1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

היא לא נכנסת לי בחממה.

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י fenixsword, ‏23/3/17.

1. fenixsword

fenixsword חבר חדש

לייקים:
    2
    יש לי חממה שבניתי לבד, החממה בגודל 1.20 מטר לגובה, המנורה הייתה תלויה למעלה עד שלפני שבועיים התחלתי פריחה טיפה מאוחר מדי כנראה, היא פשוט זינקה לי במהירות וגדלה ב50 ס"מ בפחות משבועיים. בהתחלה פחדתי שהיא תגיע למנורה ותישרף אז העברתי את המנורה לצד. עכשיו היא הגיע לתקרה של החממה. מה הייתם מציעים לי לעשות כדי לפתור את הבעיה?
    1. לקצר אותה (מה שיהיה חבל כי זה יפגע בכמות הפרחים שהיא תוציא) ואם כבר אז האם אפשר לשתול את מה שחתכתי ממנה בעציץ נפרד ולהצמיד אליה ולהמשיך בפריחה בשניהן והאם זה יעבוד בכלל?
    2. להשאיר אותה ככה ולתת לה לגדול ככה?
    3. אם יש לכם הצעות אחרות?

2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    לא לקצר .. ולא זה לא יעבוד...
    כמו שזה נשמע עברת את החלק הקריטי של ההתמתחות בפריחה ולדעתי קשירות זה האופציה הכי רלוונטית .. מעט מאוחר לקשירות אך שאין ברירה ונגמר המקום זה פתרון סביר..

3. fenixsword

fenixsword חבר חדש

לייקים:
    2
    מה זה קשירות? שלח לי הסבר לקרוא בבקשה

4. נופי

נופי קנאביסט על

לייקים:
    273
    קח חוט (לא של תפירה, משהו יותר עבה), תקשור חלק אחד לאדנית/פוט ואת הצד השני לענף המרכזי ותכופף ל90 מעלות או כמה שאפשר כדי שיהיה בקו ישיר עם שאר הפרחים.

לא לכופף יותר מידי כי ענף בשלב הזה הוא קשיח יותר משלב הצמיחה אז לאט לאט ובזהירות, בהצלחה.

סרטון לדוגמה:

Potter אוהב/ת את זה.
  5. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    בדיוק כך

6. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    עבד העיניין או שלא הצלחת?

7. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    שלח תמונות

8. fenixsword

fenixsword חבר חדש

לייקים:
    2
    https://anonimag.es/image/JT9sMSg
    https://anonimag.es/image/JT9sMS1
    https://anonimag.es/image/JT9sMSm
    הצלחתי לגרום לה לעשות צורה של S וככה היא לא נתקעת בתקרה.. אני מאמין שהיא התמתחה כי היו לה שינויים יחסית קיצוניים בטמפרטורות בין היום ללילה... בלילה היא לפעמים הייתה יורדת ל18 לרוב ואפילו ל16 לפעמים וביום 26-28.. לפי מה שקראתי זאת אחת הסיבות להתמתחות..
    כמו שאתה רואה זה עסק מאולתר ואני נותן את המקסימום ממה שיש...

9. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    חבל שלא השתמשת בשיטת הרשת והקיטומים
    הרשת הייתה מתמלאת בכמה קולות והאור יושב אחיד מלמעלה

גידלת את זה כמו עץ חח
    גידול הבא..
    תיקח ממני השראה

10. fenixsword

fenixsword חבר חדש

לייקים:
    2
    מה אתה מדבר לאוויר, זרוק איזה עצם, תמונה, מדריך משהו חחח
    תעביר את הידע שלך לצעירים

11. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    מוכן לתת לך את כל המידע שאני יודע העיקר שרק תצליח באהבה.
    אני נעזר בטובים ממני

ואני יהיה כאן בשביל הצעירים ממני באהבה
    כל שאלה בקשה מה שתרצה תפנה אלי בפרטי
    וגם פה אני יענה ששאר הפורום יראה ..

