1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ייבוא אישי של שמן CBD מחו"ל

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י DavidCBD, ‏7/11/17.

1. DavidCBD

DavidCBD חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום,
    אני מעוניין להזמין שמן CBD שמופק מהעלים והענפים של צמח ה Hemp למטרה אישית.
    מה הן ההשלכות בהזמנת מוצר כזה מחו"ל? מה הסיכויים להיתפס? ומה יקרה ברגע שהמכס יתפוס את המוצר?
    קצת על המוצר: מדובר בתרסיס קטן של 50 מיליליטר שמכיל כמות גדולה יחסית של cbd.

רק לפרוטוקול: הזמנתי שמן HEMP שמופק מהזרעים של הצמח, מה שהבנתי שכן חוקי בארץ, וזה עבר את המכס בלי בעיה, אפילו קיבלתי הודעת SMS מחברת המשלוחים שהוא שוחרר מהמכס, אז יותר נכון לשאול, האם המכס יוכל להבדיל בין השמנים מאחר והמון מתבלבלים בינהם?
    בנוסף, על אריזת המוצר שאני מעוניין להזמין לא מוזכרות המילים CBD או THC, למרות שהוא מכיל CBD.

תודה.

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    מצטרף לשאלה, איזה שמן זה? אפשר לקבל לינק? אני מחפש גם להזמין

3. Btur363363

Btur363363 חבר חדש

לייקים:
    1
    שתף אותנו בקישור אח..
    בקשר לשאלות, אין לי תשובה. אני באותו מצב כמוך, מזמין ויאלה כוסאומו.. מקסימום משפט.
    שמע במקרה שיתפסו אותי, אני מניח שהטיעונים שאני אציג הם דיי הגיוניים ואיכשהו שופט יכול לקבל אותםלדעתי. בכל זאת יש רוחות של שינוי בבתי המשפט ביחס לקנאביס, גידול וכיוב. אס על שמן cbd ללא השפעה פסיכואקטיבית לאדם שצריך זאת מבחינה רפואית, אני חושב שיש סיכוי טוב שייתחשבו בזה בגזר הדין.

DavidCBD אוהב/ת את זה.
  4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    Eaby.co.uk יש שם מלא

5. DavidCBD

DavidCBD חבר חדש

לייקים:
    2
    לכל מי שרצה את הלינק למוצר.
    https://www.prohealth.com/shop/product.cfm/product__code/N1032

ל CBD שבבקבוקון הזה יש יעילות ספיגה גבוהה פי 6 ממה שיש למזרקים האלה של ה 10 גרם.
    מוצר ברמה גבוהה.

*אני מחכה לראות מה משרד הבריאות יפרסם בנוגע להוצאת ה cbd מרשימת החומרים המסוכנים, הבנתי שהם דנים בנושא ממש החודש.
    אם לא יהיה שינוי או שהתשובה שלילית, אני מזמין את המוצר. אז ככה או ככה זה יקרה :)

#5 DavidCBD, ‏20/11/17
    נערך לאחרונה ב: ‏20/11/17
  6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    יקר מידי יש שמני cbd עם 4-5 אחוז ב40-50

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!