1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוויה אישית עם lsd

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י Assaff2, ‏28/1/18.

1. Assaff2

Assaff2 חבר חדש

לייקים:
    0
    החלטתי שאני רוצה לשתף את החוויות שלי עם אסיד באופן כללי. כרגע בן 19 ונדלק בערך בתקופת זמן של חצי שנה לבין שנה.

הבנתי הרבה דברים בעזרת האסיד, בכללי לפני הייתי בן אדם חסר אחריות ולא מודע בשיט.

כבר בטריפ הראשון (במחתרת קטנה) קיבלתי בום, הרבה דברים צפו, הייתי מבולבל והרבה פעמים לא הבנתי מה כל מה שאני מרגיש אומר. בהתחלה היה לי מאוד מבלבל והייתי חרד. המזל שלי היה שנדלקתי עם חבר שהוא כמו אח גדול מנוסה ולאט לאט התחלתי להתחבר למוזיקה ולצלילים. הרגשתי אושר מטורף ברחבה, לא האמנתי שאפשר להיות עד כדי כך מאושר ואוהב מבפנים. הייתי מלא באהבה נטו, רק רציתי לרקוד בלי שליטה בין הצלילים.
    בתור אחד שאהב טראנס מאוד לפני האסיד, אז קשה לי לתאר איך פתאום הסתכלתי על המנגינה בזווית שונה לגמרי. כל מה שרציתי זה להשאר ברחבה עם אותם אנרגיות ורגשות לנצח.
    בין לבין המוח טס והמחשבות רצות על אלף, מליון. הבנתי כל כך הרבה דברים על מי שאני, על מקרים שחוויתי ואיך הם משפיעים עלי היום ולא הייתי מודע לזה בשום צורה (כמו שאני חרדתי במקרים מסוימים).
    יום אחרי התעוררתי והרגשתי בהודיה מלאה. הרגשה של תודה אין סופית לכל דבר אפילו הכי פשוט שגורם לי טוב ביקום הזה.
    מאז בכל טריפ אין מצב שאני לא מפיק תובנות ומיישם אותם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!