1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי קאנאביס ובלוטת התריס

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י shaharn, ‏16/1/17.

1. shaharn

shaharn חבר חדש

לייקים:
    0
    רציתי לשאול אם יש פה מישהו שמכיר קשר בין קאנאביס ואיזון בלוטת התריס.
    לאחר כשבועיים-שלושה שסבלתי מגירודים בגוף שבאו בהתקפים, בעיקר שאני במאמץ, אך לעיתים אפילו סתם באמצע מקלחת או באמצע הלילה, כנראה קשור להזעה. פניתי לעשות בדיקת דם ונמצא שאני בהיפר קל, נשלחתי לבצע בדיקת נוגנדים ונמצא תירוגלובולין מעט גבוה ואנטי טרויד פרוקסיד תקין. אני עכשיו צריך להמשיך בתהליכי בירורים אצל אנדוקרינולוג, לברר אם זו דלקת חולפת או מחלה אוטואימונית קבועה.
    אני די בלחץ מזה למען האמת, אני בחור צעיר ובריא בסך הכל וזה הפתיע אותי, אשמח לשמוע תובנות שלכם, מעבר להמשך הטיפול הקונבנציונלי כמובן(שלצערי התורים בו ארוכים מידי..). קראתי באינטרנט על אנשים ששימוש בשמן CBD עשה להם פלאים, ולפי הבנתי ניתן לרכוש זאת רק עם רשיון.
    תודה לעוזרים

2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    בגילוי ראשוני של פעילות יתר של בלוטת התריס עלולה להפוך לתת פעילות. או שלא.
    או לחלופין היות ואתה בחור צעיר לאחר טיפול לא ממושך ניתן לאזן אותה.

לכן הייתי מציע לך קודם לסיים את הבירור הרפואי.

ואם תמצא איזו שהיא דרך לטיפול בבלוטה ע''י קנאביס אשמח אם תעדכן אותי לגבי מישהו מהמשפחה

shaharn אוהב/ת את זה.
  3. shaharn

shaharn חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על המענה,
    אני ממש בהתחלה של העניין, רק אתמול קיבלתי את התוצאות של הבדיקה לנוגדנים ועכשיו אני עם הפניה לאנדו, התורים שראיתי הם עם המתנה של חודש וחצי מינימום, כנ"ל רופא עור שהזמנתי תור. אלא אם כן המנהלת מרפאה מחליטה להקדים את התור שלי כי הוא מקרה דחוף( לא סביר כי אני בחריגה סבירה עדיין).
    לגבי קנאביס, ממה שאני קורא מדברים על שמן CBD ומסתבר שגם הCBD מוגדר כסם בארצנו ולכן אתה חייב ברשיון רפואי, אז כנראה שלא אני ולא הקרוב משפחה שלך נקבל רשיון כזה לבעיה זו, אפילו שזה ללא השפעות פסיכוטיות בכלל. חבל.

4. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    תדפוק להם על השולחן יקצרו לך את התור זה מצליח. כי גם הם דופקים אותנו ומצליח להם

5. shaharn

shaharn חבר חדש

לייקים:
    0
    עדכון לגבי, מקווה שאולי בעתיד השרשור הזה יעזור למישהו.
    לשמחתי בלוטת התריס כבר כמעט מאוזנת לגמרי ללא תרופות, לפי האנדרוקרינולוג שטיפלה בי(באופן פרטי עם המושלם כמובן..אחרת זה המתנה של כמה חודשים רק לפגישה ראשונית) כנראה שההפרעה היא בגלל לחץ נפשי שהיה לי מהפטירה של אחותי בקיץ האחרון, בתוספת עם לימודי פיסיקה-חשמל תובעניים הייתי בסטרס ועם המון מחשבות.
    לגבי הגירודים, הם המשיכו ואף החריפו עד לפני שבוע שגיליתי שיש לי הליקובקטור פילורי(חיידק נפוץ בקיבה) והתחלתי טיפול אנטיביוטי שעדיין נמשך, זאת תופעת לוואי לא כול כך נפוצה של החיידק, בדרך כלל עיקר הבעיות הן בקיבה ובדרכי העיכול. עם צרבות, כאבים, אולקוס וכדומה. כך שלקח זמן עד שהרופא שלחה אותי לבדיקה הזאת, וזה אחרי שאמרתי לה שקראתי שיש טפילים שיכולים לגרום להתקפי גירודים בהזעה, אז נפל לה האסימון לגבי החיידק.
    רק בריאות חבר'ה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!