1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עשו לי פשיטה...

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י jew, ‏3/6/17.

1. jew

jew חבר חדש

עשו לי פשיטה של ימ''ר בבית ומצאו כמות קטנה של קנאביס ולקחו אותה ופלאפון ולקחו אותי לחקירה אמרתי שזה שלי ואחרי החקירה שחררו אותי עכשיו השאלה היא אם בעיקרון אני יכול לבקש חזרה את הפלאפון ואת הקנאביס?

2. canna420

canna420 קנאביסט

חחחחח את הקאנביס בטוח לא, את הפלאפון תקבל חזרה אחרי שהם יסיימו איתו

mosmos אוהב/ת את זה.
  3. jew

jew חבר חדש

למה לא יש את האי הפללה הזה לא?

4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

יש לך כיוון למה ואיך הם הגיעו אליך

5. Pandaph

Pandaph חבר חדש

האי הפללה הזה אושר אבל לא ממש נכנס לתוקף לפי מה שהבנתי

וגם אם היה בתוקף אל תגזים חח כמו שיראו אותך מעשן גוינט ברחוב יתנו לך דוח אבל גם יקחו לך את גוינט אז ברור שגם לא יחזירו לך חח

6. Yuval987

Yuval987 חבר חדש

בטח חברים מלשינים
    אל תסמוך על אף אחד

7. jew

jew חבר חדש

האמת הם לא הגיעו אלי אני לא הכי מתעסק בזה סתם במקרה היה לי הם פשטו על כל הבתים של הילדים שמעשנים בעיר שלי בערך בתחנה שלקחו אותי אז השאירו אותי בהמתנה באיזה חדר לבד אז היה לי זמן אז קראתי כמה דפים שם הם ניראלי רוצים לתפוס סוחרים בעיר

8. GreenHead

GreenHead חבר חדש

לפי הדיבור שלך אתה ניראלי ילד אין דבר כזה שביום בהיר יבואו אליך אחרי שמעולם לא הייתה בתחנה אפחד לא מכיר אותך השם שלך עלה בתחנה מאחד הילדים שנתפסו בעיר או איזה חבר שלך.

9. jew

jew חבר חדש

הייתי יותר מידי פעמיים בתחנות משטרה אבל לא בנושא הזה אני לא מעשן הרבה שוב היה לי במיקרה באותו זמן ומבירור עם כל מי שנעצר אותו יום את כולם חקרו לגבי כל מיני חברה באזור שמוכרים ובלי קשר סתם מעניין אותי אם אני יכול לבקש חזרה את הקנאביס ואת הפלאפון כי הם אמרו לי שאפשר לערער על ההחרמה רק 180 יום לאחר ההחרמה

10. שלום רב,
    ביכולתך להחזיר את הטלפון דרך התחנה, במידה ותהיה התנגדות יש לפנות בבקשה להחזרת תפוס דרך בית המשפט. כמו כן, יש לשקול לפעול במקביל לסגירת התיק ולאי העמדה לדין פלילי.

בכבוד רב,
    עו"ד פלילי אלון שליכטר
    0546762373

11. jew

jew חבר חדש

תודה נעבוד על זה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!