1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הסתבכתי עם תמונה מסויימת

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י בני המיוחד, ‏1/12/17.

1. בני המיוחד

בני המיוחד חבר חדש

לייקים:
    0
    אני שלחתי תמונה לקבוצה מסויימת ובה המורה הייתה ובעצם אמרו לי שיכול להיות אני יהיה בחקירה ו"הפשע" שעשיתי שלחתי תמונה מחזיק מריחואנה ביד. האם יכולים לעשות לי משהו כי זאת רק תמונה? למשל מה שמאוד מלחיץ אותי מה אני אגיד במידה וישאלו אותי מאיפה התמונה ואני אגיד שצילמתי וישאלו מאיפה האם אני חייב לענות מה אני יכול לעשות?

2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    צלם תמונה עם מזרק
    וצלם תמונה עם אבקת סוכר
    תעלה גם התמונות האלו ותשאל איך הפרוייקט שלך
    ל "אני
    אומר לא לסמים"

3. עו"ד פלילי אלון שליכטר

לייקים:
    5
    בני שלום,
    ראשית, במידה ותזומן לחקירה, אינך חייב לומר דבר לפני שתקבל ייעוץ עם עו"ד לפני החקירה. לגבי גרסתך ככל שתהא, לא אכנס במסגרת הזאת. יחד עם זאת, דע לך כי ככלל אם המדובר בהחזקה של עד 15 גר' על פי החוק בהעדר ראיה אחרת נחשבת להחזקה לשימוש עצמי, ובעם הראשונה ללא עבר הנחיית היועמ"ש היא לסגור את התיק.

בברכה,
    עו"ד פלילי אלון שליכטר
    0546762373

4. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    לא יעשו לך כלום...
    גם אם יזמנו אותך לחקירה.
    תגיד שמצאת פרח על הרצפה בגינה ליד הבית או על המדרכה. צילמת בשביל היופי וזרקת אותו.
    או שתלך לרופא ותתלונן על כאבי גב.
    ואם יבואו תגיד שמצאת פרח על המדרכה ברחוב וחשבת לנסות בשביל כאב, לפי מה שראית באינטרנט.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!