1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קירור אוהל גידול

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י משה זוכמיר, ‏29/6/17.

1. משה זוכמיר

משה זוכמיר חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,

ברצוני לרכוש אוהל גידול.

יש לי שתי אפשרויות למקם אותו, אופציה 1 בחדר שינה שבו המזגן ידלוק כל הזמן,

אופציה 2 במרפסת מקורה שחם בה מאד ושבה אין מזגן, אך ניתן להעביר צינור שרשורי כך שישאב אוויר מהחדר עם המזגן.

אופציה 2 עדיפה לי מכיוון שכך האוהל לא יתפוס מקום בחדר ובנוסף יתאפס לי לשים אוהל גדול יותר, לעומת בחדר שבו יש מקום לאוהל מטר על מטר בלבד, השאלה האם זה יעבוד בפועל - המרפסת עצמה חמה מאד.

תודה לעוזרים

2. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    רק חדר עם מזגן!....עדיף על חלל גדול במיוחד אם אתה אומר שמאוד חם בו...אם בכל זאת אתה רוצה ויכול להעביר אוויר קר מהחדר עם המזגן תעשה את זה לפני שאתה קונה ציוד ותראה על איזה טמפרטורות אתה עומד...

אבו ג'וינט ו-Potter אוהבים את זה.
  3. משה זוכמיר

משה זוכמיר חבר חדש

לייקים:
    0
    כנראה שלא הבנת, האפשרות היא להעביר צינור שיונק אוויר מהחדר המקורר ישר לתוך האוהל גידול, כך שאין לי אפשרות לבדוק טמפרטורה באוהל לפני שאני קונה.בגדול המפוח מחליף אץ האוויר באוהל כל כמה דקות, כך שלפי התיאוריה עם האוויר שיכנס כל הזמן מחדר שיש בו 25 מעלות, גם הטמפרטורה באוהל תהיה סביב ה25 מעלות, לא?

4. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    אוקיי הבנתי אותך..אל תשכח שיש את החום גם שהנורה פולטת
    ומזגן ככל שתאורר יותר ככה תרד היעילות שלו
    סך הכל נשמע רעיון שיכול לעבוד

5. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176
    תראה אם אתה יכול לעשות בידוד על החלונות של המרפסת, לתלות תריסי במבוק ומאחוריהם לשים לוחות קלקר

Potter אוהב/ת את זה.
  6. RayDonovan

RayDonovan קנאביסט

לייקים:
    12
    קנה מזגן נייד 1 כ"ס

אבו ג'וינט אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!