1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נתפסתי עם קססה באוטו

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י barak8989, ‏8/12/16.

1. barak8989

barak8989 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי שלום,
    אתמול בשעות הערב נתפסתי עם קססה ובאנג באוטו.(אני אדם נורמטיבי עובד לומד וזה פעם ראשונה שנתפסתי)
    במשטרה אפילו לא שקלו את הקססה מרוב שהיה שמה קצת במשטרה אמרו שאין לי מה לדאוג וזה יחסית רישום זניח.
    בחקירה הודתי שזה שלי והתכוונתי לעשן לפני הלימודים ושזה עוזר לי בלימודים.
    לאחר שיצאתי מהחקירה התחילו בי חששות שיזמנו אותו למכון הארבעה ואולי התיק לא יסגר מחוסר עניין לציבור
    שאלתי אם אכן מדובר ברישום זניח שכנראה יסגר או שיש מצב שהתיק לא ייסגר ויזמנו אותי למכון הארבעה ויתחילו למרר את חיי? אם הרישום יופיע באיזה מקום ותוך כמה זמן נמחק?אם כדי להתייעץ עם עורך דין שיטפל בעניין או שזה צפוי להיסגר?

2. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    שטויות נתפסים אנשים על קססות זה שום דבר גם אני נתפסתי מעשן בשכונה נלקחתי לתחנה שתיתי קפה וביציא מהתחנה כבר הדלקתי גוינט שימוש עצמי אחי זה שום דבר
    זאת דרך חיינו אוהבים את הנענע שלנו ואף אחד לא ישנה אותנו או יפחיד אותנו
    תנו לעם לצמוח ולגראס לפרוח

3. alon89398

alon89398 קנאביסט

לייקים:
    11
    עוד שבוע תקבל מכתב לבית שיגיד לך שהתיק נסגר הכל טוב תיהיה רגוע
    להבא תזהר להודות שזה שלך כשאתה נתפס בנהיגה בקלות יכלו להלביש עלייך נהיגה תחת השפעה עם הודעה שהירק שלך

גרייס אוהב/ת את זה.
  4. Or Shapiro Saar ADV

Or Shapiro Saar ADV חבר חדש

לייקים:
    1
    גם אם התיק יסגר מחוסר עניין לציבור, ישאר רישום, אלא אם תשונה עילת הסגירה לחוסר אשמה או שתוגש בקשה מתאימה לגריעת הרישום (כמו בדוגמא המצורפת).
    לגבי המרב״ד (מכון הארבעה) - יכול לעבור דיווח גם בעילת סגירה של חוסר עניין. הדיווח אינו מיידי וזה לוקח בדרך כלל מספר חודשים.

#4 Or Shapiro Saar ADV, ‏12/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏12/12/16

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!