1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קצינת מבחן טיפול מותנה - כמה זמן?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י anghoihna, ‏26/9/17.

1. anghoihna

anghoihna חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני חודשיים פלוס מינוס נפגשתי לראשונה עם קצינת מבחן אחרי שנעצרתי על שימוש עצמי (שבוצע פעם אחת בחיי, כמעט שנה לפני המעצר, אבל ניחא)... אחרי השיחה איתה היא אמרה שאני לא נראה כמו אחד מהאנשים שבאמת צריכים את העזרה שלה, ושלחה אותי הביתה. כמה שבועות אחרי זה זימנו אותי לבדיקת שתן, ומאז לא דיברו איתי. כלום. עברו כמה חודשים מאז.

אני לא רוצה לחזור לעשן, אבל אני אדבר איתכם דוגרי - אני מפחד. אני נלחץ מללכת ברחוב, קשה לי לחשוב בכלל על סיטואציה שבה אני אצטרך את המשטרה - מה יקרה? הם יכולים כל חמש דקות למשוך אותי מהחיים שלי לאותה תחנת משטרה מסריחה ולדפוק אותי שם למשך יום שלם כדי שבחור בן 45 יצפה לי בביצים בזמן שאני משתין לתוך כוס. זה משפיל, ויותר מזה - זה מפחיד.

מתי זה יגמר כבר? אני יכול לחזור לחיות חיים נורמלים, בלי להסתכל על הטלפון כל כמה דקות או לפחד ששוטר מתקרב אליי כי אולי הוא בא להודיע לי שאני צריך לבוא איתו לתחנה?

#1 anghoihna, ‏26/9/17
    נערך לאחרונה ב: ‏26/9/17
  2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    זה בדיוק מה שהממסד רוצה - שנפחד ונהיה שפוטים שלו.
    לא יודע ספציפית כמה זמן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!