1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

"הורדת המחירים"

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Stella, ‏20/2/17.

1. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    בעקבות האי-הפללה הבאה וקרבה הרבה מצפים ל"הורדת מחירים" כל שהיא בשוק הקנאביס,
    דבר ראשון לכל המצפים זה לא יקרה - חייבים להבין שזה לא משנה כלום, אותה הרמת סיכון לדילר שלכם, אותה הרמת סיכון למגדל ואותה הרמת סיכון למתווך בינהם.
    אבל בלי שום קשר לאי הפללה, אתם צודקים מחיר של 100 שקלים לגרם זה מגוחך, והיחידים שיכולים לגרום למגמת ירידה במחיר זה אתם, הצרכנים.
    רק אתם יכולים להוריד את המחיר - דברו עם הדילר שלכם על זה, סרבו לקנות במחיר שכזה.
    אם אתם תסרבו אז הסוחר יהיה תקוע עם סחורה - הוא ילך למתווך וידרוש מחיר נמוך יותר.
    באים אלי חברים ושואלים למה שלא אני אוריד את המחיר כשאני עושה עסקים עם מתווך- התשובה היא מאוד פשוטה,
    אם אני אוריד את המחיר המתווך פשוט יגזור קופון כי הוא ימכור באותו המחיר לדילר.
    100 ש"ח זה מספר עגול, זה שטר, זה נוח אבל זה לא צודק!
    הדרך היחידה להוריד את המחיר באה מכם.
    אני לא אשעמם אתכם עם מספרים אבל אם לוקחים בחשבון את המחיר שאני נותן למתווך ביחס למחיר שדילר נותן לכם, זה פשוט מצחיק..
    חבר'ה גוזרים עליכם קופון, עושים בוכטות על הגב שלכם.

רק הדעה שלי בנושא שעולה הרבה בשיחות לאחרונה.

2. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    היי סטלה, הרבה זמן לא דיברנו.
    אז לגבי המחירים הרבה דיבורים היו.
    לי הייתה מחשבה שאם תהיה אי הפללה ויהיה "לא אסור לעשן". יהיו יותר מעשנים ויותר צרכנים,
    אבל המשטרה וארדן הולכים לעלות את האכיפה נגד מגדלים פרטיים או מגדלים המוניים. ואז הסיכון כלפי המגדל והסוחר נעשה גדול יותר. והצרכן אפילו לא נחשב עבריין אז זה שם את המגדל והסוחר במקום של סיכון גבוה יותר כי הלקוח יכול להלשין.
    אז התיאוריה שלי הייתה שהמחיר יעלה עוד.
    מה כן, דיברתי עם חבר שמאוד פעיל במפלגות ובעניין הירוק והוא הסביר לי משהו שאנחנו לא מבינים.
    רוב השוק אם לא כולו נשלט בעיקר על ידי משפחות פשע. הם מייבאים ומייצרים אחוז שמן ממה שאנשים קונים בחוץ.
    והם למעשה בוחרים מה המחיר לפי תחושת בטן שלהם. וכשהם מחליטים לעלות את המחיר בסביבה, גם המגדלים הקטנים והפרטיים יעלו את המחיר בהתאם לסביבה שלהם. מיקרו כלכלה ששווה כמה מיליארדים
    הוא סיפר לי שהיו מקרים שהחליטו לשמור על המחיר ולא לעלות אותו עקב המחאה לדוגמה. נשמע הגיוני

אגב בחדשות עשו בדיקה כמה יעלה ליצר גרם מוכן לעישון בארץ. ההערכה היא בסביבות 28-34 שקל לגרם בגידול ביתי, המחיר כולל שכר של שעות עבודה

3. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    ה
    היי,
    אני בנסיעה אז אשמור על זה מתומצת, ארדן הנקניק יכול לנסות לחפש מגדלים מה לעשות שאין לו משאבים, שר בכנסת מתנהג כמו ילד.
    ובהקשר למשפחות הפשע.. לא אפרט אבל אכן יש שליטה של משפחות הפשע במרבית השוק (עוד סיבות להישאר סמאל טיים) אבל אני אגיד לך בתכלס מה קורה.. הרבה יותר משתלם למכור נייס גאי. ויש כל כך הרבה מכורים, ושם משפחות בפשע באמת בעלות כוח בלתי מעורער, כי אין אדם פרטי שיקום בבוקר ויגיד היום אמכור נייס, עם ירוק מצד שני...
    לפי חישובים שנתיים שלי עולה אף פחות מכך לגדל גרם (לנו, יכול להשתנות..) עולה לי 21 שקלים לגדל גרם ועל הגרם הזה בעוד ואין תקשורת עם הסוחר עצמו אך מדיבור עם המתווך גיליתי שנגבה עליו 120 שקלים. הבנת את הטירוף?

אני חייב לחזור לנושא משפחות הפשע, חייבים לזכור שהידיים שלהם נקיות לחלוטין, הם ניגשים לבעלי חוב ונותנין להם את האופציה לגדל כדי לכסות את החוב. שטויות באמת כמו מתוכנית טלוויזיה אני יודע שאולי זה לא הכי מתחבר כל המידע שאני נותן פה כי אני חייב להסתיר פרטים מסויימים אבל משפחות הפשע קילקלו את השוק ובתכלז כשאתה פוגש אחד מהם, שאתה מקבל איום מאחד מהם אתה מבין שגם הם נקניקים יעשו הכל כדי לשמור על הידיים נקיות גם מי שבא לאיים עלייך הוא בעל חוב שלהם מסכן שאתה רואה עליו כמה הואממפחד ממך.

