1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

להזמין מפטריית הקסם

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י SimpleLife, ‏4/8/16.

1. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    אני רוצה להזמין woodrose madagascar שלפי מה שהבנתי באתר זה אמור לחקות את הLSD אז יש לי כמה שאלות על זה למי שהשתמש זה באמת דומה לזה? זה שווה את הכסף? עם אני לא ממש מנוסה עם דברים כאלה כדאי לי? (התנסיתי רק בקנאביס וגם לא הרבה מאוד)

2. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    האמת שלא יצא לי לנסות את זה אף פעם לדעתי כדאי לך לקרוא על זה קצת בגוגל תחפש כל מיני מאמרים וסרטונים ביוטיוב לא חסר מידע על ההשפעות של זה ואיך לצרוך את זה ולאיזה תופעות לוואי להתכונן
    מה שכן אני יכול להגיד לך על פטריית הקסם זה שהאתר אמין והמשלוח מגיע ממש מהר עד שבוע :)
    ואתה יכול תוך כדי לעקוב אחרי המשלוח וגם תוכל לדבר עם המוכר באימייל
    אגב התשלום מתבצע בדואר עצמו במזומן

3. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    אני יקרא על זה פשוט העדפתי לקבל חוות דעת מאנשים שהזמינו מהאתר הזה ספציפית כי יכול להיות שבחול קונים וזה גודל שונה אז יש מצב שגם ההשפעות יהיו טיפה שונות
    אבל עוד שאלה זה חוקי?

4. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    קודם כל כל מה שמוכרים בפטריית הקסם זה חוקי..
    חוץ מזה הקטע של להזמין את אותם המוצרים מחול זה סתם כאב ראש
    עדיף לקנות כבר מפטריית הקסם כי המחירים נוחים יחסית חוץ מזה סתם יכולים לעצור לך את המשלוח מחול ולהסתבך בחדש לייבוא חומרים מסוכנים ועד שתוכיח שהכל חוקי וזה אתה סתם תתבאס ולא תרצה להשתמש בזה..

5. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    וואו חח תודה שבדקת לי את זה באתי לבקש שיבדקו לי את זה למה אני לא טוב בדברים האלה ומחברים אני אף פעם לא יודע כולם פשוט אומרים לי כל זמן שלא עולים עליך הכל חוקי חחח אז קיצר תודה על העזרה

6. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    תודה על העזרה בידיוק עניתי למישהו אז אותו דבר שעניתי לו בדף שפתחתי זה גם בשבילך חח

7. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    יכול להיות שאתה צודק אני לא כלכך מבין בזה.. אני יודע שאפשר נניח להסתבך בלייבא תחליפים חוקיים נניח לאסיד ואז אפשר להסתבך בחשד לייבוא חומרים מסוכנים..תחכה שמישהו מהפורום פה עם נסיון בזה יענה לך

8. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    כן אבל קשה לי לראות את זה קורה אני מניח שרוב הפורום לא השתמש במדגסקר הזה אני ביום שני או שלישי פשוט יזמין ויקווה שילך חלק

9. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    תכתוב לנו כשיגיעו הזרעים ואיך היה להשתמש בהם :)
    בנתיים אני ממליץ לך לחקור טיפה על איך לצרוך אותם ומה ההשפעות :)

10. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    כן ברור שאני ירשום אבל אני חושב שהדף שלי פשוט יעלם כי ייקח עוד בערך שבוע וחצי-שלוש שבועות עד שזה יגיע אני מאמין

11. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    HBWR
    אולי דומה במובן מסוים ומצומצם מאוד. במובן מסוים מאוד כל הפסיכדליים דומים. אבל זה בטח שונה מאוד.
    אישית לא אהבתי בכלל אבל הרבה אוהבים.
    חוץ מזה עד כמה שזכור לי גורם לכאבי בטן מאוד לא נעימים. אני זוכר שיש שיטה לצמצם את כאב הבטן אבל לא זוכר בדיוק מה. צריך לחפש.
    אולי להוציא את הקליפה של הגרעין? או איזשהו מיצוי לימון? לא זוכר.
    אבל למה לא, תנסה. נדמה לי 3 זרעים משהו כזה. וזה לא חזק וארוך כמו אסיד אז אולי כדאי בתור התחלה.

12. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    סוף סוף מישהו שהשתמש ונותן הודעה תודה זה אמור להגיע בעוד כמה ימים אני מניח וראיתי שהשיטה היא שמקלפים את הגרעין ובולעים אבל לא ידעתי על כאבי בטן הלחצת חח כן זה נראה לי ילך דיי טוב פעם ראשונה.

13. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    נזכרתי בסיפור. כשהייתי בהודו מישהו הביא לחברים morning glory שזה דומה.
    הם סבלו מכאבי בטן ומאוד כעסו עליו שלא הזהיר אותם. מה שמצחיק שהוא נזכר לבקש מהם כסף על זה אחרי שהם כבר עשו את הטריפ. זה עוד יותר הרגיז אותם.

14. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    חח הודים... אני מחר ינסה את זה זה הגיע אליי היום ב2 בדקתי אני ייקח 3 זרעים אבל מלחיץ קצת הכאב בטן

15. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    נו איך היה? :)

16. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    האמת שהיה דיי טוב עליי זה פחות השפיע טיפה כאב לי הבטן אז לקחתי רק שני זרעים אבל שני חברים אמרו שזה היה להם ממש טוב הם כבר הזמינו עוד פעם חח אני אישית לא חושב שאני יזמין עוד פעם אבל אני כן ינסה את זה מחברים אני מניח שהם יזמינו את זה עוד כמה פעמים

goga אוהב/ת את זה.
  17. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    מגניב לגמרי :)
    איזה השפעות זה עשה לך?
    הבנתי שכדאי להתחיל משלוש זרעים בשביל שיהיו הזיות וכל זה..

18. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    לא היו לי ממש השפעות אבל בעיקר מה שהרגשתי היה אחרי בערך שעה סוג של שיכור כזה לא ממש יודע להסביר ואופוריה ממש טובה אבל אני לא הרגשתי הזיות חבר אחר אמר לי שהוא הרגיש כאילו הוא במקום אחר אבל לא ממש הבנתי למה הוא התכוון (זה הפסיכודלי הראשון שלי פשוט)

19. לאון

לאון חבר חדש

לייקים:
    0
    הזמנת מפה בארץ ??יש לך מוסג אם יכולים להכניס מחול ואיזה כמות מישהו הביא אותו פעם מחול יודע אם זה חוקי להכניס לארץ וכמה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!