1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קציר בשלבים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י pollos, ‏15/10/17.

1. pollos

pollos חבר חדש

לייקים:
    3
    שלום לכולם,
    יש לי צמח אחד שגודל בסקרוג. חלק מהקולות עבות וחלק פחות, כרגע הקולות הפחות עבות כמעט מוכנות ( משהו כמו 60% שערות חומות) ואילו הקולות העבות הרבה פחות מוכנות (משהו כמו 20% שערות חומות).
    האם אני יכול לקצור בינתיים רק את מה שמוכן ולהשאיר את הצמח להמשך התפתחות? האם זה פוגע בשאר הצמח?
    תודה לעונים.

2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    עדיפות להמתין ... הצמח עלול להיכנס לסטרס עקב הפגיעה הפיזית

pollos אוהב/ת את זה.
  3. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    באופן עקרוני כן אתה יכול לקצור בשלבים. קח בחשבון שכפי שציינו כאן ייתכן
    והצמח ייכנס למצב עקה מסוים (stress) שעשוי גם להשפיע על המשך
    הצמיחה שלו, אבל במקרים רבים זו לא השפעה קריטית.

בעיה נוספת יכולה להיות חוסר נוחות, מכיוון שזה אומר לעשות גם את תהליך הייבוש בשלבים.

pollos אוהב/ת את זה.
  4. Dash1

Dash1 חבר חדש

לייקים:
    1
    כן אבל אם אני ימתין הפרחים שכבר בשלים ממש לא ייהרסו?

5. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    ההגדה של בשלים ממש קצת פתוחה לסברות שונות ... באופן עקרוני אתה מגדל בסקרוג אז ההבשלה תתאזן לה.. לגבי האחוזים שאתה מתאר בהבשלת הפרחים זה ממש לא נקרא "בשלים ממש"... זה יותר כמו "היום השלישי של מסכם צפון" (מריחים את הסוף אבל יש עוד קצת דרך);)
    קצת קשה לאמר ללא תמונה אך לפי התיאור שלך יש לך עוד כשבועיים שלושה עד הקציר פשוט להיות עם האצבע על הדופק בשבוע האחרון.. (תמונה תעזור לדייק יותר בהשערה)

6. pollos

pollos חבר חדש

לייקים:
    3
    https://anonimag.es/image/JT9sqkv
    https://anonimag.es/image/JT9sqkw
    https://anonimag.es/image/JT9sqkL
    אלו תמונות מהיום - יש שם תמונה של פרח מהיותר בשלים, תמונה אחת של הפחות בשלים ותמונה של כל הבלאגן שהולך לי באוהל עקב בעיות גובה קשות :)
    המטרה לשאלה שלי היתה להבין מה יקרה לפרחים היותר בשלים אם אני לא אקצור אותם עד שכל השאר יהיו בשלים, האם יגרם להם נזק? האם יש דבר כזה יותר מדי?
    משהו אחר שאני מתקשה להבין הוא מושג הסטרס - אני מתאר לעצמי שכל פגיעה שאנחנו גורמים לצמח גורמת לו לאיזשהו נזק שיצריך ממנו איזושהי התאוששות. האם המושג סטרס מתכוון לקו האדום שאותו אסור לעבור? הרי גם שאני עושה לצמח לוליפופינג אני גורם לצמח נזק.
    מקווה שהבנתם אותי ותוכלו לעזור לי להבין את מושג הסטרס.
    תודה

#6 pollos, ‏17/10/17
    נערך לאחרונה ב: ‏17/10/17

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!