1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חסר אונים - מדווח כ"סמוי"

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י צורח, ‏14/12/17.

1. צורח

צורח חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, טוב אני חדש בפורום, נרשמתי במיוחד כצעד אחרון לפני שאני מוותר...
    מקווה שזה בסדר לדבר על הנושא, בקיצור - כנראה דיווחו עליי כסמוי או שוטר או לא יודע מה, לא יודע איך כל זה עובד, אם יש מאגר של הסוחרים או קבוצות מיוחדות אבל אני פשוט משתגע:( פתאום, אחרי שכבר יצא לי להזמין לא מעט, מאתמול, מיד אחרי שאני שולח פרטי זיהוי למוכרים אני ישר מקבל או ניתוק של השיחה או קללות עסיסיות...
    מה אני עושה? על סמך מה חושבים שאני שוטר, אני כבר לא יודע אם לצחןק או לבכות
    עזרתכם בבקשה וסליחה שאני נופל על כולם עם זה על הבוקר

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לדעתי יש שם בבוט אפשרות לדבר עם מישהו מהצוות שלהם

3. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    חחחחחחחחחחחחח תוציא רישיון

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    *אני יוצא מנקודת הנחה שזה באמת בנאדם בצרה ונקי מאשמה*
    אני מנחש שאתה מדבר על הטלגראס? תיכנס לקהילה של העיר שלך, תחפש את עמוס סילבר. מקווה שהוא לא יהיה יותר מדי אגרסיבי כלפייך בידיעה שאתה "שוטר" "מלשין" אנערף. בתקווה שאתה באמת לא עשית משו רע לבני\ות אדם או עשית קטע מלוכלך לסוחרים שמה בענייני כספים\משקלים\גניבות וכדומה.
    אז סביר להניח שעם קצת אסרטיביות אפשר לשכנע את סילבר שאתה סטונר רגיל ולא מלשין או משו כזה ואז אפשר לחזור לקנות בשקט את הצמח הפלאי הזה.

אם זה לא מסתדר תמיד יהיו סוחרים שכונתיים\חברים שמעשנים או שבכלל עדיף כבר להצטרף ל"מחתרת" (כנס לכתבה במגזין קנאביס, יש שמה לינק להרשמה).

בהצלחה

**נ.ב. זה מצחיק אם זה טרול**

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!