1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ונדור ישראלי בדארקנט

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מגדלגדל, ‏15/1/17.

1. מגדלגדל

מגדלגדל חבר חדש

לייקים:
    0
  2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    נפלא! יכול היה להיות נחמד לראות קצת עסקאות ופידבקים בפרופיל שלו. מקווה שזה יקרה בקרוב :)

3. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אהלן, אין לו שום ניסיון במרקט, יש לו רק 10 גרם במלאי, והוא מוכר אותם ב100 שקל לגרם... (27 דולר)
    אני לא אתפלא אם הוא מנסה לדפוק קופה ולהיעלם, ואם למישהו פה מתחשק לקחת את הסיכון שהוא ידפוק אתכם אז תהנו כולנו נלמד מזה- הייתי עושה את זה אם הייתי רק צורך ולא מגדל אבל לא חסר לי ירק תודה לאל..

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יש אופציה להזמין 0.4 ג' לנסיון. אם מישהו חושש שיעקצו אותו הוא תמיד יכול להזמין קודם בקטן. אגב, אני מכיר לא מעט אנשים שהיו מעדיפים להזמין דרך האינטרנט מאשר כל הפרוצדורה של להיפגש עם דילר ברחוב ולהיסחב עם החומר עד הבית. מה גם שלא לכולם יש קונקשן טוב או מכירים מישהו שמגדל.

ונדור ישראלי זאת באמת אופציה טובה, בהנחה שהוא שם בשביל להישאר ולספק שירות טוב. לא אומר שצריך לסמוך עליו, אבל גם לא צריך לקטול אותו אם אין עליו תלונות. פרגון ותמיכה חשובים פה כדי לעודד עוד ונדורים להקים חנויות כחול לבן בדארקנט. תחשוב על זה :)

5. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    היי:) מטרתי לא הייתה לקטול את הוונדור אלא להזהיר, אחרי ניסיון רב שנים בעסק הזה לומדים לא לסמוך על אף אחד שאין מכר טוב שמגבה אותו.. (מה שנקרא "מילה" של חבר שהבנאדם אמין)

6. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    ופי כמה וכמה כשזה בישראל..

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מסכים. אבל בוא לא נשכח שכל הדארקנט מבוסס עסקאות מהסוג הזה. אם בחרת להזמין ממישהו שאתה לא מכיר אתה צריך לקחת בחשבון שאתה עלול להעקץ. בכל מקרה, כיף לראות ונדור ישראלי במרקט כמו הנסה. אני מאחל לו שיצליח ושבעתיד נראה עוד המון כאלה. ככה תיווצר תחרות ביניהם והמחיר יירד. בסופו של דבר רק הצרכן ירוויח מזה :)

8. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    למה לא נפתח הדף

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה גולש בתור?

10. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    לא כרגע

11. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    יפה,חבל שיש רק וויד.

12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תפתח את הקישור בתור.

דוד גו אוהב/ת את זה.
  13. מגדלגדל

מגדלגדל חבר חדש

לייקים:
    0
    לא נראה כך... נראה יותר כמו ונדור חדש שמנסה להתבסס
    הבחור מציע 0.4 גרם במחיר מוזל ל10 הראשונים.
    כמה סיכון 20 שקל????
    בחייך...

14. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    יודע מה, אם הוא יחזיק מעמד עד הפעם הבאה שאני אלך לקנות ביטקוין אני אברר בשביל כל מי שחושש אם הוא אמין ע"י רכישה של גרם אחד ויחיד ממנו.

15. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
  16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הייתי שמח שכמה דברים יקרו לפני שאני מנסה אותו:

1. שייתן יותר מידע על החומר שהוא מוכר. לא מצפה לראות פרוטוקול, אבל מידע בסיסי כמו מאיפה החומר מגיע, מה אחוז הטוהר וכו'.

2. אם הוא רוכש את האבן דרך דארקנט שיציין ממי הוא רוכש.

3. כדי לבנות מוניטין הוא יאלץ לשחרר דוגמיות בחינם. אולי כדאי לשלוח לו הודעה ולהמליץ לו שיבחר כמה חברי פורום בעלי נסיון עם LSD אמיתי שינסו את מה שהוא מציע ויכתבו ביקורת כאן בפורום.

4. שישלח דגימות לאנליזה. הייתי שמח לראות ניתוח אמיתי של מעבדה רצינית. לא אנרג'י קונטרול!

זה לא קנאביס! אם הוא רוצה להצליח הוא יהיה חייב לבצע את הפעולות האלה אחרת לקוחות יחששו לבצע הזמנות.

ובלי קשר, אני מאוד שמח לראות ונדורים שלוקחים יוזמה ומעבירים את העסקים שלהם לדארקנט. כן ירבו.

Stella אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!