1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן גידול פלטיניום דיזל

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י Fonzee, ‏15/2/17.

1. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    מאוד חביב מצידך לכתוב את זה אגרונום.
    אני זה שבדקתי את זה במעבדה.

ובמקום להביא לו עכשיו פרופיל של כרומטוגרפיה שדי קשה להבין ואי אפשר לפרסם אותם בפורום כזה (רק אתה ובודדים יבינו) בנוסף לעובדה שרשומה מהסוג הזה עלולה לחשוף את המעבדה שבה בוצע האנליזה ופרטים נוספים שעדיף לא לפרסם (מה שעלול לפגוע לי בפרנסה)
    ריכזתי לו את זה לתוך טבלה, מדדים, ועוגה :)
    היה מקרה אחד שבקבוצה מסוימת של קנייה מכירה וקנאביס (משהו מצומצם של אנשים אמינים) מישהו יצא עלי וטען שאני מזייף בדיקות, אז הלכתי לפרטי וצילמתי לו סרטון שלם של האנליזה. ממש מרגע הכנת התמיסה
    הוא שוכנע. אבל אני הסתבכתי על זה וכמעט איבדתי את כל מה שיש לי , כולל החופש שלי. הסתבכות עם שוטרים שיצאתי ממנה במזל.
    כי הוא הפיץ את זה.
    מאז - לא מתעסק בזה יותר. מי שטוב לו שיאמין, מי שלא טוב לו שלא יאמין. אני בכל מקרה לא מסכן את עצמי כבר בשביל מוניטין.
    אם אתה בוחר לזלזל בי זה כבר בעיה שלך. אם אתה תזדהה בטלגרם כאיזה איש עם מוניטין ששווה לפרט בשבילו, גם אספר לך איך, איפה, למה, וכיצד בוצעו הבדיקות האלה. ועדיין בקנה מידה שלא מסכן אותי
    ה-CBG היה גבוה לדעתי בגלל טרימינג לא כראוי. זה סתם הערכה שלי. היו הרבה עלים וענפים יחסית לפרחים שנשלחים לאנליזה.

אני בדקתי המון פרחים במסגרת פרויקט מסויים. לא מטעם אוניברסיטה וכדומה אלא מטעם גוף פרטי שאולי יפרסם בקרוב כתבה בנושא (יש מצב אפילו ממש במגזין פה)
    כל הפרחים נלקחו מטלגראס, קבוצות קנייה ומכירה אחרות של קנאביס, והנה לך פונזי

הפלא ופלא, למרות שהתארגנתי במהלך הפרויקט על עשרות דברים יפים - הפרחים של פונזי הגיעו לתוצאה הכי גבוהה. ובאמת שנבדקו דברים מעולים. גם רפואי שלי ושל חברים באופן אישי נבדק (של חברת שיח וקנדוק) ולא הגיע לאחוזים האלה

עזוב אתזה, היה פרח אחד שכן הגיע לאחוזים יותר גבוהים ונלקח מהטלגראס (26% THC) אבל הבעיה היא שהכיל כמויות לא מבוטלות של אימידיאכלופריד וחומרים נוגדי עובש.
    ועדיין עישנתי את שתיהם ושל פונזי היה חזק יותר (רק אומר..אולי כדאי לשלוח את הגנטיקה של פונזי לאנליזה בטכניון אצל דדי. יש שם משהו ייחודי)
    היו גם פרחים מאוד הזויים שרצו בטלגראס. זה נושא מעניין, בכללי שקלתי לשלוח לדדי מייל בנושא אבל בגלל שכל הנושא הזה בוצע בצורה פיראטית ומסכן לי את הפרנסה והחופש, ויתרתי.
    בטלגראס מצאתי פרחים עם יותר מ-15% של CBN. שזה אומנם נשמע לא מפתה אבל ההשפעה שלהם בעישון מאוד מאוד מעניינת. מצאתי פרחים שככל הנראה רוססו ב-Linalool (לא ברור מאיזה סיבה), פרחים עם ריכוז CBD מופרז לחלוטין שנמהלו בקנאבינואידים סינטטים (נשמע אחלה שילוב. אבל לא בריא)
    פרחים עם CBG גבוה למדי גם כן. לרוב שמתי לב לקורולציה משמעותית בין CBG לענפים ועלים. ככל שיש יותר ענפים שמנים שמהווים % רציני מן השלם, ככה יותר CBG ופחות שאר.

