1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הממלצה לצפייה: Bong Appetit 9

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LipTheGreat, ‏14/1/17.

1. LipTheGreat

LipTheGreat קנאביסט

לייקים:
    29
    היי חברים,
    בתור ישראלי המתגורר בארה"ב נתקלתי במקרה בשם Bong Appetit כחלק מהמרוץ הבלתי נגמר אחר מילוי החלל החסר שמשאירה לך סדרה אחרי פרק סיום העונה,
    כחובב בישול מתחיל, בזמן האחרון יצא לי לעקוב מעט אחר תכניות בישול שונות ומגוונות במטרה להעשיר את ספר המתכונים הפרטי שלי, העלעול האחרון שלי בערוצי הטלוויזיה נעצר ברשת Vice, אחרי שהעיניים המתקשות שלי, שמא זה המרחק מהטלוויזיה והעובדה ששכחתי את משקפי הראייה בחדר השינה או שזה היה הלמון הייז שבדיוק שרפתי בבאנג, הבחינו בצמד המילים בון אפטיט, אך משהו היה שונה, בסוף המילה בון הופיעה G, וישר הבנתי שיש צורך לעצור ולאשש את החששות, האם זו תכנית קנאביס שהצליחה לפלס את דרכה אל רשתות השידור של מערב ורג'יניה(?!).
    וכך היה, תכנית העוסקת כל כולה בקנאביס, ובעיקר בשילוב קנאביס בשלל גווניו של הנוף הקולינרי המודרני, מ-יין, לטאקוס ועד לארוחות גורמה.
    את התכנית מנחה אבדולה סעיד, סטלן צעיר ואנרגטי, נותן את הבמה למיטב אנשי המקצוע המארחים בתוכנית בצורה מקצועית ובעיקר מצליח להעביר בצורה טובה ומעניינת את חוויותיו מצריכת הקנאביס בשלל דרכים מגוונות, נעזר בצמד מומחים לטעמי קנאביס, אשר מפיקים דאבס, שמנים ואף בישול וטיגון פרחי קנאביס בהתאמה למנות השונות בתכנית, בין בחירת הריחות והטעמים הם מקפידים על איזון בין CBD וTHC וביחד עם אבדולה, נפגשים מדי פרק עם שפים שונים, חובבי קנאביס, ובצוותא הם חוברים את כישרונותיהם לכדי מספר מנות למסיבת הקנאביס הנערכת בסוף כל פרק, אליה מוזמנים בכירי תעשיית הקנאביס ופעילים חברתיים מהתחום גם כן.
    הארוחות מלוות תמיד בעישון בדרך כזו או אחרת, בפרק אחד ליוו את הטאקוס המפורסמים בLA, שבושלו במיטב שמני הקנאביס, עם סיגרי קנאביס, אשר גולגלו בעבודת יד מפרחת בתחילת התכנית, ובאחר צמד המומחים המליצו על סוגי דאבס שונים והתאימו את טעמם לארוחות.

בתור חובב בישול וקנאביס נפתחתי לתרבות צריכה מהמעלה הראשונה, למרות כתבות שפורסמו על בישול עם קנאביס ע"י שפים שונים, טרם נחשפתי לתחום בצורה כזו.
    יוצרי התכנית מדגישים את תזמון עליית התכנית עם השינוי התפיסתי של הקנאביס בחבר'ה האמריקאית, וברוח זו אאחל לכל חברי בישראל אי הפללה בציון ואינשאללה ליגלזציה בקרוב.

שלכם, LipTheGreat.

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    קישור?

3. LipTheGreat

LipTheGreat קנאביסט

לייקים:
    29
  4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע