1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא מבינה בזה כלום בערך

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י (MJ), ‏21/8/17.

1. (MJ)

(MJ) חבר חדש

לייקים:
    0
    היי לכולם, אני חדשה פה :)
    עד לפני שלושה - ארבעה חודשים לא היה לי שום קשר לקנאביס. ידעתי שזה עוזר, ידעתי שזה לא מזיק וידעתי עד כמה הממשלה שלנו סתומה שקוראת לזה סם.
    אבל. אחרי 11 שנים של סבל וכמה נוירולוגים שסירבו לתת לי תרופות, הגעתי לזה שכן עושה את העבודה שלו ורשם לי כמה כדורים לטיפול במיגרנות.
    לצערי הם לא עוזרים, או שהם עוזרים אבל התופעות לוואי ככ גרועות שעדיף כבר את הכאב.
    בכל אופן, בגלל הכדור האחרון שגרם לי לחוסר שינה, ובעקבות זה נכנסתי לסוג של דיכאון ועייפות מהחיים, החלטתי להכנס לכל העניין הזה.
    לא היה לי עם מי לדבר, את מי לשאול, איך בכלל משיגים את זה? אי אפשר לצאת לרחוב ולצעוק עד שאני נתקלת באיזה סוחר חחח בקיצור, הרבה חפירות ובסוף חבר של אימא (כן חח) הסכים להשיג לי 2 גרמים.
    זה היה החומר הכי קקה, עכשיו אני מבינה את זה, אבל אז לא ידעתי, הייתי נורא שמחה והיו לי הרבה ציפיות. כמובן, הפעמים הראשונות לא עשו כלום. אבל אח"כ הדבר התחיל לעשות את שלו. וזה היה גן עדן. פשוט לא להאמין. אפילו בכיתי קצת חחח ההקלה הזאת , להיפטר מהכאב, להרגיש טוב ולא לשלם על זה בבחילות או כאבי שרירים או כל החרא הזה שהכדורים החוקיים עושים .
    בקיצור, עובד. עכשיו צריך למצוא מקור קבוע וגם שהיה טוב. וככה הגעתי לטלגראס. בגלל שאני נוב גמור ואין לי ביצים להיפגש עם סוחר ובכלל לחפש אחד , הטלגראס היה פתרון מעולה.
    אני לא אספר כמה זמן לקח לי לפנות בכלל למישהו , כי שם זה גם מפחיד חחח
    בכל אופן מצאתי סוחר מהמם. בן אדם טוב שעונה לכל השאלות שלי, וכמובן עם חומר מעולה. השאלה היחידה היא , מה לעשן?! ניסיתי איזה זן אחד והוא פשוט גמר אותי. לא רק שהכאבים לא עברו, הם התחזקו. בקיצור לא התאים. לתת 300 שח למשהו שאני לא אוכל לעשן זה לא כיף.. אני לא כזאת עשירה. מי מכם סובל ממיגרנות ויודע איזה זן מומלץ? ולא משהו נדיר שאפשר למצוא רק בחול... משהו שמסתובב ברחבי הטלגראס והארץ.. משהו שבאמת אפשר להשיג.
    אפילו קניתי ופורייזר, לעשות כמו שצריך וגם לחסוך בחומר. אגב ההשקעה הכי טובה שלי עד עכשיו, ממליצה למי שאין.
    בקיצור פה אני אפסיק, יצא מאוד ארוך.. מי שקורא ועוד עונה , פשוט גיבור ;)

2. kakaroto

kakaroto חבר חדש

לייקים:
    4
    הסחורה בטלגראס היא זמינה מאוד ויש מלא סוחרים מצוינים , אבל הסחורה שם לא תמיד הכי טובה , לפעמים אומרים שמוכרים זן מסוים אבל זה לא אותו זן ,קנאביס מרוסס , קנאביס יבש .

אם את רוצה לעשן באופן קבוע זן איכותי ושיהיה יציב הייתי ממליץ או לנסות להוציא רישיון רפואי , או לגדל בעצמך (תאמיני לי שזה מאוד פשוט) .

3. (MJ)

(MJ) חבר חדש

לייקים:
    0
    לגבי רפואי אני הייתי רוצה אבל א י בטוחה זה לא כזה קל... וגם אין לי מושג בכל התהליך , מה עושים איך ואצל מי... בעיקרון אני מטופלת כבר מספיק זמן בשביל לדבר ולבקש... 11 שנים זה לא מעט... אבל אין לי מושג.
    לגבי לגדל.. נשמע לי מסוכן מדי. אני לא רוצה להסתבך. ובכלל כל עציץ אצלי מת כבר אחרי יומיים חחח אנרגיות שליליות כנראה חח

אגב שמעתי מהרבה אנשים שהרפואי לא כזה מופלא כמו שאומרים.

4. kakaroto

kakaroto חבר חדש

לייקים:
    4
    יכול להיות שהרפואי לא כזה מופלא באמת אבל אין מה להשוות אותו לסחורה של הטלגראס (הוא ברמה העקרונית הרבה יותר טוב)
    לגבי הגידול , אני לא רוצה לגרום לך לעשות משהו מסוכן שיסבך אותך, אבל קחי בחשבון שעם הציוד המתאים זה באמת לא קשה.
    אגב עוד משהו שאת יכולה לעשות זה לנסות להוציא רפואי ובמקביל לגדל , ואם תתפסי (חס וחלילה) תוכלי לומר שאת פשוט רוצה לגדל בעצמך את התרופה שלך (שתכלס זה האמת) .

5. amirze93

amirze93 קנאביסט

לייקים:
    27
    אם תרצי עזרה לגבי אישור ,דברי איתי בפרטי אולי אצליח לעזור לך..אני מטופל אז מודע לתהליך

6. LegalEyez

LegalEyez חבר חדש

לייקים:
    16
    ממליץ לך להתחיל תהליך של הוצאת אישור רפואי, יש כאן גם פורום בשביל זה שיעזרו לך.
    כל וויד שתתארגני כל עוד אין פה לגליזציה לא יעשה לך טוב כמו רפואי (או לגדל בעצמך..)
    בהצלחה ורק בריאות :)

amirze93 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!