1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בנושא REVEG

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י DrGreenTumb, ‏21/5/17.

1. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    ככה יצא שיש לי נקבה מאוד דומיננתית ואיבדתי את הCUT היחיד שהיה לי ממנה והיא אוטוטו מסיימת.
    איך עדיף לעשות את זה להחזיר אותה לצמיחה או לקחת ממנה ייחור ולהחזיר לצמיחה ואז מהייחור לקחת ייחורים?.והשאלה הכי חשובה:האם הם יהיו בריאים אחרי הכל? או שמשהו יכול להדפק ???

מקווה לשמוע עצה מיקצועית בנושא,או בעל נסיון.

תודה מראש

2. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176
    שאתה קוצר תשדל להשאיר כמה שיותר עלים, וקצץ בערך לשליש מהגובה, עדיף גם לקצץ קצץת את השורשים,
    יכול ל'חת הרבה מאוד זמן (חודשיים שלושה ) עד שתצמח שוב

3. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    תודה על התגובה אחי אבל מה צריך לעשות בגדול אני יודע ,מה שהכי הדאיג אותי זה שהגנטיקה תשאר אותו הדבר ומצאתי ברשת תגובה של DUTCH MAN שאומר שככה הוא עושה סלקציה כבר מעל לחמש שנים והוא נשבע שיוצא אותו הדבר..(נקווה חח).
    לגבי התהליך עצמו חשבתי אולי לקחת ממנה כמה ייחורים(מהפופקורן) ומהם לקחת ייחורים (השאלה אם הם יתפסו) ככה אני חוסך במקום וזמן.בגלל זה ביקשתי מישהו עם ניסיון או ידע (כן כן אגרונום אני רומז לתשובה ממך :) )

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!