1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

DMT

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י arturiop, ‏24/1/17.

1. arturiop

arturiop חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכולם מעוניין להתנסות ב dmt טבעי לא מדילרים מישהו יודע באיזה (דרך) (צמח) משהו זמין בארץ?

2. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    פפפ....,
    איש, הטבעי בדכ בעייתי מבחינת הריכוז, בבקשה אל תקנה עם ריכוז נמוך לא משנה כמה זול זה יהיה .
    חוץ מזה סאטלה ממש כיפית.

3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    מה לגבי עישון DMT? מישהו ניסה? יכול לתאר את החוויה?

4. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    זה סם שקשה לתאר את החוויה שלו, אתה מרגיש ורואה דברים שלא קיימים, זה אתה והדימיון שלך, ומה שמפתיע שקרה לי לפחות זה שמה שנראה מולך, נראה בצורה לא מעוותת אלא בצורה מפורטט, כאילו מציאות.
    התפיסה של הבן אדם מורכת מהרבה דברים, לרוב ניתן לומר שהיא לגמרי תלויה בחושים ואם הצלחתה לראןת משהו דרך דמיון אז הוא לא יהיה בעל פרטים גבוהים כמו שהעין מסוגלת לקלוט, בכל זאת עם ה dmt הדמיון מצליח להיות מאוד מפורט.
    לאחר בדיקה די קצרה באנטרנט הבנתי שאין משהו מיוחד לחוויית הטריפ כאשר האיש נמצא תחת בדיקת mri, היתה טענה שהמח עובר לעבוד על מהירות הרבה יותר גבוהה מהרגיל, נשמע קצת לא הגיוני מאחר והוא הציע שגלי המוח היו פי 10 יותר מאלה שאי פעם נצפו, אבל אחרי הטריפ הזעתי קצת אז אולי יש בזה משהו, קח בחשבון שמה שאתה עושה עלול להיות מסוכן כי הוא לא נחקר לעומק.
    https://www.reddit.com/r/Drugs/comments/1897hs/eeg_of_dmt/

הרבה אנשים נמנעים מלהתעסק בסמי הזיות, אני גם כן חושב כמוהם שהמציאות מספיקה ולא צריך לחפש יותר מזה, בכל זאת הם פוחדים משינוי בתפיסה בצורה שלילית,
    ובכן, תפיסה תלויה בהרבה מאוד דברים, לפעמים היא תיזוק כאשר הולכים אחרי הסביבה ללא שיפוט אישי, הרבה פעמים אנשים האמינו בדברים אבסורדיים כאמת מוחלט(עגבת מעגבניות, כדוהצ שטוח, השמש מקיפה אותנו וכו..), אפילו רק לפני 80 שנה מי שהיה רוצה לעשות ריצה ברחוב היו חושבים שהוא משוגע.
    ולפעמים התפיסה תתפתח כאשר תעמוד באתגרים, הזיות יכולות להגרם ממצוקות מסוימות ככה שקשה לומר שמדובר בתהליך לא טבעי.
    אלה שנמנעים מסמים כי פוחדים שהתפיסה שלהם תהרס, הם בדהכ בעלי התכונות הללו,
    ראייה בשחור לבן, שיפוטיות מהירה ללא חקירת הנושא, נטיה להאמין בדעות קדומות, הליכה עם הזרם וכו...
    לא שזה רע אבל מותר לשאול על העמדות שלהם כמו שלהם מותר לשאול את דעותי.

#4 Cinderrela 99, ‏24/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏24/1/17
    SaTLaTiMe אוהב/ת את זה.
  5. arturiop

arturiop חבר חדש

לייקים:
    1
    ברור גבר רק באיזה צמח מצוי הריכוז הגבוה הזה (נגיש בארץ)
    מה התהליך שזה אמור לעבור כדאי להגיע לdmt האם זה כמו הסאן פדרו שצריך לבשל?
    כמה שיותר פרטים בבקשה לא להפנות לפורים באנגלית למה האנגלית בעיתית אצלי
    ו אחלה מגילה כתבתה פה למעלה מעניין מאוד תודה

