1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בבקשה עזרה בדחיפות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דודו 543, ‏21/10/17.

1. דודו 543

דודו 543 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, אני חייב עזרה ממש בדחיפות כדי להרגע.
    התחלתי לעשן ירוק (עישנתי גם לאחר מכן רק ירוק) לפני שלוש שבועות בערך, ומאז יצא מצב שעישנתי כמעט 4 פעמים בשבוע, וחוץ מהפעם הראשונה שעישנתי כל הסטלות עברו לי נקי חלק וכיפי.
    הפעם האחרונה שעישנתי הייתה לפני יומיים ביום חמישי בלילה, עישנתי עם חברים ואז חבר אחר הביא לי כמה שכטות מירוק שהשם שלו זה white hibrdi או משהו כזה (באמת אני לא מבין כלום בזה), בקיצור הייתה לי סטלה בת זונה, אבל הבעיה התחילה שקמתי בבוקר אחר כך אחרי סחי לחלוטין, ופתאום אחרי חצי שעה התיישבתי בגינה ובום קיבלתי כאילו שוב סטלה (דיברתי רגיל נראתי רגיל פשוט הכל הסתובב לי כזה וראיתי כמו הראייה שמעשנים), וזה היה ככה כמעט יום שלם והתחזק אפילו במהלך היום.
    ניסיתי לישון בערב אז נרדמתי לשעה וחצי ושוב , קמתי סחי לגמרי ואחרי עשר דקות בום קיבלתי סטלה שוב.
    הלכתי בלילה לחברה שלי הכל היה בסדר הייתי סחי לגמרי , הגעתי לפנות בוקר לחברים ואחרי שהתקרבתי קצת לטלוויזיה כדי לראות יותר טוב שוב קיבלתי מעין סחרחורת כזו.
    בלילה הזה ישנתי שעתיים אחרי שאכלתי סרטים ומחשבות מפחידות שזה ישאר לי ככה לתמיד והספק לי המוח, ושקמתי סחי התחלתי להסתכל על כל מה שאני עושה ולבדוק אם אני עובד בסדר, ולצערי בשולחן עם ההורים הראייה הזו חזרה שוב.
    הם כמובן לא שמו לב, שוב , אני נורמלי לחלוטין, לא צוחק פתאום, לא נראה סטלן או נשמע , פשוט באמצע היום קופץ לי מעין פלשבק ואני רואה את העולם כאילו אני בסטלה, ואם כתבתי עם סימני ניקוד והתנסחתי יפה ככה זו הוכחה שאני די בסדר במוח.
    קרה למישהו מירוק ?
    מישהו יכול להרגיע את עצמי מהסרטים שאני אוכל על עצמי???
    אני באמת מרגיש שפשוט אני צריך לשמוע עצה אמיתית ממישהו שעבר והתגבר על זה כבר שיגיד לי שדברים כאלה קוראים וזה לגיטימי ומתפוגג כי המחשבה שזה ירדוף אותי לאורך זמן ואני אוכל על עצמי סרטם ופתאום אני אראה את העולם כאילו אני מסטול זה מחרפן אותי.
    זה הגיוני בכלל דבר כזה של יום כמעט וחצי התקפי סטלה כאלה ???? שוב אני לא מסטול רק רואה כמו מסטול .
    בבקשה תרגיעו אותי זה שורט לי את המוח

2. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    אני יודע שזה לא כל כך עוזר אבל אני אישית בחיים לא שמעתי על דבבר כזה

3. FattyPotter

FattyPotter חבר חדש

לייקים:
    3
    אל תדאג , אחרי שקראתי כל כך הרבה תופעות לוואי של הקנאביס אני יכול להגיד לך שזה בסדר גמור , תחכה כמה ימים בלי לעשן ואז יעבור , כמו שאמרת , קצת העמסת על עצמך הרבה מאז שהתחלת , תחכה שהחומר קצת ייצא מהגוף (יכול לקחת שבוע-מקסימום שבועיים)

4. Marley

Marley חבר חדש

לייקים:
    1
    לא יצא לי לשמוע על מקרה כזה, אבל בהתחשב בזה שאתה לא רגיל לעשן, ייתכן שההשפעה קצת חזקה וממושכת וזה משהו טבעי כשמדובר בפעמים הראשונות. אני בטוחה שזה יעבור בקרוב, תנסה להירגע ולקבל את זה באהבה בידיעה שזה יעבור.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!