1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה איך אני מוציא פטור מהצבא על סמים

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י Sid, ‏23/3/17.

1. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    אז כך יש לי תאריך גיוס לעוד ארבע חודש בערך ואני לא רוצה להתגייס מסיבות חשובות. התיצבתי צו ראשון וששאלו אותי אם אני מעשן אמרתי שלא. עכשיו אני בצו מעצר כי לא הסדרתי את הבדיקות הרפואיות זאת אומרת שנשאר לי עוד פעם אחת בשביל להתייצב בלשכת גיוס עכשיו אני רוצה לדעת איך אני מקבל פטור מהצבא על סמים בלי להכנס לכלא או שידפק לי הרשיון נהיגה ואם זה אפשרי בכלל

2. סטלנונימי

סטלנונימי חבר חדש

לייקים:
    7
    אהלן,
    בעיקרון מספיק שתקבע תור לקב'ן תבוא זרוק ומסריח מסיגריות ואלכהול ותגיד שאתה שותה ומעשן וזה יעשה חצי עבודה
    החצי השני זה נטו משחק והתמדה, זאת אומרת שיהיו כמה מפגשים וכן אולי אפילו ביקור בית(נדיר) ובהם אתה צריך לשכנע את הצבא שאתה אלכהוליסט ולא יכול לתפקד במסגרת צבאית.
    כמובן שאסור לשכוח ששחרור כזה מהצבא הוא לא יהיה על רקע רפואי(פרופיל 21) אלא על רקע אי-התאמה וכן קיים הסיכוי שהצבא יעביר את המידע למשרד הרישוי ואלה יפסלו לך את הרישיון נהיגה.
    את הרישיון תקבל חזרה ברגע שתתייצב במשרד התחבורה לבדיקת שתן ולמבחן פסיכוטכני(500ש'ח, כי בכל זאת.... כסף) ובמידה ותיהיה נקי בבדיקה ולא אובדני או פסיכי במבחן, הרישיון חוזר(בלי טסט ובלי תיאוריה).
    דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא שבמידה ואתה אומר שאתה משתמש בסמים לא חוקיים קיימת האפשרות שהצבא יעביר את המידע לא רק למשרד הרישוי אלא גם למשטרה ופה יש לך כבר תיק פלילי על הראש.
    לפי דעתי הדרך הטובה ביותר היא לצאת על רקע נפשי(דיכאון).
    הדרך אומנם מעט יותר מסובכת ולרוב כוללת יותר מרק להגיד "אני נרקומן" אבל זאת הדרך הכי נקייה.
    יש פה כל מה שאתה צריך בשביל זה:
    טארג 21
    מדריך גונזו לקב''ניסת הצעיר

בצלחה!

3. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    לדעתי אבל זו רק דעתי
    צבא זה שלב חשוב לנו גם באופן אישי וגם למדינה
    מקוה שלא מרגיז אותך ב"צדקנות" שלי

שיהיה בהצלחה בכל מקרה

canna420 אוהב/ת את זה.
  4. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    מסכים עם הבחור מעליי.
    צבא זה שלב חשוב שמכין אותך להתמודד עם הקשיים והמכשולים שהחיים יציבו בפנייך.
    תראה מנטליות של גבר בן 21 בארץ ובחול.
    בכל מקרה בהצלחה בכל דרך שתבחר חבר.

5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    תאכלס מי שלא רוצה לעשות צבא לא עושה. אם יש לך סיבה אמיתית כמו שאתה אומר אז לא צריך להמציא כלום
    ניראה לי חבל ללכלך את עצמך עם סמים כבר בגיל כזה..

6. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    בסופו של דבר מי שלא רוצה באמת לא יעשה אך זה ידרוש ממנו להקריב משהו... זמן מעצר..הגבלות מסויימות.. משהו...
    זה נראה שיש מעט חשש וזה הכי לגיטימי ... צבא זה תהליך ... לחלק קשה יותר ולחלק קשה פחות אבל מה... מתרגלים מהר מאוד לעשייה הזאת..
    אני אגלה לך סוד... אני סופר פחדתי מהשד הזה ... אבל האגו הוביל אותי לסיים את השירות אחרי שנתיים ואחד עשרה חודש עם שתי מזכרות (חור בכתף וחור בלחי של התחת:p-"עופרת יצוקה") מהתהליך הארוך והמפרך הזה... ועדיין אחרי הכל אנסה לתת לך עוד איזה פוש ואומר לך לנשוך שפתיים ותהיה חזק.. זה רק יתרום לך !

בהצלחה באשר תבחר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!