1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חולה קרוהן עזרה בתהליך הוצאת רישיון

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י Zohar khalifa, ‏28/4/17.

1. Zohar khalifa

Zohar khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חולה קרוהן מיזה 3 שנים, מטופל בלמעלה משנה בתרופות, אמא שלי גם חולה באותה המחלה, ואישרו לה קנאביס רפואי, ( אני ואמא מטופלים אצל אותו הרופא)
    אני משתמש בקנאביס רפואי, וכמו קסם, זה פשוט מעביר לי כל כאב בטן, מפחית את כמות היציאות לשירותים, ומשפר באופן משמעותי את הכאב, כשניגשתי לרופא. בהתחלה הטענות שלו היו שזה ידפוק לי תמוח להתחיל מגיל כזה ( 23 )
    וכמובן שהלכתי אליו אחרי מחקר שעשיתי ככה שהוא לא יכל להתווכח איתי אז פשוט אמר לי אמא שלך מקבלת תקח מימנה, לא עזר לי כלום, יצאתי מימנו מבואס, לאחר חודשיים ניגשתי אליו שוב והפעם בכיתי דמעות, והתחננתי, הוא אמר לי ״ אתה לא צריך לשכנע אותי אני מאמין לך ויודע שזה עוזר לך , אבל משרד הבריאות לא יאשר לך כי אתה עוד צעיר וגם כי לפי הבדיקות האחרונות הממצאים די תקינים. חשוב לי להסביר שגם לו אמרתי שלמרות הבדיקות אני סובל סבל איום ונורא כאבי בטן ולפחות 10 פעמים ביום לשירותים, מה שעם קנאביס רפואי עוזר,
    אמא שלי מקבלת 20 גרם בחודש מה שלא מספיק לשתינו אפילו לחצי חודש, אני מתחנן לעזרה כמה שאפשר,

#1 Zohar khalifa, ‏28/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏28/4/17
  2. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    אשמח לעזור וללוות אותך בתהליך, ראה בבקשה www.osher.co.il

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!