1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בחשמל (קומבינה עם בקר טמפ')

הנושא בפורום 'עשה זאת בעצמך' פורסם ע"י Dankling, ‏23/5/17.

1. Dankling

Dankling חבר חדש

לייקים:
    22
    יש לי אוהלים בתור חדר אטום (לא הרמטי) ואני מנסה לבקר על הטמפרטורה והלחות באחד האוהלים בצורה אוטומטית.
    הטמפרטורה והלחות בחדר קבועים כך שלמעשה אני מחפש בקר על המפוח המוציא שיפנה את האוהל שיתמלא באוויר קר ויבש מהחדר.
    אם אשתמש בבקר טמפרטורה בלבד הלחות בעשות החושך תעלה ללא שליטה ואם אשתמש בבקר לחות בלבד הטמפרטורה תעלה בשעות האור ללא שליטה.
    אני צריך בקר מפוח שנדלק גם על טמפ' וגם על לחות (המטרה הסופית שלי - בקר VPD).
    חפרתי שעות באינטרנט ולא מצאתי , גם לא בבקרים של 110v. נראה שהתכונה הזאת פשוט לא נדרשת.
    שליטה על טמפ' ולחות נעשית בנפרד בכל הבקרים.
    השאלה שלי והיא ולמבינים בלבד כי הסיכון לי ולציוד הוא גדול:
    יש לי בקר עם שליטה על טמפ ולחות בשני שקעים נפרדים. אם אמזג את שני השקעים לשקע אחד בידיעה שיהיו מצבים בהם יגיע מתח משני השקעים בו זמנית, האם יעבוד?
    כמובן שלא מצאתי על זה הרבה מידע באינטרנט. 2 טענו שאם מדובר באותה פאזה אז זה יעבוד. מישהו אמר שכדאי לשים דיודה בכל אחד משני הזרמים על מנת שלא יחזור זרם למכשיר.
    הודי אחד בנה מעגל שלם עם מספר רכיבים שעושה את זה כולל הסברים, הוא נשמע הכי מבין. כמובן שזה מעל לידע שלי.
    תודה מראש לכל העוזרים.

2. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    תתייעץ עם חשמלאי, לא פה. זה כמו מפסק אור כפול, נורה אחת עם שתי נקודות הדלקה. נראה לי ישים בהחלט, אבל הייתי שואל חשמלאי על כל מקרה. תגיד לו שאתה בונה מקרר יין או משהו אם אתה מפחד לחשוף..
    בהצלחה
    נ.ב. אם באמת אין כזה, נראה לי מוצר מצויין לפיתוח. אם רוצה רעיונות שלח הודעה.

3. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!