1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייל צריך דחוף עזרה

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י Eilon, ‏22/5/17.

1. Eilon

Eilon חבר חדש

לייקים:
    0
    נעצרתי לפני כמה ימים ומצאו עליי קצת חשיש ובאנג המשטרה העבירה את זה למצ״ח והייתי בחקירה
    בבדיקת שתן יצאתי מלוכלך והפלאפון שלי אצלם בפלאפון יש דברים שנראה לי יכולים להפליל חברים חיילים
    יש לי ת״ש 7 וציון קה״ס 43
    עכשיו השאלה שלי היא איך אני יוצא מהבלאגן הזה הת״ש שלי יכול לעזור?
    והאם חברים שלי יכולים ליפול בגלל שיחות בוואצפ ודברים כאלה?תודה לכל העוזרים
    לא יודע מה לעשות...

2. SFEAR

SFEAR חבר חדש

לייקים:
    21
    אחי, שמע אם יש לך קוד על הפלאפון הם יבקשו אותו, תגיד שכחת כי בדיוק החלפת קוד וגם תגיד ביי ביי לטלפון, בלי לתת להם קוד אתה לא תראה את הפלאפון, אבל הם גם לא יפתחו אותו. אם תתן להם קוד אז עניין של דקה וחצי והם מחזירים לך תפלאפון אבל החברים שלך יזויינו. תשמע אם אין לך קוד רוץ עכשיו עכשיו לך להוציא סים חדש עם המספר שלך (תגיד להם נגנב לי הפלאפון) רוץ לחברת טלפון (סלקום, הוט מובייל איזה חברה שאתה.) ותקח פלאפון של חבר שים את הכרטיס סים החדש עם המספר שלך בטלפון של החבר ותיכנס לוואטסאפ שלך יעני תתחבר לוואטסאפ שלך אתה תקבל את הסמס של האימות של הוואטסאפ לפלאפון של החבר כי הסים שלך בתוכו ואז זה יחסום את הוואטסאפ בטלפון שלך שאצל המשטרה כי וואטסאפ לא יכול לפעול בשתי מכשירים בו זמנית. וגם הם לא יוכלו להיכנס אליו שוב כי הסים שאצלם בתוך הפלאפון שלך יבוטל כשאתה מוציא חדש. כנס לפייסבוק, למייל לסנאפצאט לאינסטגרם לכל החרא שאנשים היום מתחברים אליו בטלפון ומדברים על ירוק כמו סתומים ותשנה סיסמה להכל אם יש לך טלגרם כנס ממכשיר אחר ותמחק את כל השיחות ותשנה שם משתמש זה כבר יתעדכן במכשיר שאצל המשטרה תעשה את הקטע עם הטלגרם והשינוי סיסמאות לפני שאתה מוציא סים כדי שזה יתעדכן בטלפון שלך עם החבילת אינטרנט שלך. כדי שהיא תפעל אתה צריך לעשות את זה לפני שאתה מוציא סים חדש ומבטל את הקודם(אוטומטית מתבטל כשמוציאים חדש.)
    מה אמרת בחקירה?
    מה בינתיים? השאירו אותך במעצר ללילה? אתה במעצר בית?

3. SFEAR

SFEAR חבר חדש

לייקים:
    21
    ובקשר למה שיהיה איתך, קראתי איפה שהוא ששינו תתקנון בנוגע לקנאביס וחיילים ולא יגישו לך כתב אישום אם זו הפעם הראשונה שתפסת.

4. SFEAR

SFEAR חבר חדש

לייקים:
    21
    תקשיב אני אומר לך את כל זה כדי לעזור.
    אל תזהיר חברים יותר מדי ואל תדבר על זה שעשית את זה כי כל זה וכל מה שכתבתי לך יכול מאוד בקלות להיחשב לשיבוש חקירה.

5. SFEAR

SFEAR חבר חדש

לייקים:
    21
    תעשה את זה עכשיו כי רוב הסיכויים שאם נתפסת לפני כמה ימים הם עוד לא נגעו לך במכשיר הכל הולך לאט אצלם.

6. Eilon

Eilon חבר חדש

לייקים:
    0
    הייתי בתחנת משטרה כמה שעות אבל הם שחררו אותי כי הם לא רצו לחכות עד שניידת של מצ"ח תבוא לקחת אותי קיבלתי זימון לחקירה בצריפין בחקירה אמרתי להם שזה פעם ראשונה שאני מעשן בשירות הבעיה זה שמתי שהשוטרים עצרו אותי הם מצאו את החומר עליי ואני הודאתי שזה שייך לי אז למצ"ח יש את ההודאה שלי מהמשטרה
    ושמע אני לא מצליח להתחבר לטלגרם שלי דרך מישהו אחר כי הם שולחים קוד אימות למספר שלך והפלאפון שלי אצלם ואמרת שאם אני אחליף סים לפני שאני אמחק את ההיסטוריה של הטלגרם אז זה לא יעבוד

7. Eilon

Eilon חבר חדש

לייקים:
    0
    כרגע לא יודע מה קורה הם אמרו לי בסוף החקירה שיעדכנו אותי בהמשך דרך המפקדים שלי

8. Eilon

Eilon חבר חדש

לייקים:
    0
    חוץ מזה אם אני אבטל את הכרטיס סים זה לא יהיה חשוד?

9. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    איזה חשוד את מי אתה רואה בכלל..
    מה עדיף שימצאו דברים אחרים?

10. עו"ד פלילי אלון שליכטר

לייקים:
    5
    שלום,
    ראשית, התיק נמצא בחקירה. ישנן הנחיות של הצבא מתי יוגש כתב אישום או שהתיק ייסגר. גם במידה ויוגש כתב אישום יש לצלם ולעיין בחומר החקירה, על מנת לנהל את הגנתך כראוי. כל דבר שקשור לפאלפון שלך אין לבצע , דבר היכול להוביל לשיבוש הליכי משפט או השמדת ראיות. במידה ותזומן לחקירה נוספת, מומלץ לטרם החקירה ומסירת הגרסה להתייעץ עם עו"ד, מכל מקום יש להכיר כי גם קיימת לך זכות השתיקה, אך כמובן יש לה סנקציות ועל כן יש להתייעץ עם עו"ד.

בברכה,
    עו"ד פלילי אלון שליכטר
    054-6762373

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!