גם חשוב לי לציין שיש לי מזה תמורה. לרוב על כל אנליזה שאני בודק במעבדה יש לי גם משהו לבדוק בעישון. ככה שיצא ויוצא לי לעשן כמויות אסטרונומיות לחלוטין של זנים. ועדיין של פונזי הכי טוב שניסיתי.
    החיים יפים בסה"כ כשכל המשפחה שלך מנהלת את המעבדה הכי גדולה בארץ לדברים מהסוג הזה.

אני אשאיר אותכם מפה לדון לכם עוד.

#161 cooldude1212, ‏27/6/17
    נערך לאחרונה ב: ‏27/6/17
    Fonzee אוהב/ת את זה.
  2. נופי

נופי קנאביסט על

לייקים:
    273
    פונזי, אני מוכר ייחורים ב50 שקלים לאחד, אני מבטיח לך שאיכות ייצור הייחורים שלי שווה בדיוק לשלך.
    תנאי האחסון שלהם מעולים, לא נופלים מאף קלון פקטורי שתרצה, יש לי מדפים מגניבים ונורות פלורסנט, אחלה לחות גם.
    הם באים כולם בעלי מערכת שורשים חזקה ומוצקה, ואפילו יש לי עציצים שמוכנים לפריחה בגובה של 15 ס"מ.

הזנים שעברו לי בידיים לא נופלים מהדיזל F4 (יש שיאמרו עדיפים, אבל זו כבר ענינות טעם).

אתה מוכר ייחור במאות שקלים, כדי לייצר ממנו אמא, אמא שהיא חלשה באופן יחסי עתידית מאשר אמא שעברה ג'רמניישן מזרע עם שורש מרכזי חזק (לא אני קבעתי את זה, אני מסתמך על דבריו של ד"ר למדעי הצמח נועם צ'כנובסקי מהפקולטה לחקלאות).

קולדוד, אפשר לערוך בדיקה של זן שאני מגדל כרגע ועומד לסיים בשבוע הקרוב? בא לי תחרות (תחרות זה טוב, אולי אלמד משהו נוסף, מבטיח שאין חומרי הדברה משום סוג).

מישהו רוצה זרעים של פנמה רד? זן מפלצת.

hydrotony, 521 ו-Amitos אוהבים את זה.
  3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אפשר? אפשר. מה שכן הרוב פה לא יקח את התוצאות שאני מפרסם ברצינות כי הם לא מכירים או סומכים עלי. אז אני חושב שזה חסר טעם.

4. נופי

נופי קנאביסט על

לייקים:
    273
    אני מבטיח להסכים איתך אם הנתונים שלי יהיו גבוהים משל פונזי :p

אחלה לילה נשמות טהורות, תשמרו על החיוך, חיים פעם אחת בסה"כ (אלא אם אתם דתיים אדוקים).

canna420 אוהב/ת את זה.
  5. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    עלות לקיחת ייחורים? זה חינם. אני משריש בקלונר אירופוני במי ברז. מגש של 40 ייחורים לוקח לי בערך חצי שעה.
    העלות היא על הגנטיקה ועל הזמן בחדר גידול שהולך לאמאות ולא לפריחה. כל גנטיקה שאני מוכר בייחורים נבדקה היטב בתנאים מקומיים ונתנה תוצאות מעולות. (מעולות זה כמובן יחסית לטעם האישי שלי)
    להתחיב ליבול מסוים אני לא יכול, אבל אני יכול בקלות להגיד שאם מפריחים את הייחורים בלי זמן גדילה נוסף אחרי שהם מגיעים (מעבירים ישר לפריחה), הצמח אמור להצליח לגדול למעל 130 גרם (הגעתי מעל 200). זו הגנטיקה, ככה היא גדלה בזמן הפריחה ואלו התוצאות שמגדלים אחרים מגיעים אליהן.

מישהו העלה את זה שאני מוכר יחורים ביוקר - כן, אני עושה את זה. לא מתאים לכם? קחו ממישהו אחר
    ראיתי הרבה יחורים למכירה, זה לא קשה למצוא אותם.
    הינה, נופי ב50 שקל. נשמע טופ קלאס $$$

ענינות טעם בהחלט

6. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    נהנתי מכל תגובה, בעיקר בגלל שגם פונזי הוריד אותי מחסימה בכדי לענות :)

אני לא מבזבז זמן יקר על לרשום לך כ"כ הרבה אבל אני אסכם לך את מה שאני חושב בקצרה:

1. שום דבר ממה שאמרת לא עושה עלי רושם. הצמחים שלך כנראה נראים כמוך והיופי הוא שאתה עדיין בטוח שאתה שווה משהו בגידול צמחים צהובים.

