1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נתפסתי

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י מר נאו, ‏26/7/17.

1. מר נאו

מר נאו חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני כמה ימים היה אצלי חיפוש. נתפשו אצלי כמות שמעל לשימוש עצמי וכן זרעים. נחקרתי בתחנת המשטרה ונפתח לי תיק על שימוש, סחר, יבוא זרעים ומה לא, אבל עוד לא החל הליך משפטי.
    אני אדם מבוגר נורמטיבי, ללא כל רישום פלילי.
    העו"ד שלי אומר שמהיום והלאה אסור לי לגעת בקנביס, לא להחזיק ולא לעשן כדי לא להתפס בבדיקות שתן.
    האם זה נכון, או שהוא מגזים?
    ללא עישון אני במצוקה פסיכולוגית עמוקה

2. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    אתה תצטרך לבדוק מתי הבדיקות שתן שלך , ולתאם עישון אחראי ומצומצם..

כואב לקרוא פוסטים כאלה :/

מר נאו אוהב/ת את זה.
  3. מר נאו

מר נאו חבר חדש

לייקים:
    0
    כמה זמן אחרי עישון של ג'וינט עדיין יש זיהוי בבדיקת שתן? מי יודע?

4. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    זה משתנה בין אדם לאדם, ותלוי כמה אתה מעשן ואיזה פעילויות נוספות אתה עושה ( ספורט מזרז פירוק) אבל בכל מקרה זה נשאר כמה שבועות..

לגבי מצבך המשפטי, הייתי במצב דומה לפני שנתיים, אישומים פחות חמורים, אבל בהתחלה באמת הכל נראה שחור.. אבל, אם אתה נורמטיבי, עובד ובעל משפחה, למערכת המשפט אין עניין איתך. אתה לא מעניין אותם, ואתה תראה שבעוד כמה חודשים זה לא כזה סיפור. אצלי הודיעו לי על סגירת התיק, ולא שמעתי מהם. אל תתרגש מהמשטרה, הם מתלהבים מעצמם, בסוף השופט קובע, ותראה איך לאחרונה השופטים נכנסים במשטרה בכל מקרה של התעללות מיותר באנשים טובים.
    בקיצור, מציע לך לעשות הפסקה של עישונים לכמה שבועות, בעיקר שתראה שהשד לא נורא כל כך, אפילו משחרר להתנתק מהוויד לתקופה. תעשה ספורט, ותתעודד, זה יעבור הרבה יותר קל ממה שנראה לך כרגע

ChaoExplo, מר נאו ו-Potter אוהבים את זה.
  5. מר נאו

מר נאו חבר חדש

לייקים:
    0
    כמעט כמו שאני מתאב את השוטרים, אני נגעל מהחמדנות של עורכי הדין שמנצלים מצוקה כדי לגבות עמלות מפולפלות.
    למישהו יש ניסיון עם העו"ד של הסנגוריה הציבורית?
    בעד? נגד?

6. רוטווילר

רוטווילר חבר חדש

לייקים:
    8
    זה שנוי במחלוקת אחי
    כמו חרב עם שתי פפיות.מאוד תלוי בעורך הדין שיצמידו לך הסנגוריה.רובם סבבה ודיי משתדלים.מצד שני עם תגיע למשפט עם משה שרמן או נהרי.השופט יסתכל עלייך עקום.עוד פאן שהשופט צריך לתת עליו את הדעת הוא מה נכון לשיקום האזרח. אם עונש כבד יקבור אותך כלכלית או משפחתית.מה התועלך בכך? ועד כמה באמת חמורה העבירה.אם אתה לא בעל ממון ולא יכול לשלם לעורך דין טוב ולא מפורסם מידיי לך על זה ואם לא לך על סנגוריה.(מקווה שסתמת את הפה ולא שיתפת את החוקרים ביותר מידיי מידע) זה יעזור לעורך הדין שלך להוציא אותך בקלות.בכל מקרה אחי תתעודד לא קרה כלום לא פגעת ולא עשית רע לאף אחד שופטים מאוד מקלים בענישה על קנאביס.לא מאמין שתקבל יותר מקצת שעות לשיירות הציבור גם אם יפתח הליך משפטי והתביעה תבקש מאסר עולם.
    שהשוטרים ידחפו אצבע לתחת וינשמו עמוק

7. SpaceTraveller

SpaceTraveller חבר חדש

לייקים:
    0
    תגידו, קיבלתי היום בדואר כתב אישום על ייבוא מהדארקנט. אני קצת מבוהל.. יש לכם עצות בנוגע לעו"ד?
    יצרתי קשר עם עו"ד שמצאתי בגוגל אבל אני לא מבין בזה בכלל. האם אני חייב עו"ד? כמה אמור לעלות ליווי עו"ד? אם יש לכם מילות עזרה אני אשמח לשמוע..

8. מר נאו

מר נאו חבר חדש

לייקים:
    0
    חבר, האם נחקרת במשטרה בעניין?
    חשוב לשים לב בדיוק מה כתוב במכתב: יש מכתב ״יידוע״ ויש הזמנה ל״שימוע״
    לדעתי לא שולחים כתב אישום בדואר לפני שנעשה שימוע.
    חשוב שתסתכל על המכתב האם כתוב בו במה אתה מואשם?
    אם זה מכתב יידוע, חשוב שתענה להם במכתב רשום, ותגיד שאתה לא מבין על מה מדובר, ותבוא בטענות רבות על תהליך החקירה וכ׳ו - אבל לא לדבר על מה שתפסו אצלך, או על כל דבר שקושר אותך לעבירה.
    חשוב שתגיד שאתה יודע שחייב להתקיים שימוע.

בכל מקרה אני ממליץ בשלב הזה לצור קשר ולהיעזר בעו״ד
    ליווי עו״ד יעלה משהו בין 15 ל 30 אלף ש״ח תלוי במורכבות התיק וסעיפי האישום

בהצלחה גדולה.

9. עו"ד פלילי אלון שליכטר

לייקים:
    5
    שלום רב,
    מומלץ להתייעץ עם עו"ד לגבי הטיפול בתיקם. טווח המחירים רחב ומשתנה לפי הנסיבות.
    מוזמן לפנות במידת הצורך.

עו"ד פלילי אלון שליכטר
    0546762373

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!