1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה החוקיות לעישון באמסטרדם ובהולנד בפרט?

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י Asan24, ‏27/8/16.

1. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    אני יודע שאין שום בעיה לעשן בקוםי שופס עצמם. האם חוקי לעשן בהליכה ברחוב בעיר או סתם לפני/בתוך מועדונים?
    ובערים האחרות מותר לעשן? אני רוצה לנסוע לפארק שעשועים ולעלות על המתקנים עם סטלה. יש אפשרות לעשן לפני העלייה למתקן? זה חוקי או שיעשו לי פרצופים?

2. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    והאם אפשר לשען בשדה התעופה לפני ההמראה לארץ?

3. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    במקומות בהם מסומן שאסור לעשן אז אסור לעשן, בלי שום התחכמות. אל תנסה. ואם אתה כן מעשן בחדר במלון אל תהיה אדיוט ותמנע מלהסריח את החדר.
    בכל אופן אתה יכול לעשן בחוץ חופשי, רק בלי להיות למשוך תשומת לב מיותרת כמו לעשן מול שוטרים או לצעוק באמצע הרחוב, בקיצר להיות בנאדם.
    בפארק שעשועים, תעשן לפני הכניסה ואחרי שקניתם כרטיס מראש. כך לפני שאתה נכנס לפארק שעשועים, אתה מעשן ג'וינט ואחרי שעברת את כל הקטע עם הכניסה ובדיקת כרטיסים ואתה כבר עם סטלה שתתחזק בהמשך.
    מחוץ לאמסטרדם תעשן אבל בשושו.
    לגבי שדה התעופה אין לי מושג אבל גם לא ממליץ לעשות את זה, תמנע מצרות.

4. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    לשען בחוץ חופשי רק בלי למשוך תשומת לב? אז לא הבנתי זה חוקי או לא?
    אני יכול ללכת ברחוב עם ג'וינט, זה בסדר?

5. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    מבחינת החוק היבש- גראס לא חוקי בהולנד. נקודה.
    ישנה נורמה של התעלמות, מה שהביא לפתיחת הקופישופס ולהעלמת עין מהחזקה של עד חמישה גרם, וגידול של עד חמישה עציצים אאוטדור.
    עישון בפומבי אסור בכל מקום.
    בבתי מלון יש קנסות מטורפים של עד 500 יורו, לא לנסות אפילו.
    בסתם הליכה ברחוב, אם תטייל עם ג'ויינט אף אחד לא יגיד לך כלום, אני מעולם לא נתקלתי בהערות, מקסימום מבטים.
    לגבי שדה התעופה - בתוך שדה התעופה וודאי שלא - תאי העישון נמצאים אחריי הבידוקים. ממש לא כדאי לחשוב בכיוון.
    מחוץ לשדה התעופה אין בעיה - זה מה שאני עושה כל פעם בחזור, לרכך את הנחיתה (-:

בהרבה ערים אחרות ישנם קופישופס, בציבור החוקים זהים.
    על אילו ערים אתה שואל?

6. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    @ashahim1 מאיפה הבאת את השטויות האלו?
    זה ממש מטעה. החוק מתיר שימוש בקנאביס. תחת הגבלים שונים כמו נשיאה של לכל היותר 5 גר' וכו'. ע"ע
    כמו כן, יש בתי מלון שמותר לעשן שם (בוודאות), זה תלוי בפוליסה שלהם.
    וזה לא הסם החוקי היחיד.

7. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    מאיפה הבאתי את אילו שטויות?
    מה שטויות במה שאמרתי אשמח לפירוט.
    החוק אוסר עישון בכל בתי המלון, ללא יוצא מן הכלל. מי שנוהג אחרת עובר על החוק.
    קנאביס אינו חוקי באמסטרדם. העישון והמכירה בקופישופס הן מתוקף נורמת העלמת העין.
    לפני שקופצים בראש חשוב לבדוק את המידע.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!