1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות של מתחילים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י גשם, ‏20/5/17.

1. גשם

גשם חבר חדש

לייקים:
    6
    אז.. קניתי זרעים מהגרין האוס של זן אוטומטי ואני מתכננת לשתול בחוץ, קניתי עציץ של 17 ליטר ושל עשר ליטר. קניתי את הדשנים של BOUNTY (זלמנסון).
    א. האם מומלץ לשים חלק עליון של בקבוק בהתחלה כדי שהצמח לא ייפגע מהרוח?
    ב. הבנתי מאנשים ששאלתי שעציץ 10 ליטר זה קטן מדי ו17 זה גדול מדי. המליצו למלא את ה17 באבנים למטה ומעל זה את האדמה. כדאי או שעדיף לא לקחת סיכון ולקנות עציץ של 15?
    ג. בחום הישראלי בגידול חוץ במקום עם הרבה שמש ואויר. האם מומלץ להתמיד בהשקייה של פעם ביומיים או פעם ביום? (את שאר העציצים שלי אני משקה פעם כי ביום האדמה מתייבשת מהר)
    ד. את הדשן שמים פעם בשבוע? תמיד באותו היום?
    ה. חוות דעת על הדשן מניסיון או מי שמכיר ויודע אשמח לקבל :)

2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    לדעתי גם ה 17 קטן מדי אבל אפשרי
    הדשן מתערבב במי ההשקיה והוא נדרש בכל / כמעט כל השקיה
    פעם ביומיים זה מספיק

גשם אוהב/ת את זה.
  3. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    קח עציץ כמה שיותר גדול אם אין לך בעיה של לוגיסטיקת מים. ככה תוכל להשקות גם לעיתים פחות תכופות. אם תלך על 17, ממליץ להשקות כל יום.
    מדשנים לפי מינון. אני רואה הרבה שמדשנים כל שני השקיות ואז מים במינונים קצת גבוהים ואתה יכול גם כל יום לדשן עם מינונים נמוכים כמו שאני עושה. אני מעדיף את השיטה השניה. לדעתי היא יותר חסכונית ופחות צצליחה את המצע.

4. OUTDOOR - שיטות ונסיונות

לייקים:
    8
    25 ליטר ומעלה זה גודל סבבה לאוטומט בגידול חוץ בשביל שלא ישב לך בראש שזה קטן מדי ...
    הוא מתחיל פריחה מהר אז עדיף שתתני לו לעוף על עצמו שיהיה לו מקום לשורשים .. אבנים זה יכול להיות סבבה אבל מיותר לפי דעתי , בקבוק חתוך מעליו מונע ממנו אוורור וזה הופך למעין זכוכית מגדלת ויכול לשרוף אותו מעט עדיף נישה מאווררת טיפה ...
    שימי לב שאם את מדשנת בעצמך אז לקנות אדמה שאין בה דשן בפירוק איטי (חשוב מאוד) יש בהידרושופ אדמה 50 ליטר 50 שח
    לא צריך למהר בשקייה 25 ליטר לא מתייבש כלכך מהר אבל כמובן בודקים אם האדמה לחה או יבשה (דוחפים אצבע ;) בהצלחה

#4 OUTDOOR - שיטות ונסיונות, ‏20/5/17
    נערך לאחרונה ב: ‏20/5/17
    Potter אוהב/ת את זה.
  5. גשם

גשם חבר חדש

לייקים:
    6
    תודה לכולם אני חושבת שאשאר עם ה17 ליטר :)

#5 גשם, ‏21/5/17
    נערך לאחרונה ב: ‏23/5/17

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!