1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב עזרה לגבי התמכרות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י רועי 25, ‏21/3/17.

1. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    אמיתי אני יגיד לך מה אני עושה?
    תתחיל לעשן ממכשיר ולא גויינטים זה קודם כל.
    ההשפעה של באנג שונה מפייסל
    כי פסייל אחרי דקה וזהו. ועישנת כמות של לפחות 9 ראשים.. או קצת פחות..

מבאנג אתה נותן אחד אתה מקבל תראש שלך תאמין לי ואתה ממשיך את היום אתה הולך לעבודה קודם כל בלי גויינטים עלייך כדי שיהיה לך בשביל מה לחזור הביתה..
    זה כל הכיף וזה כל ההנאה שאתה חוזר הביתה אחרי כמה שעות פתאום מעשן אחד מקבל פצצה לפנים כי הגוף לא עישן בכל שעות העבודה.

מעבר לזה.. אם אתה רוצה להוריד לאט לאט את העישון תערבב פחות ממה שאתה שם, תשים פשוט פחות כל פעם תשים פחות ופחות .. מה שנקרא שהרוב יהיה פארש וובטח לא 50/50

וואלה אחי אם אתה רוצה עזרה ויעוצים תבוא לפרטי אני ידבר איתך יש לי כמה דברים חשובים להגיד לך.

2. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    תראה גם מבחינת התמכרות קנאביס נמצא בתחתית הרשימה אחרי אלכוהול, סיגריות וסמים כבדים יותר.
    אולי אתה מערבב עם טבק. אבל קשה לי להאמין שזה מה שיוצר התמכרות. תשקול את מה שהמליצו לך פה. גם תחליף טבק ירוק יכול להיות התחלה קטנה.
    בהצלחה

3. מאור10

מאור10 חבר חדש

לייקים:
    0
    מי שהוא יודע מאיפה אפשר להשיג קנביס רפואי

4. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    אצל הפסיכיאטר יא גנוב מי רושם שאלות כאלה

5. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    אנשים מתמכרים לקולה,קפה,אלכוהול,ספורט,ומה לא..
    אם כבר להתמכר אז לספורט! אל תקשיב לאלה שאומרים לך תעבור לראשים - איזה בולשיט אידיוטי של נרקומנים בלי עמוד שידרה...פשוט תעשה הפסקה! הקטע הפיזי זה עניין של כמה ימים אולי קצת יותר אל תשכח שבכל שאכטה יש גם ניקוטין...שאר ההתמכרות היא פסיכולוגית! כפי שאמרתי גם בנאדם שמכור לקולה ולא ישתה כמה ימים קולה יקבל קריזים בהתחלה! פשוט תהיה חזק בראש ותבין שהפכת להיות נשלט וברגע שתחזור להיות שולט יהיה לך הרבה יותר טוב. היה לי חבר שבמשך 5 שנים הוא עישן יום יום. אין יותר מכור מזה. פשוט תעשה הפסקה ואחרי שתתגבר על הדודא לשאכטה תבין שהכל חרטא, בהצלחה.

6. Clutters

Clutters קנאביסט

לייקים:
    29
    הייתי בדיוק בנעליך. אפילו אותו גיל והכל.
    מה גרם לי להשתחרר מההתמכרות? לא היה יותר כסף.
    עברו כבר 4 חודשים והפרודקטיביות שלי עלתה משמעותית. אני לא מרגיש יותר שאני צריך את השאכטה בשביל לעשות דברים.
    מן הסתם מתגעגעים לזה, ואין שום דבר רע בלהוריד ראש או שניים כל יום, רק צריך ללמוד שזה אפשרי לחלוטין לתפקד ללא. אני למדתי את זה בדרך הקשה.

7. NigNog

NigNog חבר חדש

לייקים:
    1
    שמע אחי אני בן 22 חייל משוחרר באמת מבין אותך.
    גם אני עישנתי עד שנשבר לי הפסקתי לשבוע והתחלתי ליצור איזון.
    כן זה כאפה משתחררים והחיים משעממים כי לא יודעים לחיות כי אין נסיון.
    אתה צריך למצוא תחביבים ודברים לעשות סאחי. זה קשה אני אישית מאוד נהנה מאימונים בחדר כושר ובזמני הפנוי מנסה גם לסדר לנקות לבשל להיות בן אדם פרודקטיבי יותר יש לי חוק אני מעשן רק אחרי שאני יודע שסיימתי את כל מה שאני צריך לעשות (כמו לבקר סבתא)
    תלמד להנות בלי עישונים זה נטו למצב רוח זה לא יוצר עניין השיעמום מהנה הסטלה יורדת ושוב חרא זה לופץ

מומין טרול אוהב/ת את זה.
  8. BAC

BAC חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה באמת רוצה להפסיק? כנראה שלא, גם אני לא.
    בגלל זה לא תצליח לעצור ליותר מיממה.

אתה צריך להחליט עם עצמך מי אתה רוצה ליהיות,
    הבחור שכאן בשביל העולם, כי אתה צריך להחזיר לעולם מהשהוא נתן לך ולהספיק לעשות את "כל מה שצריך לעשות"
    או זה שכאן בשביל עצמו, כי את שלך כבר עשית ואתה לא רוצה להדאיג את עצמך בתחושות ריקנות.
    או משהו אחר, אבל אתה לא יכול ליהיות שניהם בו זמנית.

כמה טיפים שאולי יעזרו:
    -תסדר שעות שינה, בעזרת שעון מעורר קבוע ולוז שתלוי באחרים(כאלה שאתה לא רוצה לעכזב)
    -תבנה לוז, לפני השינה תעבור על ניר/בראש על מה צריך לעשות לפי שעות(אין יום בלי כלום, גם שבת)
    -צא לטיול של כמה ימים בטבע בלי מספיק פרחים.
    -טבק אולי לא מרגישים אבל יש לו חלק חשוב בתחושת הרצון לעשן, תעשן בלי טבק.
    -תגדל לעצמך עציץ ותעשן רק אותו.
    -לסלק מהעין ומהאף גירוים של קנאביס, מקססה מספרים ריזלה ומכשיר להצניע למקום יהודי לו.

אתה צריך לדעת שכשאתה מעשן הכל טוב לך למרות שלא הכל טוב, כשאתה צריך משהו עישון משכיח ממך את זה, בסוף זאת שאלה של אופי ובגרות...להגיד לעצמך מה אתה באמת צריך לעשות ולעשות את זה. לא חסר אנשים שמעשנים על בסיס יומי שהצליחו לאזן את זה.

אישית קנאביס חשוב לי, כי זה חלק מהעולם והעולם לא שחור ולבן. מעשן רק בחלק מסויים של היום ובשאר היום לא מתייסר על זה.

בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!