1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בדיקת שתן ביתית

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אלמוני מאד, ‏21/12/16.

1. אלמוני מאד

אלמוני מאד חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,
    יש לי שאלה. אני חדש בפורום אז סליחה אם אני עובר על החוקים.
    אני נער מתבגר והוריי תפסו אותי מעשן קנאביס לפני כחודש וחצי ועורכים לי בדיקות שתן בעזרת ערכות ביתיות מהסופרפארם של חברת topmed. לא עישנתי כבר 40 יום. הבדיקה האחרונה מצאה שאני נקי(לפי הסטנדרטים של הערכה). ברצוני לחזור לעשן, ואני מתכוון לשמור כמות מסויימת של שתן "נקי" ולהשתמש בו לבדיקת השתן הבאה. רציתי לדעת אם אפשר להשתמש בשתן לא טרי, ואם כן, אם צריך לשמור אותו בקירור או בטמפ' מסויימת. אשמח לעזרה. תודה:)

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    שטן צריך להישמר בכלי סטרילי ובקירור.
    לא ניתן להשתמש בשתן "ישן".

3. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    זו בעיה אם תשים במקרר. הרי אתה לא יכול לכתוב ''לא לשתות''
    ואל תשים בבקבוק של נסטי:confused:

4. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    חח תעשה משהו אחר שאחיין שלי בפנימייה עושה בדרך כלל לא מודיעים אבל אני מניח שמודיעים לך כי אתה לא במסגרת סגורה אתה אצל ההורים ביום של הבדיקה תבקש מחבר שישתין לשקית שים בביצים ואז בבדיקה תכניס תשתן לכוס של הבדיקה או שתיקח חומר כביסה שים קצת בציפורניים ותשתין ככה שהשתן יתפוס חלק מהחומר כביסה ואז כנראה זה יהיה נקי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!