Cinderrela 99 אוהב/ת את זה.
  6. SaTLaTiMe

SaTLaTiMe חבר חדש

לייקים:
    6
    וואלק אחי אני גם רוצה להתנסות ואחרי בירורים רבים (יותר מידי)וחברים שהתנסו וסיפרו את החוויות שלהם אני ממש רוצה להתנסות אבל לא בקטע של כיף יותר בקטע של רוחניות וזה גם מהות הסם לדעתי , תראה את הסרט "מולקולות הרוח" לדעתי הדימיון לא מעורב שם וכמו שאומרים החומר הזה נמצא בכל מקום בטבע כולל בי ובך הוא מופעל כשאתה נולד וכשאתה מת והם נמצאים בצמחים כדי שיוכלו לתקשר . זה כולל אותנו אחי אתה מתקשר שם עם אושיות שונות אתה רואה הכל פשוט ממליץ לך להכנס גם ליוטיוב ולראות חוויות שאנשים מספרים .

vvasili, arturiop ו-Cinderrela 99 אוהבים את זה.
  7. SaTLaTiMe

SaTLaTiMe חבר חדש

לייקים:
    6
    ובנוגע להשיג את זה עדיף שתעשה טיול להודו תעשה את המדיטציות שם ליפני תחזק ותנקה את השכל מכל החששות ליפני שאתה מעשן סם כזה עוצמתי.

Cinderrela 99 אוהב/ת את זה.
  8. arturiop

arturiop חבר חדש

לייקים:
    1
    וואלה כן אחי אני גם לא בקטע של רק סטלה וזהו
    זה שזה נימצא בנו ובכל דבר אחר זה גם ברור לי אני פשוט רוצה להגיע לדבר הפחות או יותר בטוח משהו שכבר ניסו פה שיוכלו לתת עצות כמו שהבחור למעלה כתב לא לקנות את זה בריכוז נמוך
    הודו קצת רחוק לי אחי
    ובקשר לסרט אני יראה אותו

9. SaTLaTiMe

SaTLaTiMe חבר חדש

לייקים:
    6
    כן אבל יותר נחמד יהיה להשיג את זה בטיול חוויתי לא? משכורת אחת ואתה יכול לטוס להודו לחודשיים ולחיות יותר טוב מהארץ, ולהשיג משהו איכותי כי בארץ אין הרבה ידע בנושא ולך תדע מה תקנה ,עדיף אחי שתתכנן לך טיול נחמד עם בן/בת זוג אין דבר כזה רחוק אנחנו חיים כאן כדי לחקור ולהרחיב את הידע אז לך תראה קצת עולם ועל הדרך תתנסה בסם הזה עם חוויה טובה.

10. arturiop

arturiop חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה בא להגיד שב6-7 אלף שקל אני יכול לטוס להודו לתקופה??
    כי אם כן זו אפשרות מעניינת מאוד ואני יחשוב על זה באמת יהיה יותר מעניין בהודו אבל האיתי רוצה גם קודם להתנסות אם זה פה כדאי שאני ידע למה לצפות יענו שלא יקרה פדיחה ונאבד שמה בהודו
    בכל זאת סם חזק לא? :)

11. SaTLaTiMe

SaTLaTiMe חבר חדש

לייקים:
    6
    אז זהו שכן אחי אני אישית לא הייתי בהודו אבל הרבה חברים היו שם ויש כאלו שנמצאים שם כרגע , אחד מהם טס עם 14 אלף ל4 חודש אחד טס עם 20 לחצי שנה תלוי בך לכמה זמן אני מאמין ש6 יספיק לך לחודש עם תנאים של קינג . ותקשיב אני שוב פעם ממליץ שתעמיק לגבי הסם זה לא סם שאתה מעשן כל שבוע תאמין לי תספיק לך שאכטה לכמה חודשים ואפילו שנים. עדיף שתעשה שם במנזר שידריכו אותך ולא בארץ שתיפול על איזה חומר מעורבב ותאבד את עצמך חח

אני בעצמי מתכנן עכשיו טיול להודו לתקופה קצרה רק בישביל להתנסות בסם

#11 SaTLaTiMe, ‏25/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏25/1/17

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!