1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התלבטות פעם ראשונה...

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Jord12, ‏7/8/17.

1. Jord12

Jord12 חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני מספר חודשים חזרתי מטיול של חצי שנה, במשך הטיול התנסתי בסוגי סמים שונים. התאהבתי ב MD ובאופריות המטורפות שחוותי ממנו. אחרי שחזרתי התנסתי בארץ כבר 3 פעמים וממש לא אהבתי את ההשפעה ותופעות הלוואי. ה MD בארץ לא אכותי במיוחד ולא מספק את החוויה האמיתית שצריך לחוות. בנוסף חוויתי גם מין טריפ רע, מחשבות מבלבלות במקום אהבה שנאה, פגיעות טראומה לכמה ימים טובים. אחרי כמובן שעשיתי לעצמי חוויה מתקנת אך עדין לא שווה את תופעות הלוואי. בסוף השבוע הקרוב אני וחברים רוצים להתנסות ב LSD ולעשות שפיץ. חלק זה פעם ראשונה וחלק כבר מנוסים. אנחנו ניהיה במסיבת טראנס במקום סגור בבריכה. ההתלבטות שלי היא כזאת: למדתי על הנושא המון אך אני עדין לא יודע האם הסם הזה מתאים לי. אני מפחד לאבד את זה ולא לשלוט על המחשבות במוח או לא לאהוב את התחושה שהסם משפיע. אני בן אדם מאוד מאוד עמוק ואני מפחד שזה יפתח לי דברים יותר מידי עמוקים ומתסבכים. בנוסף אני קראתי על השפעות לטווח ארוך ועל פלאשבקים שיכולים לקרות בעתיד, מצד שני קראתי המון גם על אנשים שהצליחו מאוד להתפתח מזה. בנוסף התייעצתי אם הרבה אנשים שעשו. הרבה המליצו לי לעשות והרבה לא. מה דעתכם? ואם יש למישהו סיפורים של פעם ראשונה או תיאורים או המלצות אשמח מאוד לשמוע :)

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    kingstar אוהב/ת את זה.
  3. ChaoExplo

ChaoExplo קנאביסט

לייקים:
    31
    לגבי אמדי אתה צודק, כמו כל דבר בשוק לא מפוקח יש הרבה זבל וצריך לדעת מאיפה הגיע העניין. יכול לספר לך ממקור שני שזה סם שנהנים ׳לדפוק׳ כי הצרכן הממוצע שלו לא ׳מבין גדול׳ ולא הכיר אמדי אחר מאשר כזה שדפקו אותו עם אבקת סוכר קפאין ושאר מרכיבים

לגבי אסיד, כמו ששולגין המליץ יש מקורות מעולים לקרוא על הסם ועל החוויות וכו
    אני בזמנו קראתי המון ב erowid.com
    יש שלושה משתנים שחשוב להתמקד בהם - האנשים, המקום והנסיבות
    מסיבה פחות מומלצת בעיניי מכיוון שיהיו שם אנשים שאתה לא מכיר ולא ׳סומך׳ עליהם
    המקום נחמד בריכה זה כיף
    נסיבות - מסיבה, יכול להיות אינטנסיבי או מלחיץ, מוזיקה רועשת המון אנשים המון תנועה
    אני מעדיף את הטריפים שלי כיום בסביבה יותר רגועה ׳בטוחה׳ אישית ומבוקרת

אתה מפחד מטריפ רע, אבל אחרי שתעבור חוויה לא נעימה אתה תבין את הסיכון ואיך להתמודד איתו, כולנו עוברים גם חוויות רעות, מחשבות בלופים, להיות ׳כלוא׳ בתוך המוח שלך... אבל אתה חייב לזכור שזו יכולה להיות אחת ההשפעות של הסם וזה יעבור. וזה אכן עובר, או שהולכים לכפר איזון :)

לגבי פלאשבקים זו אגדה אורבנית ככל הידוע לי ולא קיים באמת. בכלל

השפעות לטווח ארוך? אני הרבה יותר זורם והרבה יותר אסוסיאציטיבי :)

המלצות? תאכל שפיצון רבע של בול סטנדרטי 120 מייק ותחכה שעה שעה וחצי
    לא עלה כלום? תעלה על עוד שפיצון
    תקרא תקרא תשאל תשאל להיות סקרן זה מתגמל

4. Master

Master חבר חדש

לייקים:
    5
    כמו שאמרו דופקים הרבה אנשים עם אמדי וסמים אחרים, יצא לי לשמוע על מה שאתה מתאר מחברים שהתארגנו באמדי מהחבר הערס הממוצע.
    אבל אני יכול להגיד לך שלא חסר בארץ חומרים אמיתיים ואיכותיים מהאנשים הנכונים.
    אני ממליץ לך סוף שבוע הזה לקחת קרטון\טיפה בסביבה שקטה עם חבר-שניים, מוזיקה ברקע ופירות
    אחר כך תלך למסיבה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!