1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פידבקים וביקורות על ונדורים ישראלים כאן!

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י שולגין, ‏16/1/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

הרגע שחיכיתם לו הגיע! חנויות כחול לבן בדארקנט - ישראל לישראל. רגע לפני שאתם רצים להזמין, בבקשה תקדישו כמה דקות לקרוא פידבקים וביקורות מאלה שכבר ניסו.

חברים יקרים, אתם מוזמנים לשתף באשכול הזה כל מה שעולה לכם לראש - חוויית קנייה, תקשורת עם הונדור, מחירים, כמה זמן לקח למעטפה להגיע, וכמובן איכות המוצר. נהניתם? ספרו לנו. לא נהניתם? שתפו אותנו ופרטו למה. הנסיון שלכם חשוב ויעזור לאלה ששוקלים לבצע הזמנה ומתלבטים.

אנחנו כמובן נשים עין על כל חנות שנפתחת וננסה להוציא מהונדור כמה שיותר מידע אודות המוצרים שהוא מציע. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לקבל את המוצרים הכי טובים במחירים הגיוניים.

צאו לדרך ושמרו על עצמכם!

Calypso, kingstar ו-Outdoor אוהבים את זה.
  2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    לא מתעסק בדארקנט אבל בהצלחה, מי יתן ויופץ כאן LSD אמיתי בעקבות זאת, למרות שהסיכוי קלוש כנראה לבנתיים

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    LSD לא ימכר בדארקנט כל עוד יש שוק לחומרים הזולים יותר. אבל זה כבר חתיכת שינוי לטובה, כי עכשיו יש לך כתובת ושם להתלונן עליהם במידה ומשהו לא כשורה. יש לך את האפשרות להמליץ על ונדור או להזהיר מפניו. זה מעולה!

4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אבל תכלס מה זה משנה, לפי מה שאני מבין גם בדארקנט העולמי יש ביקורות על המפיצים ככה שהם גם צריכים לעמוד בסטנדרטים מסוימים - כלומר כדי שיהיה להם קליינטורה. אם הגדולים ביותר בדראקנט לא עומדים בסנדרטים מסוימים מה הסיכוי שפה בארץ יעמדו בהם? מה שכן אני רואה בזה כיתרון זה שהעברת מעטפות תהיה הרבה פחות מסוכנת כי המשלוח הוא תוך ארצי ולא בן לאומי תקן אותי אם אני טועה.

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זה שונה, מכיוון שאם מישהו ניסה מוצר שרכש מונדור מסויים ויצא שהמוצר באיכות בינונית או גרוע מכך, הוא יכול להזהיר ולמנוע מקרים כאלה בעתיד. ברחוב אין אופציה כזו. גם אין לך על מי להצביע אם דבר כזה קורה. אותו דילר ימשיך למכור את המוצר הגרוע שלו עד שיחסל את המלאי.

הבעיה העיקרית היא שצרכנים לא באמת יודעים מה הם קונים, אז הם מסתמכים על חוות דעת ופידבקים של אנשים אחרים, שגם הם לא ממש יודעים מה הם צורכים. הדור הנוכחי לא יודע מה זה LSD, MD או כל כימיקל אחר, לכן מאוד קל למכור להם סיפורים. גם אין מי שיפקח להם את העיניים ויסביר להם שמה שהם צורכים לא דומה לחומר שהם חושבים שהם רכשו, מפני שבסופו של דבר כל הפורומים והמרקטים מופעלים על ידי אותם אנשים שהדבר היחיד שמניע אותם זה כסף.

כאן זה לא יקרה. אנחנו נגרום לונדורים לעבוד ממש קשה בשביל לבנות מוניטין. מבטיח לך שאני אנסה כל מוצר שמוצע לקהל הישראלי ואתן עליו את דעתי, לטוב ולרע. אף אחד לא ימכור חומרים בינוניים וישווק אותם כ-LSD או MD בישראל כל עוד יש לי את הכח למנוע את זה.

Umus, gal123, Outdoor ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    סגור נשמח להתעדכן

7. kushi

kushi חבר חדש

לייקים:
    6
    באיזה מרקט ?

8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כולם.

9. canbisman

canbisman חבר חדש

לייקים:
    7
    באיזה מרקטים יש ונדורים ישראלים אני נמצא באלפא ביי מארקט ו בהאנשה מרקט ואין אף ונדור ישראלי

10. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    מישהו הזמין כבר ?

11. orangebloom

orangebloom חבר חדש

לייקים:
    0
    יש שמות של ונדורים באלפה-ביי?
    או במרקטים אחרים?
    אם כן אשמח לדעת...