1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התקף פסיכוזה מקנאביס?!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אביגייל, ‏26/4/17.

1. אביגייל

אביגייל חבר חדש

לייקים:
    0
    אם לסבתא שלי יש סכיזופרניה, מסוכן לי לעשן? המחלה יכולה להתפרץ אצלי? גם לא תחת השפעה של ירוק?

2. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    אם אבא חולה בסכיזופרניה הסיכוי שבנו יהיה חולה הוא 10 אחוז בזמן שהשכיחות הרגילה באוכלוסיה היא אחוז אחד אני לא יודע מהי הסטטיסטיקה לגבי מקרה של סבתא נכד. ממליץ לך לשאול את השאלה הזאת בפורום פסיכיאטריה או פורום סכיזופרניה שם רופא יוכל לומר לך בוודאות מהם הסיכויים
    אם יש לך עבר במשפחה של סכיזופרניה הסיכויים להתפרצות המחלה גדלים.
    סכיזופרניה יכולה להתפרץ משתיית אלכוהול מעישון סמים מסטרס מאירועים טראומטיים שאדם עובר כמובן צריכה להיות נטיה למחלה במקרה כמו שלך שיש היסטוריה של המחלה מאוד מומלץ להיזהר

אביגייל אוהב/ת את זה.
  3. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    נראה לי כבר יש סדק והיא עומדת להתפרץ !! סתםםםםםם סתםםם סתם חחחחחחחחחחחחחחחחח ::) אל תקווי פה לתשובה ממומחה או משו... אם תחשבי סכיזופרניה... תהיה סכיזופרניהה... תחשבי מתוק מרשמלו עננים שלכת פיות ודרקונים... זה מה שיהיה :)

אביגייל ו-Outdoor אוהבים את זה.
  4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אל תעשן.
    וכן, אתה בסיכון גבוה יותר לחלות במחלה

וירוק עשוי להיות טריגר לזה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!