2. אנשים שקנו ממך קיבלו מתנה ממני, ובוא נגיד את זה כך: אתה לא בראש הטבלה. למען האמת ירדת די מהר.

3. אני מבין את החשיבה העסקית שלך מהתעשיה, חוק המספרים הגדולים - אני אזרוק מחיר מופצץ ואספר סיפור יפה ואולי יהיו לי כמה מכירות בחודש. אז זהו שלא. אתה לא פחות מגנב, ולהבדיל בינינו - את את הגנטיקה שלי מפיץ בחינם. אני חושב שכל זן אמריקאי או הולנדי נראה טוב יותר ממה שאתה מגדל, אבל היי - אולי זה בגלל המגדל עצמו? גם אם הבדיקות של הגנטיקה שלך חזקות זה לא אומר שום דבר לגביך מלבד פספוס הזדמנות עסקית אמיתית. תוצר עם פוטנציאל טוב ומגדל חרא שלא מממש את הפוטנציאל אפשר לסכם במילה אחת- טיפש.

אתה יודע למה אני כאן? לעזור לקהילה להתפתח. עזוב את העובדה שהצמחים שלי נראים יותר טוב והידע שלי (הבסיסי ולא מגובה בתעודות סיום קורסים) תורם פי 1000 מהידע המסווג שלך. מה באת להמציא את הגלגל? אני חושב שאעשה פרויקט קטן עם הפצת הייחורים שלך לכל דורש ואולי גם זרעים. אין דבר שמי כספית ומוצר ייעודי לא יעשו.

לגבי קולדיוד - שם קצת אירוני יחסית לבחור עם BMI שלילי ומסוכן. למה הבחור המגניב לא מגדל את הייחורים שלך? או יותר נכון למה אדם נפוח ורברבן ואחד החרטטנים הכי גדולים שראיתי - בכלל מרשה לעצמו לרשום כאן טקסט נפוח כשהתוצאות מאחוריו גורמות לי לרצון אז לשלוח אותו לפורום גידול למתחילים? כדאי שתעשה זאת קולדוד כדי שאסביר לך מה לא בסדר בגידולים שלך.
    אדם שמזיין אוזניים סדרתי אומר שהוא לוקח בדיקות מהטלגרס למעבדה אבל כשמציעים לו כאן אנשים רציניים מסתייג - וואו, ממש רציני מצידך!
    נ.ב אני אוהב להזכיר שאתה בן 19 בכל דיון איתך @cooldude1212 רק כדי שהאוויר שיש לך בחזה יתפוצץ לך בפנים, ילד. עצה שלי? אם תרצה לעבוד בתחום כדאי שתשקול שוב שירות צבאי. שמעתי שמשתמטים לא מתקבלים לעבודה כ"כ מהר גם עם דוד שלהם "מנהל מעבדה הכי רצינית בארץ" - ( כאילו גם אם כן, מה אתה אידיוט? מה הבעיה לחפש ילד בן 19 במעבדה מסוג זה?)

לסיכום פונז, לא עשית רושם.. יותר נכון איששת כל מה שחשבתי לגביך עוד לפני שדיברת לכיוון שלי.
    קח, שיהיה לך משהו לשאוף אליו, סתם תמונה מאתמול:

#166 Amitos, ‏27/6/17
    נערך לאחרונה ב: ‏27/6/17
    toster, 521 ו-נופי אוהבים את זה.
  7. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    @Amitos ידידי, בוא נסכם את כל הריב בזה שאפילו אני הצטרפתי לפורום הזה לפנייך. הרבה לפנייך
    אתה בלי שום ספק קופץ מעל הפופיק ומתלהב מכמה צמחים שגידלת בארון. אתה לא יודע מי או מה אני או מה עשיתי. ומן הסתם שלא אכתוב את זה בפלטפורמה כזאת לעומק.
    אני גם אוסיף ואומר שאפילו אם רציתי להתגייס לשירות צבאי, זה רק בהתנדבות כי אני לא יכול בעקבות בעיות רפואיות. תוסיף לזה את העובדה שאני אזרח מדינה זרה

לא יודע מאיפה לך הביצים בכלל לדבר לפונזי. לך תגדל את ה-Big bud שלך ותתלהב איך הזן הכי קל לגידול שיש גודל אצלך יפה (בנוסף לסטלה המשעממת שלו שלטענתך אדירה)
    וואלה אני העלתי עד היום לפורום הזה 2 גידולים שלי סה"כ מתוך המון. ואחד מהם היה ממש מפלצתי. לא יודע, תגדל אתה במרפסת של בית עם 6 שעות אור ביום מפלצת בגודל 1.5 מטר ואז נדבר.
    https://anonimag.es/image/IUr

עכשיו תדמיין שגידלתי המון צמחים בגודל הזה על גגות ובגרילה. וכשאני אומר המון אני מדבר על כמויות.

