13/1/17
  15. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    קודם כל שמח שעזרתי לך.
    ויש עוד הרבה מה להסביר בעקרון.זה הכל עניין של מה אתה שואל ואני אשתדל לענות לך כמה שאני יכל.
    בקשר למה שכתבת על הטיפה-אני באמת לא רוצה לאכזב אותך,אבל זה לא יהיה LSD 25.בחומר האמיתי אין "יותר שמח" לדוגמא,זה תלוי לאן הטריפ נפתח.אי אפשר לקבוע מראש מה יהיה ואיך תתנהג.בטריפ ההרגשה היא גלית,יש עליות ומורדות,פעם אתה הכי מאושר בעולם,ואז יש גל קצת קשה,וכן הלאה.לפעמים זה קצת יוצא מאיזון ל"טובה/לרעה",ואז מתאזן שוב.אי אפשר לצפות באמת למה הולך לקרות.אני חוויתי את האושר הכי גדול שחוויתי אי פעם במהלך טריפ ולאחר 40 דקות בערך הייתי בחרדות עם מחשבות הזויות ופחד להתקע בטריפ כל החיים.
    אני לא מסוגל לשמוע דארק על LSD,לא מסוגל לשמוע טראנסים שיש היום בכלל.כן אלקטרונית,אבל לא טראנסים.
    צריך להכניס מוזיקה שבאמת תשחק לך בראש,שתרגיש שהמוזיקה נועדה לטריפ שלך ולא לשום דבר אחר.
    יש פלייליסט מצויין בפורום פסיכדליה למתחילים ששולגין פרסם.יש שם את המוזיקה הכי אלוהית לטריפ LSD בהתחייבות.
    יש שם אלבומים שריסקו אותי בכל מובן אפשרי.
    כשאתה על LSD אמיתי אין לך טעם במוזיקה.הLSD קובע מה אתה אוהב ומה לא.אם תכניס מוזיקה לא מתאימה אז הLSD ילחם בך עד שתעיף אותה.והמלחמה הזו בא לידי ביטוי בהרגשה לא נעימה פשוט.כנס לאיפה שאמרתי לך,תשמע את המוזיקה שיש שם.

אני חייב לציין ששולגין לימד אותי הרבה מאד דברים,ומה שאני מספר לך פה זה גם מנסיון אישי.הוא עזר לי לפרש המון דברים והדריך אותי.כמובן שחוויתי טריפים שמהם למדתי המון גם.

16. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    בסדר אבל ממה שאני יודע זה באיכות גבוהה אין מה לעשות אין LSD 25 אמיתי בארץ
    ומה עושים אז אנשים במסיבות פשוט נישרטים ? אז זהו שגואה פרוגרסיב משחק לי בראש טוב זה לא שאני לא מתחבר לטראנסים אני זה המוזיקה שאני אוהב ... פשוט דארק והייטק והארדקור הרגו אותי בטריפ
    אז מה באמת עושים במסיבות במצבים כאלה ?

17. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    המוזיקה של היום לא באמת מתאימה לטריפ של LSD.זה מתאים לחומרים שנמכרים היום,שהם פחות או יותר זולים כמו המוזיקה של היום.זה מושפע אחד מהשני.מה עושים במסיבות?לא יודע,אין לך מה לעשות באמת חוץ מלשבת ולהרגע.
    וכולם אומרים שזה "באיכות גבוהה",אף אחד לא ימכור את המוצר שלו כמשהו גרוע.אני לא באמת יודע מה מוכרים לך ומאיפה זה מגיע,אבל זה לא LSD 25,וכנראה שגם לא משהו מהחומרים היותר איכותיים שיש.אבל הכל יכל להיות.בכל אופן,שמור על עצמך.בהצלחה.

18. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    נפלא.
    אשמח לעוד הסברים שלך על החומר :)

ועוד 2 שאלות: באיזה שנים צרכת ממנו ואיך אתה יודע שמה שלקחת היה lsd25 אמיתי? תודה.

19. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    ממש לאחרונה.
    אני יודע שזה היה LSD 25,אתה תיהיה חייב לסמוך עליי.אני מאמין שבקרוב עוד מספר חברי פורום יעלו לפה טריפ רפורטים על החוויה שלהם עם הLSD 25,אני לא היחיד שזכיתי.

בקשר לעוד הסברים שלי על החומר,אני לא פרופסור בתחום,אני לגמרי חדש אפשר לאמר,אבל חוויתי פסיכדליה במיטבה בזכות החומר הזה.אז אם יש לך שאלות מעט יותר ספציפיות אתה מוזמן לשאול :)

20. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    אני רוצה להגיד עוד משהו לעשן הםסקתי כי כשאני מעשן הראש שלי לא שקט...כאילו יש אצלי עוד קול בראש עכשיו גם שאני לא מעשן זה ככה וזה מגיע לרמה שאני אומר לעצמי וואי כואב לי הראש מזה ואני רק רוצה לשים תראש לישון ..ועוד משהו המצבי רוח שלי משתנים בשנייה... אני יכול להיות בישיבה בצהריים וסתם נגיד להיפגע ממשהו ואז חבר שלא שם סתם יאסוף אותי למקום אחר אז אני שוכח מזה וכאילו המצב רוח שלי משתנה בשנייה... לא יודע להסביר הלוואי ויכולתי זה מתסכל אותי כול הדברים האלה...אני כבר לא יודע מה לעשות לעצמי
    ..ועוד משהו יכול להיות שהכול מתערבב לי הזה שאני מתבגר מסיים יב עוד מעט צבא וזה גרם לי להבין מה מהות החיים באמת.. ואולי קשה לי לקבל את זה אני לא יודע למה באמת שכואב לי הראש ממחשבות ואני לפעמים צועק לעצמי בראש יעני חלאסלחשוב כבר... ברמה כזאת

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!