1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בדיקות שתן במצח, סידורל ואמצעים אחרים

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י Puffx2Pass, ‏11/10/17.

1. Puffx2Pass

Puffx2Pass חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה, הגעתי למצב שנתתי למצח שתן מלוכלך, לאחר החקירה ומתן השתן שוחררתי מסיבות שאיני יכול לפרט (רפואי) ולכן יכול להיות שהייתי אמור להיעצר אך בפועל לא נעצרתי מסיבות רפואיות.

למיטב הבנתי, מצח שינו את מדיניותם כלפי צרכני קנאביס שצרכו באופן חד פעמי, מישהו יודע פחות או יותר מה יכלול התהליך? שירות מבחן במצח? בדיקות שתן תקופתיות ללא התראה?

מעבר לזה, האם סידורל באמת עוזר להתנקות, ואם כן - כמה זמן, אופן השימוש וכו'?

מישהו יודע איך עובר כל התהליך? האם בכלל יקבלו את בדיקת השתן עם הסידורל ביודעין בטענה שיש לי דלקת בשתן? במידה ולא, האם ידחו לי את הבדיקות השתן לתקופה כלשהי?

במידה וסידורל לא באמת עוזר, האם לימון כן עוזר?

תודה על זמנכם וחג שמח.
    בברכה,
    Puffx2Pass.

2. Puffx2Pass

Puffx2Pass חבר חדש

לייקים:
    0
    הקפצה, עדיין רלוונטי..

3. Baba kush

Baba kush חבר חדש

לייקים:
    2
    מצח שרמוטות אסור להשתין בחיים בידיעה שאתה מלוכלך גם עם יוציאו לך את העניים
    לגבי סידורל שמעתי הרבה אבל אני לא מאמין לזה אני חושב שהפתירון הכי טוב זה פשוט לא להשתין בחיים !!
    בכול מיקרה פעם הבאה שאתה נפגש איתם תבקש עורך דין מהציבורית זה בחינם והוא ידריך אותך מה לעשות בשביל לצאת מיזה !!
    בחקירה שלי הוא הציל לי את התחת

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!