1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוות דעת על זן 'עדן' החדש של תיקון עולם

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י DOP77, ‏31/12/16.

1. DOP77

DOP77 חבר חדש

לייקים:
    2
    אני מחפש זן לילה טוב . הבחירה בעדן/יסמין/דורית עד עכשיו הייתה למצוא זן לילה מרגיע ומשחרר שיתמוך בבעיות שינה גם באופן מתון . אם האינדיקות נכשלו אז אולי סאטיבה תעזור ללילה ? יש לסאטיבה נטיה לעורר אז בעיה קצת . ליום יש לי את השירה , לא מחליף יותר .

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מידנייט מעולה

3. DOP77

DOP77 חבר חדש

לייקים:
    2
    ללילה?

4. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    בתור מישהו שנכנס לחרדות ותסביכים מכל זן שיש בו לפחות 20 אחוז THC במיוחד אם זה מגיע מאינדיקה.. אז אני אומר בלב שלם שאבידקל לא גרם לי לחרדות בשום מצב, בשום מינון, ופשוט לא עשה לי כלום!

היה לי הרגשה שב20 דקות הראשונות יש מצב רוח חיובי ומחשבות עליזות אבל אחרי 20 דקות צריך לעשן שוב.
    כאילו זה הרגיש שההשפעה שלו נגמרת ממש מהר והוא בתכלס משאיר אותך סאחי לחלוטין.
    אלסקה גם ניסיתי לפני שבועיים ואם הייתי מגזים במינון הייתי מתפלפ לכמה שעות חחח

מעניין איך רפאל..

5. DOP77

DOP77 חבר חדש

לייקים:
    2
    גם אני ככה , אינדיקות חזקות פשוט סיוט . מרוב שאני נואש מלמצוא זן לילה טוב ושקט שקלתי לחזור לאוקסיקוד יימח שימו בלילות , הוא לפחות ישר מרדים וגומר בלי הרבה סיפור . שקלתי כניסיון אחרון או אבידקל או מידנייט , כרגע הולך על מידנייט כי זכור לי שהוא עייף אותי ביום ואפילו סיחרר ככה שזה מעולה ללילה .
    תודה על החוות דעת של האבידקל .
    בקטע של האלסקה , אני ביום על 'שירה' שזה האחות העדינה של האלסקה , וזה פשוט זן מעולה מעולה מעולה . מעלה אותך רמה אחת מעל כולם . למרות שראיתי 20 THC חששתי , אבל הופתעתי מאוד .
    רפאל לא טעמתי , מזכיר במינונים משו בין מנגו למידנייט . זוהר יצא לך לנסות ?

6. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    לא יצא לי לנסות זוהר.

אבל אני יכול להגיד לך שלשלב זן CBD כמו אבידקל עם אלסקה זו תחושה פשוט של גן עדן!!!! אתה מנותק בקטע טוב.. נמצא בעולם של שלווה בלי חרדות ובלי פרנויות כי האבידקל מעיף לגמרה את התופעות האלה שעלולות לקרות בגלל ה THC.

חבר ניסה בחו״ל ג׳וינט של סופר למון הייז (22% THC) ביחד עם שרלוט וואב (20% CBD) ואמר שזה ממש התקרב לו להשפעת האופוריה של MD! פתאום כולם היו נראים לו שמחים והרגיש בשמיים אבל בקטע טוב ובלי סרטים לא רצויים.

ה CBD פשוט מנטרל את התופעות לוואי של הפרנויה וחרדה ככה שאתה מקבל סטלה שהיא נטו חיובית שיכולה בהחלט להזכיר קצת MD.

זן עם נטו THC נגיד כמו הטיל תכלת שהוא 28 אחוז THC ובקושי אחוז בודד אחד של CBD ממש הרגיש לי כאילו לקחתי פטריה או קרטון של אסיד. פשוט אכלתי סרטים לא נורמאלים.

7. DOP77

DOP77 חבר חדש

לייקים:
    2
    מגניב . יש לי את 'שירה' שדומה לאלסקה אז אם יגיע לידי אבידקל אנסה .
    מה שכן יש זנים שבהם הקאנבינואידים שווים וזה דיי מזכיר מה שאמרת . אני למשל הלילה מנסה 'מנגו' שזה כמו המידנייט רק עם 7 אחוז ויש הרגשה מאוד טובה ומיוחדת, יש שמחה ורוגע ואין טיפת חרדה .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!