וואלה 400-600 שקל לייחור מהגנטיקה של פונזי נשמע הוגן.
    ואני לא חושב שאתם מבינים מה יש לו בידיים, מדובר באמת בגנטיקה Top
    אני הייתי בקולרדו, קליפורניה, רוב דרום אמריקה, חלק מאפריקה, ג'מייקה, ואיך לא אמסטרדם
    בכל המקומות האלה עישנתי כל יום כל היום מספר רחב של זנים
    עזבו את ישראל.
    הגנטיקה של פונזי היא מהייחודיות ביותר שניסיתי עד כה.

8. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    זה כי אתה בסה"כ בן 19, הנסיון חיים שלך שלך עד כה מהווה התמחות בפצעי בגרות. אין לך מושג, וכמו שאמרתי - הדברים המנופחים שלך לא עושים עלי רושם. תאריך ההצטרפות לפורום זה לא קלף לנפנף בו, בתאריך שאני הצטרפתי אתה חיפשת עם מי להפגש בפורום 420, להזכירך - עוד כשרשמת בלי הרבה פסיקים ונקודות.
    באופן כללי - אין טעם להגיד שגידלתי יותר צמחים ממך. ניחא. אתה ממשיך לפרסם תמונות לא ראויות לפרסום. אתה חובבן שמתיימר להיות משהו שהוא לא, וזה בא על חשבון התנגחויות עם גדולים ממך. תעשה כבוד לגדולים ממך, ילד. תודה.

ban אוהב/ת את זה.
  9. נופי

נופי קנאביסט על

לייקים:
    273
    תראה אני משתדל לשמור על קול בסה"כ אבל כשאדם בא ומעוניין לרכוש ממך 300 ייחורים לדוגמה, אתה לוקח לו 100 שקל לייחור? 200 של לייחור? בחיית.
    כסף זה אחלה אבל תהיה הגיוני.

בוא נצא מנקודת הנחה שיש לי זן מעולה, הגנטיקה שלו משובחת, יש לי מאות זרעים שלו.
    יש מספר אמהות שגדלו להן ויש לי יכולת להוציא מאות ואלפי ייחורים פעם בחודשיים, איך הייחור שלך עדיף על הייחור שלי? מה אתה עושה שאני לא עושה שהייחור שלך נמכר ב600 שקל ושלי נמכר ב50 ששנינו יודעים שהעלות שלו היא אפס פרט לזמן ומעט פלוסטנט.

toster אוהב/ת את זה.
  10. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    תשמע אתה שקרןן
    ליפני פחות משנה העלתה תגידול הזה ואמרתה שזה גידול ראשון שלך איך הגעתה למאות צמחים
    עוד אני זוכר שאמרתה שהשכנה צילמה אותך והעלתה לפייסבוק משהוא בגלל זה אתה מוריד אותו מוקדם
    ועוד כמה חרטות
    איך אתה לא מתבייש להגיד דברים כאלה גם עם זה פורום אנונימי יש גבול
    עכשיו אתה עוד פעם מספר סיפורים שעוד פעם צילמתה את עצמך ושוב משטרה
    ניראה לי המספר של התגובות שלך עלה לך למוח ואתה מתחיל לדבר שטויות
    חושב אתה מישהוא חחחחחחחחחחח

Amitos, canna420 ו-521 אוהבים את זה.
  11. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    למה לזלזל בגיל 19? זה אחלה גיל!

זה הגיל שבו כל דבר ממסטל אותך.
    זה הגיל שבו אתה חושב שאתה יודע יותר טוב מכולם.
    זה הגיל שבו אתה מאמין לכל פאלצן שעושה עליך רושם.
    זה הגיל שבו יש משמעות אם נרשמת לפורום ב18/2/1016 ומישהו אחר ב1/3/2016 למרות שמדובר בפחות מחודש.
    אחלה גיל בעולם.

hydrotony, ban ו-Some0ne אוהבים את זה.
  12. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    המחירים שלי הם לא לדיון - לא מתאים למישהו שלא יקנה :-S
    לא באתי לפרסם את המחירים שלי, באתי לאשר שהם אכן נכונים.
    הם יהיו ככה איתכם ובלעדיכם.

