1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיות בפריחה מתקדמת.(תמונות בפנים)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Abarbanel, ‏3/8/17.

1. Abarbanel

Abarbanel חבר חדש

לייקים:
    4
    ערב טוב חברימוס,בשבוע האחרון החלה לה בעיה שמתחילה להראות לי רצינית ,
    קצת רקע,
    שבוע 7 לפריחה , (בדיוק התחלתי להוסיף Bloombastic 0.6ML לליטר ,שהחליף את TOP BUSTER של H&G)גידול ראשון של השקייה אוטומטית עם מי אוסמוזה הפוכה.
    הכל הלך בונבוניירה עד שלפני שבוע וחצי שבועיים (סוף שבוע חמישי לפריחה)הוצאתי את האחיות שלהן , ומאז החלה סוג של נסיגה בטרפת של הילדות כלפי האור עד נפילת ענפים שלמים (נראה כאילו הן ''עייפות'' או משהו בסגנון).
    מקבלות את כל הסדרה של BIONOVA מלבד שינויים קטנים שמבחינת ערכים לא אמורים להזיק ונהפוך הוא.
    זה לא גידול ראשון שלי ואני חייב לציין שעד סוף שבוע 5 זה היה נראה הכי טוב עד כה,
    הכל כמובן לפי טבלה עם ערכים עם טיפה משחק לפי הצרכים (עוד קצת מים ככל שעובר הזמן)
    פתאום בשבוע האחרון התחילה הצהבה בעלים(תמונות למטה)מה שמטריד אותי שזה לא נשרף מהאור או משהו בסגנון,זה נראה כמו עודף או חוסר באשלגן לפי הטבלה של המחלות , ומה שהכי מפחיד אותי שהיום ראיתי ממש שקים של זרעים בבתי השחי של הילדות.
    רציתי לדעת קודם כל האם זכר מתחיל להיות בעייתי בסביבת נקבות בזמן הפריחה שלו או שכבר משלבי הגדילה?
    והאם איזה שהיא התכפכפות שכזו מצד הבנות(כן כן הייתי בהלם אבל זה ממש שקים,)בשלב כ''כ מתקדם של פריחה יכולה להשפיע על התוצר הסופי?(הכוונה היא , יש כבר פרחים בוגרים זוהרים ומסריחים,אבל בתי שחי שמתחילים להתמלא בביצים,הTHC הרי בפרחים כבר,הקיים יכול להצניח את רמת הTHC פתאום?
    מבחינת השקייה הן מקבלות מים באופן קבוע 4 פעמים בשבוע(יש יום אחרי יום פעם בשבוע)13 דק' כל פעם.(1.7ל')אדניות 12 ל'
    אחרי שהתחילה הנסיגה של הענפים וההתעייפות,התחלתי לאלתר קשירות שיחזיקו את הבנות איתנות כמה שאפשר ע''י חור בחלק העליון של האדנית וקשירה לגזע הצמח (לא יותר מ-10 ס''מ מהאדמה)
    הטמפ' מושלמת,האור פצצה,הEC קצת מעל הטבלה אבל באותה סטייה שהייתה תמיד,PH חלום ,הכל עבר חלק , מה הלו''ז ?
    ומה לעזאזל יכול להכניס צמח בפריחה כ''כ מתקדמת לסטרס כזה.
    מעריך אתכם מעמקי נשמתי .

https://anonimag.es/image/JT9s48z
    https://anonimag.es/image/JT9s480
    https://anonimag.es/image/JT9s48d
    https://anonimag.es/image/JT9s48l

אעלה תמונות של השקים בהמשך היום.

2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    עודף
    לדעתי תשקה רק מים עד 30 אחוז נגר

Abarbanel אוהב/ת את זה.
  3. Abarbanel

Abarbanel חבר חדש

לייקים:
    4
    תודה מלך,
    שאלה קטנה , במהלך המחזור מומלץ לעשות שטיפה למצע ?נניח כל איזה חודש חודש וחצי ככה לתת שם איזה פי 1.5 - 2 מגודל האדנית?
    הכוונה שלך היא לתת הרבה מים כדי ''לנקות'' את האדמה , אחרי זה לתת מים עם דשן להשקיות הבאות או לתת איזה כמה ימי מנוחה מדשן?

4. Abarbanel

Abarbanel חבר חדש

לייקים:
    4
  5. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    נראה בעייה של חום וגם עודפ.הרבה אין מה לעשות במצב הזה .אני הייתי שותף את המצע ומסיים את המחזור הזה רק מים וקל מג
    או שקוצר ומתחיל מחזור חדש

6. Abarbanel

Abarbanel חבר חדש

לייקים:
    4
    תודה לך .שטפתי את המצע עד נגר של 40-50 % ודיללתי את התמיסה באיזה 30-40 אחוז . נקווה להתפתחות טובה ולסיום תקין של המחזור.

זכר מהווה בעייה לנקבות מאז שהוא שתיל קטן או רק כשמפריחים אותו?

7. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    זה לא נראה כמו זכר.. אלא איבר המין הנקבי.. לגיטימי לגמרי שמופיע בין מפרקי הענפים

ChaoExplo ו-521 אוהבים את זה.
  8. Poonabi

Poonabi חבר חדש

לייקים:
    2
    השקת יותר מדיי, וגם אם עברת דשנים אל תעשה את זה בבום אחד, תעשה את זה הדרגתי..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!