סליחה שירדתי מהנושא פשוט קרוב אלי הנושא.

vvasili אוהב/ת את זה.
  4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    רוצה לעדכן, שבקבוצות מסוימות של ארגונים באפליקציות מסוימות המחירים מזמן נמוכים יותר, 90 לאחד אם אתה לוקח 10. 20+ כבר 80 וכן הלאה..
    ואנחנו מדברים על ירקות באיכות גבוהה בטירוף. שלא תטעו

5. Dor new user

Dor new user חבר חדש

לייקים:
    0
    אפשר לעדכן על האפליקציות האלה?

6. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    דילים של כמות אפשר להביא גם אצל הדילר רוב הזמן (אולי דברים השתנו תקן אותי), אבל המחירים שכתבת פה הם ככל הנראה מגדלים שמוכרים ישירות לצרכן (שגם זה קורה) אבל שוב רווח של 60-50 שקל על גרם רק כי יוצאים מנקודת הנחה ש100 זה הברירת מחדל.
    זה יענו זול יותר בכמות אבל בתכלס זה יכול להיות הרבה יותר זול.

7. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אני בעד תמחור גבוהה יותר של תוצר טוב.
    עבדת, עמלת, הסתכנת והוצאת משהו בן זונה.
    למה שלי שווה כמו של בן דוד עם זרעים? במה המקצועיות שלי תורמת לעבודה? שהראש של הסטלן ההוא יהיה טוב?

אני כבר רבתי על הנושא של להמציא את הגלגל מחדש בפוסט אחר.
    אתם או הצרכנים לא יכולים לעשות כלום בנושא.
    יש שרשרת הררכיה ברורה ואני אפרט עליה בקצרה:
    מגדל - מסתכן, שוכר מקום משלם חשמל והכי חשוב מנקה לכם את הוויד!
    קילו תלוי באיכות החומר ינוע בין 40K-50K.
    עברנו יד והגענו ל "קונה בגדולות (עלק):
    חצי קילו לפי 60 > מוכר לחמישה סוחרים קטנטנים.

סוחרים קטנטנים:
    100 ג' לפי 70
    50 לפי 75
    מוכרים הלאה לפי 100.

צרכנים גדולים:
    30 לפי 90

כל מה שמתחת לפי 100!

עממה, יש היררכיה, יש מטווחים, יש סיכון, ויש צרכנים שבורים ובני זונות...
    אני מכיר צרכנים שמוכנים לשלם 120 על רפואי ו115 על חומר סגול.

שורה תחתונה - הצרכן יקנה כל עוד הוא לא מגדל ובכל מחיר סביר שיציע האחרון בשרשרת ההיררכיה.
    מה דעתי בנושא? משלמים על תוצר! חומר חרא שווה פחות מ100, חומר טיל שווה יותר מ100.
    וויד באופן כללי, שווה 100.

8. אביב

אביב חבר חדש

לייקים:
    6
    הורדת מחירים בטוח לא תהייה, אנחנו במדינת ישראל הכל פה מתייקר.כן גם ירוק.

דמיינו דקה סיטואציה, חצי שנה לאחר שהחוק עבר, בא גל תפיסות של מגדלים ביתיים ועושה רעש בכל הארץ.

המגדלים והסוחרים שנשארו, יפחדו ורק החזקים ישרדו. ובמקרה שלנו מי שישאר במשחק יהיו משפחות הפשע.
    הם יצרו יובש בכוונת תחילה על מנת להעלות את הביקוש, ואז ניהיה מוכנים גם לשלם 150 ואפילו 200 לפאקינ גרם

9. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אחי טיפה טעית במספרים.. עזוב אתה קרוב לאיך שזה היה לפני כמה שנים.

10. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אני אומר לך איך זה היום.
    בדוק, אולי לא אצלך.

11. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    חחח יכול להיות שככה פר קילו אם אתה מוכר קילו אחד. אני לא מתעסק בכמויות קטנות כאלו.
    וגם לא מגדלים רציניים שפה במטרה להישאר.

#11 Stella, ‏22/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏22/2/17
  12. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אם אתה קונה* קילו אחד.
    ברור שככל שאתה מתעסק ביותר המחיר יותר זול ואני גם חושב שהחבר'ה הרציניים לא נמצאים פה בכלל.
    בכל אופן יש שרשרת היררכית מאוד ברורה והמחירים לא יכולים לרדת אלא אם היה אפשרות למכור בקטן מהמגדל לצרכן בלי הטיווחים שבאמצע.

13. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    יאפ,
    זה גם מה שאני חשבתי.. ביקוש והיצע
    יהיה "חוקי" לעשן באי הפללה = יותר מעשנים + יותר כמויות לכל מעשן שצורך יותר
    יהיה יותר "לא חוקי" לגדל = המשטרה תעשה יותר מאמצים למצוא מגדלים קטנים
    פחות ירוק ברחוב, יותר צרכנים. מחיר גבוה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!