1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קשר בין הכיבוש לבין קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מואב122, ‏25/7/17.

?

האם אתם חושבים שיש קשר בין הכיבוש להתנהגות המשטרה כלפי משתמשי קנאביס?

1. לא, אין קשר.

2. בהחלט! יש קשר.

3. קשר מעורפל בלבד.

ניתן להצביע ליותר מאפשרות אחת.
תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
  1. pollos

pollos חבר חדש

לייקים:
    3
    אני אוהב אבטיח אבל לא אוהב מלון - אם תצליח להבין את ההקבלה הזאת, תבין כמה אתה דביל.

pioneer ו-521 אוהבים את זה.
  2. מואב122

מואב122 חבר חדש

לייקים:
    2
    השליטה הישראלית בשטחים לא חוקית לפי החוק הבינלאומי, אבל אל תתן לעובדות לבלבל אותך. אתה מדבר על הוכחות? זה כמו להוכיח שכדור הארץ עגול או שאין אלוהים. מיותר ואני לא מתכוון לבזבז על זה זמן. בגדול, אני בזמן פציעות מוביל בהפרש גדול, יכול לכדרדר בכיף את הכדור. כי התשובות המגוחכות שלך ושל אחרים כבר עשו עבורי את העבודה.

ברור לי שאני שוחה כאן נגד הזרם וממש אין לי בעיה עם זה. אני לא אוהב לחשוב כמו הרוב, בעצם, מעדיף להסתכל מה כולם חושבים ולחשוב את ההיפך. נתת דוגמה את הקנאביס. הייתי הכי מאושר שראיתי את המגמה הציבורית בעד לגליזציה, אבל כאב לי לראות שהמגמה הציבורית הזאת לא שווה כלום, כי אין כאן תרבות דמוקרטית. אף פעם לא ראו את הציבור ממטר, מדוע שיתחילו עכשיו?

וזה בדיוק הסיבה שאתה אומר לי שהביקורת שלך נוגעת
    רק לזה שהממשלה לא נלחמת מספיק בערבים. הזוי אבל לא מפתיע.
    נגעתי בעצבים חשופים? השגתי את המטרה שלי. סע ברכה.

3. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    אתה לא מכדרר פה שום כדור, אתה רק משפיל את עצמך.
    לא ענית לבן אדם אחד פה!
    ואם אתה לא מתכוון לבזבז על זה זמן מה אתה עושה פה?
    סתם כותב "כיבוש" ו"זכויות אדם" בלי לדעת מה זה בכלל?

ואם אתה מעיד על עצמך שהמטרה שלך היא "לגעת בעצבים חשופים" אז ההגדרה של זה היא טרול.

4. מואב122

מואב122 חבר חדש

לייקים:
    2
    השלב שבו היה צריך "להוכיח" שיש כיבוש חלף מזמן. הרכבת עזבה מזמן את התחנה. הכיבוש הוא עובדה. אין פה וויכוח בכלל. ואני לא מדבר למי שייך השטח אלא האופן שישראל שולטת בעם אחר. מבחינתי אין לי בכלל בעיה עם ציבור המתנחלים. הוויכוח בציבור הישראלי אם יש כיבוש או אין כיבוש הוא אוננות עצמית. מדובר בקונצנזוס בעולם (גם בצד הימני של המפה, אגב). אני מסכים שישראל הרבה יותר מוסרית מהמדינות שסביבה וגם יש לי הרבה טענות לערבים ולדת האסלאם. ועדיין, על דבר אחד אין וויכוח - יש שליטה ישראלית על עם אחר, דבר שפוגע בדמוקרטיה הישראלית.

אתה בעצמך אמרת שהביקורת היחידה שלך זה שהממשלה לא נלחמת מספיק בערבים. זה מדבר בעד עצמו. ואתה מייצג ציבור שלם, את רוב העם בעצם. תודעה דמוקרטית או היעדר תודעה דמוקרטית ליתר דיוק. ככה לא בונים חומה.

ואז מתבכיינים שיש שר בריאות כמו ליצמן ושר פנים כמו ארדן. שניהם לא סופרים את ציבור מעשני הקנאביס.

5. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    תענה על הנקודות שכתבתי נמשיך משם.
    אתה טוחן מים.

6. Eytan

Eytan חבר חדש

לייקים:
    1

7. Eytan

Eytan חבר חדש

לייקים:
    1
    למואב שלום,השחתת המידות של המשטרה והצבא,שמתבטא בחיפושים ובפשיטות על הבתים לא קשור לזכויות אדם,אלא לתרבות התנהגותית של החזק לעומת החלש,לך פימפמו לראש הבריא שלך שהכל בגלל הכיבוש ו הכיבוש משחית,נראה לי שאת קצת טועה,כי עוד לפני שכבשנו את השטחים שאתה מדבר עליהם ההתנהגות החייתית של בני דודינו המוסלמים כבר עיצבה את היסטורית הרדיפה של היהודים,גם בירושלים וגם בחברון בזמן שילטון הבריטים כשאחינו היהודים שבארופה נטבחים ונשרפים,
    זה מאוד ארוך ההסבר שלי ומייגע,אבל העיקר הוא שאתה חי רק את ההווה,60/50שנה אחורה כבר לא מעניין אותך,העבר לא קיים מבחינת,כך שאתה "כאילו"חי בקטע מסויים של החיים,אבל בלי העבר אין הווה ולא יגיע גם העתיד שאתה כל כך מייחל לו,השורשים שלך נותקו, אתה ושכמותך על "זמן שאול", כי ניתקת את עצמך מהדבר היחיד שנותן לך הצדקה לחיות פה בארץ ישראל,ואם אין לך הצדקה לחיות בארץ של העם שלך,לא יתנו לך לחיות באף מקום,
    אני לא מאמין שאתה מסוגל להבין מה שכתבתי אבל אני מוכרח להעמיד אותך על טעותך ויהי מה.