בוא תשלח לי מכל מה שעשית נתחיל לעבור אחד אחד ומה שאוכל אני יעזור בכיף

12. hevron

hevron חבר חדש

לייקים:
    1
    אכן שיטת הקשירות כרגע בשלב זה הכי אידיאלית בשבילך..עושה רושם על פי התמונה שהצמח צמח והגיע לשלב הקריטי.וקרובה לתאורה. לכן קשירה באופן עדין בצורת S נראה לי תעזור.אחד החברים צירף סירטון שתוכל להעזר בו ויש עוד המון ביו טיוב. ובגידול הבא תתחיל לעבוד עם SCROG קשירות וקיטומים.

13. fenixsword

fenixsword חבר חדש

לייקים:
    2
    אוקי אני אנסה לפרט בקצרה.
    אלתרתי חממה 50*50*120, ההנבטה עד הגדילה היה הכל תקין, בשלב הגדילה השקתי ב0.5 ליטר מים לאורך כל הדרך מבקבוק רגיל, אני עד עכשיו לא בטוח איך משקים נכון אגב, כל אחד אומר לי משהו שונה, שמתי BIOGROW של חברת BIOBIZZ. כל מה שעשיתי זה לתת לה 18-6 שעות של אור ומים עם דשנים. היו מדי פעם בעיות של טמפרטורה (מדי פעם היו קפיצות ל32 ביום, וירידות אפילו ל16 בלילה) ואיך שהייתי שם לזה לב הייתי מתקן את זה בדרכים שונות כמו לפתוח את האוהל או להפעיל מזגן בחדר, הוספתי מפוח וזה עזר להוריד את החום ממשית ובנוסף הוספתי בדפנות 2 מאווררי מחשב בינוניים שפועלים עד היום 24\7. במעבר בין הגדילה לפריחה מישהו שגידל הציע לי לעשות לה "שתיפה", לתת לה פעם אחת 3 ליטר של מים נקיים בלי דשנים ואחרי יומיים להשקות בליטר וחצי של מים נקיים ובאותו היום לעבור ל12-12. התחלתי להשקות אותה בליטר מים כל פעם שכ2 ס"מ מתחת לפני השטח האדמה הייתה כמעט יבשה עם 2 סוגים נוספים של דשנים - TOPMAX וBIOBLOOM מאותה חברה, איך שעברתי לתהליך הפריחה, היא זינקה! גדלה משהו כמו 50 - 60 ס"מ בשבועיים, התחלתי לדאוג כי היא כבר ממש התקרבה למנורה. עד שיום אחד הייתה כמה ס"מ מתחתיה והחלטתי להעביר את המנורה לצד, זה קרא בשבוע השני. היא הגיע לתקרה של החממה והפסיקה מעט לאחר מכן, והעלים החלק העליון התחילו להיות מעט יבשים ועצובים. פה כבר פניתי לפורום לעזרה ומאז אתם איתי עוזרים לי :) (מה שאני מעוד מודה לו אגב)אני עכשיו בשבוע השלישי, לפי עצתכם עשיתי קשירות, היא עכשיו עושה צורה יפה ועדינה של S, ולא נוגעת בתקרה של החממה, המנורה סידרתי כמה שיותר טוב שיהיה אור בצורה הכי יעילה (תליתי אותה בפינה) ואני משקה אותה כרגע ב1.5 ליטר מים כל יומיים פחות או יותר.

אשמח קודם כל שתעזרו לי שאני אוציא את המיטב ממה שכרגע יש ועוד עצות לפעם הבאה
    קישורים למדריכים, הסברים, סרטונים כל דבר יבוא בברכה! אבל כרגע הכי חשוב זה איך אני מסיים את הפריחה שלה כמה שיותר טוב כדי שכל ההשקעה הזאת לא תלך סתם לפח.
    תודה רבה! :)

#13 fenixsword, ‏29/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏29/3/17

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!