אמיתוס, באמת שלחת תמונה של ביג באד באוהל קטנצ'יק ואמרת לי ללמוד? חחחח
    הינה, תלמד משהו
    2 עציצים ממיכלי פלסטיק זולים
    אדמה הכי זולה מהחנות
    דשן בשחרור איטי
    מים מהברז
    השקעה הכי מינימלית שיש, בלי ציוד עודף בלי ספונסרים, בלי דשנים, רעלים, קיטומים, גיזומים וזיוני שכל אחרים.
    אוהל שנפתח פעמיים בלבד בזמן הפריחה, כל שאר הזמן לא נעשה כלום.

ונראה פי שתיים משלך חחחחחחחח ועוד עם זן שעושה משהו בראש בניגוד להמפ שאתה מגדל
    אתה עובד מאוד קשה בשביל להוציא תוצאות מאוד בינוניות. השימוש שלך בזן חלש במטרה להעלות את היבול סביר להניח שתיצור תוצאות מתחת לבינוניות.

24.jpg
    26.jpg

13. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    כבר אמרתי לך שאנשים שטעמו את הוויד של שנינו הכריעו בסוגיה, ולכן הדיון לגבי איכות התוצר הוא לא רלוונטי לי, אולי לגביך - תמיד תשאף להשתפר :)

14. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    שלח לי כמה פרחים, נראה. אולי יש לי מה ללמוד.
    ואולי האנשים שלך לא מבינים כלום בוויד, שזאת גם אופציה מאוד ראלית

ומה עם הסוגיה של השקעה לעומת תוצאה? הסוגיה של יבול סופי?

15. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    רוצה לשלוף את הבולבולון שלך?
    בוא נראה למי יש יותר גדול

59 - 27_1_16.jpg 78 - 06_2_16 SSGDH1.jpg 8-GDF472.jpg 11 - GDF43-10 3.jpg 13 - GDF4721.jpg GDF4-67M 12-12FS.jpg 1.jpg

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.
  16. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אתה תיאלץ לחכות כחודש לבולבולן שלי מלפרסם כאן תמונות שיפילו אותך. הייתי מציע לך להזהר שלא יהיה לך כבד מדי :)
    בשמחה אחליף איתך פרחים, אתה מוזמן גם לשלוח לעכבר המעבדה שלנו כאן שאולי יעריך את העבודה שלי לאחר בדיקות שאינדיבידואל לא יכול לבצע בישראל.

hydrotony אוהב/ת את זה.
  17. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    שווה ערך ל"זה אפקט הנקניקיה, אתה צריך לראות אותו שהוא עומד"
    דבר מה יש לך ביד, לא מה אולי יהיה לך עוד חודש

18. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    מלבד היומנים שיש לי אין לי תמונות "ייבול" ישנות. תיאלץ לחכות ואולי תתקל בקבנוס.
    אני לא בורח לשום מקום :)

19. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    קצת הערות על התפרחות של פונזי.
    לי נראה שיש כמה מחסורים במקביל. בעיקר זרחן (עלים סגולים), חנקן (קצוות מצהיבים), אבץ ומנגן (הצהבה חמורה בין העורקים של העלה).
    זה עיקבי עם שאר הגידולים שלו, אותם הוא בוחר לא לדשן מסיבות לא ברורות.

רק גורם לי לתהות למה פונזי כ"כ מתגאה בגידול כ"כ לקוי.
    ומעלה תהיה נוספת שמעניין מה היתה איכות המוצר כאשר היה מגדל את הצמח הזה כמו שצריך.
    כנראה שבאמת מדובר בגנטיקה מאוד מעניינת.

20. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    אני מאוד אשמח אם תוכל לשלוח תמונה של פרח מושלם שלך לרפרנס שאני אדע לשים לב לפעם הבאה כמה יותר טוב אפשר לגדל.

הידע שלך בהזנה מינרלית של הצמח גרוע, והידע שלך בהזנה אורגנית \ ביולוגית הוא אפס. היכולת זיהוי מחסורים שלך גרועה ביותר, ואני פעם אחר פעם מסביר בדיוק איפה אתה טועה - ואתה ממשיך לתת עצות גרועות.
    אני אשמח אם תוכיח אחרת בעזרת תמונות של הפרחים הכל כך יותר יפים שלך.
    בוא תראה לנו כמה צמח ש"אגרונום" מגדל נראה יותר טוב בקציר, אני ממש מחכה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!