Pandaph אוהב/ת את זה.
  8. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    מה זה פלסטינים?

521 אוהב/ת את זה.
  9. Eytan

Eytan חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה לא באמת שואל,נכון

10. רוטווילר

רוטווילר חבר חדש

לייקים:
    8
    עיין ערך דוד בלחסן ביוטיוב

11. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    @Adiv
    @Admin
    אני חושב שעליכם לנקוט צעד בבקשה... המשתמש @מואב122 משיג את מטרתו עם מעט עקשנות...

לא עניין של לסתום פיות אך זו בהחלט לא הבמה להתנצחות פוליטית

hydrotony אוהב/ת את זה.
  12. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    מסכים.
    וכן בקטע של סתימת פיות.
    זה פורום לגידול קנאביס, לא מדינה דמוקרטית.

13. Eytan

Eytan חבר חדש

לייקים:
    1
    אתם צודקים ,המשתמש מואב משיג את מטרתו,אבל מה שבטוח הוא שכנראה אין שותפים לדעתו בפורום הזה,וזה ההישג שאני רואה מזווית ראייה שלי.
    עכשיו יש לי שאלה של ביטחון אישי,איך החברים פה מפרסמים תגובות ו שאלות ויומני גידול,,,,,הזהות בדויה? מה על כתובת המייל?מה זה דפדפןtor

14. מואב122

מואב122 חבר חדש

לייקים:
    2
    אדון איתן,
    אני יכול לכתוב דברי נאצה נגדך כמו שכתבת נגדי, ושלא תחשוב שלא ראיתי שכתבת שצריך לחסום אותי, ועוד דברי בלע נגדי. אני לא אגרר לשם. ההשכלה שלי בענייני המזרח התיכון, הערבים, האסלאם וכיוצא בזה הרבה יותר עשירה ממה שאתה חושב. כתבת על תרבות הערבים עוד לפני שהגענו, על אלימות "התנהגות חייתית" ועוד.
    אתה חושב שאין לי מושג על זה? אתה חושב שאין לי ביקורת כלפי דת האסלאם וכלפי הערבים? אתה טועה. אבל הטענה שלי היא אחרת. אני טוען שסיגלנו לעצמנו משטר אנטי דמוקרטי. מעשני הקנאביס הם רק קבוצה אחת מבין כמה קבוצות חלשות שחוטפות מהמשטר. אתיופים, חרדים, נכים, מפגינים, כל מי שחלש חוטף.
    האם אתה מכחיש את זה?

משחר ההיסטוריה היו את אלו שעמדו על רגליהם האחוריות לנוכח ביקורת. אין בזה חדש.

#34 מואב122, ‏31/7/17
    נערך לאחרונה ב: ‏31/7/17
  15. מואב122

מואב122 חבר חדש

לייקים:
    2
    זה כן הבמה להגיד דברים, וכן אתה מבקש לחסום ולסתום פיות. אל תייפה את הדברים. אחת מתוך 3 כתבות בערך במגאזין קנאביס עוסקת בעוול שנקרא "רדיפת משתמשי הקנאביס במדינת ישראל". זה גם מביא הכי הרבה רייטינג כי זה מדבר לכולם. אבל אתה לא אוהב לשמוע כמה דברים אז מתחיל לדבר על חסימות. תתבייש.

16. מואב122

מואב122 חבר חדש

לייקים:
    2
    לא הבמה להתנצחות פוליטיית?? אז בו נוותר על כל המאבק לליגלזציה כי אנחנו לא רוצים חלילה להתלכלך בפוליטיקה. הכל פוליטי, הכל. מי שאומר "לא הבמה להתנצחות פוליטית" הוא אולי זה שמעדיף שלא ידברו על מה שלא נעים לו לשמוע.

17. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    מה אתם עוד איתו.שחררו אחים

521 אוהב/ת את זה.
  18. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    דוקא חושב שהיה נחמד אם היה מצליח לחבר הקווים בין "כיבוש" ל "קנאביס"

לצערי כישלון במשימה

העם המכונה הפלסטיני (פליטים/מגורשים מירדן בעיקר) באמת מסכן ולעולם יהיה כבוש
    המנהיגים שלהם ושל קבוצות מסכנות אחרות (פלגים מסויימים בחרדים) ניזונים ממסכנות

אילו יכולתי לכבוש להם את מערכת החינוך אז נכדי היו גדלים בשלום

ואין פתרון אחר (למרות שח"כ חזן מוכן להרוג משפחות חח)

Pandaph אוהב/ת את זה.
  19. Eytan

Eytan חבר חדש

לייקים:
    1
    מואב היקר,לא כתבתי שצריך לחסום אותך,שאלתי לגבי הבטחון האישי והמייל ולא על מנת לחשוף ו לעשות שימיינג לך,בתחילת העמוד יש הודעה על דפדפן torשמאפשר לפרסם בלי עקבות אז שאלתי,להיכן מצאת בתגובות שלי את כל הארס שכתבת עלי??

20. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    זאת לא הבמה לדחוף את הפוליטיקה שלך. נכון, זה מה שכתבתי בתגובה שלי, תלמד לקרוא, אני מבקש ודורש לחסום ולסתום לך את הפה. לא מייפה כלום נולדתי יפה מספיק, ככה אמא שלי אומרת.

Pandaph, 521 ו-דוד גו אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!