1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הי מחפש וונטה הכי שקטה שיש לחלל קטן ועוד כמה שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י LiorBoomMen, ‏10/7/17.

1. eligalil

eligalil חבר חדש

לייקים:
    4
    לדעתי אפשר לעשות להם כבר פים, אבל הייתי מחכה עוד כמה ימים כדי שהצמח יתחזק ויידע להתמודד טוב יותר עם הטראומה.
    אמור להיות מצוין על המארז של השעון שבת כמה וואט מומלץ, בכל מקרה בחלל גידול כזה קטן וחמוד לדעתי כל שעון שבת יחזיק את כמות התאורה שאתה צריך.
    לגבי צביטה, לא ניסיתי אבל נראה לי שכמגדל מתחיל כדאי בכל מקרה להסתפק רק בקיטום, ואז לעשות סקרוג יפה.
    יש טבלאות לכמות התאורה שצריך, אבל מהמותן נראה לי ש- 125w של hps או mh יהיו מעל ומעבר לכזה חלל גידול. אם אתה בקטע של לחסוך/להקטין את החום בכל דרך אפשית אתה לגמרי יכול לשקול פלורוסנטים בחלל גידוןל כזה, אם כי זה אומר להתפשר במידה מסוימת על התוצאות.
    בהצלחה וד"ש ליפהפיות.

LiorBoomMen אוהב/ת את זה.
  2. LiorBoomMen

LiorBoomMen חבר חדש

לייקים:
    3
    תודה רבה אחי!
    אז אני אחכה עוד טיפה בנושא הפים :) סבלנות משתלמת!
    בחלל גידול שלי יש 4 נורות(CFL40W) ועתיד להכניס לשם במקום 2 נורות CFL אני יכניס
    2 נורות LED שהזמנתי מאייבי :
    * Item: 50W E27 LED Grow Light
    * Material:ABS+PCB * Input voltage: AC85V-265V
    * Base Type:E27* Light source: 78 SMD-5730 Chips
    * Full Spectrum: 42 Red+18 Blue+6UV+6IR+6White
    * Lumens:1800lm
    * Certification:CE,ROHS
    * Frequency Range:50Hz/60Hz
    * LED working and saving temperature: -25~50℃;-40~85℃
    * LED working and saving Humidity:10%~90% R.H;0%~95% R.H* Source life: > 50,000 hours
    * Warranty: 2 years
    * Dimension: 95*100mm/3.7*3.9inch(D*H)* Net Weight: 200g
    * Color Ratio: Full spectrum Red(640-660nm); Blue(430-450nm); IR(730nm); White(3500K;6000K) UV(380nm)

זאת אומרת שיהיה בסופו של דבר 2CFL ו2LED
    אני אבדוק מאחורי השעון שאני לא יעמיס עלו

והם מוסורת בחזרה :))

3. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    חכה עוד שבוע וחצי.
    שעון שבת בסהכ עוזר לך לשלוט ב 18/6 20/4 או 12/12 אין לו מגבלה לפי מה שאני יודע.
    אני לא כלכך מתמחה בצביטות , מעדיף לתת פים ופריסה לרוחב , אולי מחזור הבא אקרא קצת על צביטות :)
    לא ממש הבנתי את השאלה האחרונה , אתה מתכוון איך תאכל לדעת כמות שתצא מראש? אי אפשר לדעת עד השקילה.

4. Diplomat

Diplomat חבר חדש

לייקים:
    7
    שעון שבת יחזיק עד 10(אמפר) אצלי 5 מנורות של 27w(וואט). בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!