1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך אני יכול לדעת אם פטריות/ פסיכדליה זה בשבילי?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Ofi, ‏4/12/23.

1. Ofi

Ofi חבר חדש

לייקים:
    0
    תמיד אומרים לחשוב 10 פעמים לפני, וזה לא מתאים לכל אחד, אבל איך אני יודע אם זה מתאים לי או לא?
    כל מה שעשיתי בינתיים זה וויד פעם בשבוע.
    פטריות ופסיכדליה זה מעניין אותי כי אני רוצה לדעת מה זה ישנה בי, רוצה לפתור כל מיני בעיות עם עצמי והייתי רוצה איזושהי הארה ונפלה של אסימונים, אבל האמת שאני כן קצת חושש מלהיכנס לבלבלות, מה אתם ממליצים לי?
    לא כל כך מכיר אנשים שיכולים לשמור עליי, מתכנן לעשן יותר וויד ואז לקחת כמות קטנה של פטריה לבד בבית, מה דעתכם? מרגיש שחסר לי מידע תכלסי על זה מאנשים שמבינים

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אין פה לדעת מתאים לא מתאים, פשוט תתחיל מ 0.15 אחרי חודש תעשה 0.3 (בהנחה שלא הספיק) ואז תעלה ל 0.45 עד שתרגיש מה הסף שלך... אם תיקח 0.001 גרם של פטריית פסילוסיבין הסיכוי שתחוש מזה משהו (מעבר לפלסבו) שואף ל-0, ולכן המתכון להתחלה טובה היא מידתיות, להתחיל מהמינון הקטן ביותר שסביר שיש לו השפעה ולעלות אט אט, הזמן לא בורח לשום מקום.

3. KriShiva

KriShiva חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לא מעט דעות חלוקות על לקיחת מנות קטנות מידי בטענה שזהמרגיל את האגו להשלים עם המצב ואז לא מגיעים למוות האגו שהוא כנראה אחד הדברים החשובים לדעתי ולדעת רבים בצריכת פסיכודלים
    אני התחלתי עם פטריות בגרם אחד והיה ממש עוצמתי והשיג את המטרה.
    ב LSD, נתנו לי רבע של 280. היה מעניין והרגשתי שהתודעה ממש פתוחה וכאילו אני נוכח מחוץ לראש.
    אחרי זה 110 הרגיש לי בינוני ובפעם השלישי והאחרונה זה היה חצי של 280. הרגשתי שזה לא היה מספיק.
    בין פעם לפעם הפוגה של כחודש ...
    באף אחד מהמקרים ב LSD, לא ראיתי צבעים וצורותכמו שאנשים מתארים. לכן גם אני תוהה על הכמויות.
    מצד שני, את הפטריות לקחתי בבית לבד בעיניים מכוסות.
    את ה LSD חוויתי ביער. רוב הזמן לבד... אם כי ההגעה והחזרה ברכבת הומה אנשים אולי השפיעו

#3 KriShiva, ‏31/12/23
    נערך לאחרונה ב: ‏31/12/23
  4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156

זו רק דעתי שלי כמובן...

KriShiva אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!