1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

וופורייזר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דוררר, ‏16/1/17.

1. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    אם אני קונה וופורייזר שמאדה עשבים אני יכול לעשן בו חשיש בצורה נקייה או שצריך לערבב עם טבק או שלא לעשן בו חשיש בכלל?
    כי חשבתי לקנות עוד פיה ולעשות אחת לחשיש ואחת לקנאביס.

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    "חשיש" בצורתו הטבעית היא מאבקנים של קנאביס. ז"א, אם אתה עושה פרס (press) אתה יכול לעשן אותו בוופו.
    לא יודע מה בקשר לדבר החום והמוזר הזה שאנשים מעשנים וקוראים לו חשיש.. אדולן, חינה לחתונות וטיפה פסולת מגזם.

יבואן לדים אוהב/ת את זה.
  3. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    אחי עשתי טהור בחול . לי יש בארץ גם אחד שמביא לי טהור ולא מדולל . חשיש טהור הוא חוויה לא כמו קנאביס אבל במדינה שהכול יקר אז חשיש טהור יכול לבוא לימים הקשים.

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לא יודע מה איתך. הhash ובוא נקרא לילד בשמו - kief שאני מעשן הוא טהור ותהליך ההכנה שלו פשוט מאוד.
    אני מכין כל מחזור וכשעובר איזה בן דוד ואני מריח מה הוא שם בסיגריה אני מקבל בחילה :)
    כל המטרה בוופו הוא לעשן טהור לא? אז מה אתה שם חינה בראש?

5. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    אתה צודק לגבי מה שאתה אומר אבל אתה פעם נסתי חשיש מרוקאי טהור . אני נהנה גם לעשן חשיש טהור. כן קיף זה מאוד טוב . אהבתי אותו מאוד ואני ישמח לעשן אותו שוב , אבל , עם השכר שאני מקבל אני חיי על מה שאפשר. גם ככה אנחנו נחשבים לחלק מהמדינות היקרות בעולם בנושא הקנאביס . ואין מה לעשות זה עוזר לי ביום יום אז אם חשיש זה מה שאפשר לעשות כרגע, אז נעשה. חיים מהיד לפה במדינה שלא אכפת לה מרצון אזרחיה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!