1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המפ בתור תחליף לטבק

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י goga, ‏29/3/17.

1. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    היי רציתי לדעת
    מישהו פעם ניסה להשתמש בהמפ כתחליף לטבק?מעבר לכך שזה הרבה יותר בריא מטבק האם נוח בכלל להשתמש בו כתחליף?אני מתכוון מבחינה של אם הפייסל נניח לא נכבה כל שנייה/ איך הטעם יוצא..
    וגם האם עישון המפ עצמו תורם איכשהו לגוף שלנו מבחינה של ויטמינים/הרגשה/cbd או משהו בסגנון?..
    אשמח לשמוע את דעתכם :)

2. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    בהמפ יש CBD, לכן הוא יכול למזער את הסיכוי לקבל התקף חרדה או סטלה רעה וגם תיהיה פחות מסטול ממה שאתה אמור להיות, אבל הכמות בהמפ היא לא כל כך גבוה (תלוי גם בהמפ, יש כאלה עם אחוזים לא רעים בכלל).
    בכל מקרה נראה לי שזה יכול להיות נחמד, אולי ישרוף בגרון אבל אפשרי לגמרי לדעתי להשתמש בהמפ כתחליף.
    מה שכן זה שאין כל כך מאיפה להביא המפ בארץ, אז בהצלחה ואם מצאת דרך תגיד, אני גם מחפש בשביל הסיבידי.

goga אוהב/ת את זה.
  3. ko3ak

ko3ak קנאביסט

לייקים:
    67
    אני לאחרונה עושה ניסויים אם הגזם, אחרי יבוש טוב ותחינה הטעם בחתחלה טיפה לא העים
    אם הזמן מתרגלים אבל אנשים שמעשנים איתך מגיבים בשלילה :)
    כרגע אני מנסה להעביר את זה תהליך של יישון, נראה מה יצא...

goga אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!