1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אהלן.. מישהו פה ניסה סלוויה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אנונימי1, ‏16/10/13.

1. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    מי שבוחר לצרוך חומר צריך להיות מודע ב100% להשלכות של אותו חומר.
    אני מאוד מכבד סמים כמו dmt, אסיד או פטריות.
    לא נוגע בקוק, הרואין, קריסטל או אמפיטמנים למינהם ( חוץ מmdma לעיתים רחוקות. )
    אני בוחר כן להשתמש מידי פעם בסמי הזיה כי זה מעבר לחוויה של סם, זה חוויה רוחנית שמעשירה את החיים בהרבה תובנות חדשות.
    ולכל סם כזה יש את השימוש שלו, אסיד זה למסיבות, פטריות זה לטיולים עם חברים, וdmt זה חוויה רוחנית נטו לעבור בבית לבד או עם חבר טוב.
    צריך לכבד את הסמים והאלה ולהבין שכל מה שקורה ב12 שעות אחרי לקיחה של סם זה רק הסם והשפעותיו. ברגע שבן אדם מתבלבל בין הסמים למציאות, פה נוצרת הבעיה.
    ברגע שהפורום פתוח לדיונים כאלה, יותר אנשים יקבלו יותר מידע על החומרים שהם אולי יצרכו בשלב מסויים של חייהם, וכדאי שידעו מה לעשות איתם.
    ואני לא יודע מאיפה הבאת את הנתון ש90% מהאנשים הנוטלים את הסמים האלה נדפקים, אני מכיר המון אנשים שצרכו סמים פסיכודלים עשרות פעמים, והם בסדר גמור.

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    ganjaboll אין הבדל בינך לבין סבתא שלי שמכורה למלא כדורים... אחד לזה ואחד לזה.
    תמיד צריך לעשות חשבון כמה טוב וכמה רע יכול לצאת משימוש מסם מסוים.
    לצערי הסמים הפסיכודלים שצינת הם מאוד מסוכנים.
    ואת הנתונים אני מביא מאלפי האנשים שאני מכיר שנדלקים.... זה סמים שמשנים את האדם אני קורא לזה דופק.

3. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    אני חייב לציין שאני בהלם מכמות הבורות בנוגע ל"סמים" בפורום קנאביס.
    מקווה מאוד שלא אעצבן את המנהלים בפרסום הקישור, אך זו מצווה:
    http://www.legalize.co.il/?p=320

קריאה נעימה, חברים.

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אל תפשוט משהו (כל דבר, לא רק סמים) לפני שניסית אותו...

5. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    ממתי האתר הזה פעיל?
    זה אותם כתבות רצוי שתעשו יד אחת אתה וקנאביס כי זה אותו עיקרון
    כל אחד יתרום מעצמו והאתר יהיה יותר משובח ממה שהוא עכשיו

6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני לא יודע איך החלטת שאני מכור לסמי הזיה.
    קודם כל, לסמי הזיה אין פוטנציאל התמכרותי.
    קשה להתמכר לסמי הזיה, אבל אני מכיר גם כאלה שהצליחו, ולא מסוגלים לתפקד בלי לדחוף שפיץ.
    הכל יחסי, סמים זה עולם מופלא, אבל מסוכן ומאוד לא חד משמעי.
    צריך להתחייס לסמים בכבוד, ולקחת אותם באחריות מלאה, ביחד עם אנשים שאתה אוהב, שמכירים את הסם ויכולים להדריך אותך.
    אני לא מכיר בן אדם אחד שעבר חוויה שלילית מפטריות או אסיד, אם הוא לקח אותם ביחד עם חברים טובים ליד איזה נחל בצפון.
    כשאתה מוקף ב100% אנשים שאתה אוהב וסומך עליהם, תהיה לך חוויה חיובית נטו.

7. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני כן ישפוט משהו שאני כן יודע איך מייצרים אותו, רק אם היית יודע אם מה מדללים אסיד ואקסטות בארץ בחיים שלך לא היית חושב להגעת,נכון לא כל הדילולים הם מסוכנים ,אבל תחשוב שאסיד מדללים אותו פי 4 עד 14 ואפילו יותר, במקרה של -4 זה לא כל כך נורא לרב זה אם חומרים לא מסוכנים אבל במקרה של 10 + נגזים קצת , שהדילול גורם להשפעה לרדת דרסטית צריך להביא חומר חזק מבמיוחד שטיפה ממנו אתה תרגיש מסטול ברמה של אסיד בערך, אז תאמין לי שהחומר הזה שמכנסים יכול לעשות לך נזקים הרבה הרבה הרבה יותר קשים מאסיד שתמצא נגיד בהודו או הולנד, ובתור אחד שהיה מאושפז בפסיכאטרי (בגלל אלכוהול צריכת יתר שראייתי תקופה הזיות שהיו חייבים אשפוז כפוי במחלקה לתחלואה כפולה ) אני ראיית מה הבדל בן אנשים שחתפו התקף פסיכוטי מאסיד בהודו למשל או בהולנד או אנשים שחתפו התקף פסיכוטי בארץ ותאמין לי שזה הבדל שמיים וארץ (וזה מה שמוכיח לי שכנאה מה שמעורבב בארץ הוא באמת הרבה יותר מסוכן ואי אפשר לקרוא לזה אסיד) נכון ש1-5 הוא מעורבב אם חומרים שמסוכנים בהרבה אבל תאמין לי שלא שווה לקחת את הסיכון אם אתה מבין את הגיון שכתבתי, ואקסטות בארץ בהם כמעט mdma והכל והרב זה ספידים חזקים אמפטמנים ומתאמפטמין וזה הוכח בבדיקות מעבדה,ועכשיו בטח תדברו על החשיש הישראלי, שתדעו לכם שהחשיש הישראלי לא מעורבב אם חומרים שיותר מסוכנים לבריאות מסיגריות (ב90% מהמקרים לפחות וגם אני וחבר בדקנו פעם במעבדה בשביל לראות אם זה שמעות או לא) לרב החמסה הרגילה שרצה לא תסכן לך את הבריאות ממש.

ולא רק מהסיבה הזאת אני נגד, אני נגד כל נסיונות יתר בסמים ואני נגד כל פרסום של זה , וגם שם לנו רגל כמו שזה שם לילדי הפרחים (שבלל זה הם הפסידו לדעתי בהספד מוחץ בלעשות את הקנאביס לחוקי) לבנתיים המטרה שלנו זה לעשות את הקנאביס חוקי וכל דבר ששם לנו רגל עדיף להמנע ממנו, אחרי שזה יהיה חוקי מצדי שתעשו שאסיד יהיה חוקי, אבל שניהם ביחד זה ביחד לא יהיה במכה וזה רק יתן לכל מעשני הקנאביס שם של לוקחים טרפים ונרקומנים ,(מה לעשות זה האמת) וכולנו יודעים שלפחות 80% ממעשני הקנאביס לא ניסו טריפים ולא ינסו אז זה מטעה.

#27 niv, ‏19/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏19/10/13
  8. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    ניב אתה יוצר סביבה עוינת. זה לא עניינך מה אחרים בוחרים לצרוך.

9. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני מביא את דעתי זאת מדינה חופשית ודמוקרטית ,אנחנו לא באפגניסטן !!! זוכתך לא להסכים איתי ,וגם זכותי לא להסכים איתך שאתה ממליץ לאנשים אכול קרטונים כמו מים , בגלל שזה שהמציא אותם חיי עד גיל 102.

ולבנתיים באשכול שלי חצי מהסכימים איתי וחצי לא, זה שאתה רואה כל דבר שהוא לא הדעה שלך בתור משהו עוין זה מראה שאתה לא בן אדם אם ראש פתוח בכלל כמו שאתה חושב, אני למשל מנסה להבין את הראש של האלה שנגד הדעה שלי גם, אולי יש בזה משהו גם, אל תנסה לעשות מנפולציות בגרוש כי זה סתם מגעיל וזה אף פעם לא עובד לאורך זמן, אני למשל מנסה גם להקשיב להאלה שנגד הדעה שלי , כי אולי גם להם יש הסבר שישכנע אותי ואולי אני גם טועה בראש שלי, אני לא פוסל. לנבתיים לא שנכנעת אותי האלה רק גמרת לי להבין שאין אם מי לדבר ואתה בן אדם נעול כל כך.

#29 niv, ‏19/10/13
  10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    מה אתה כבד? יא סחי.

11. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    לי יש שני חברים שמתו מאקסטות (בהפרש של 5 שנים).... גם הם היו קלילים.
    ודרך אגב האדם שהמציא את הסירוס חי עד 120... זה אומר משהו?
    עובדתית מי שלוקח אסיד משתנה (נדפק).
    וniv בחיאת תשתמש באינטר (זה הכפתור שמוריד אותך שורה) אי אפשר לקרוא גוש אחד של משפטים.
    נ.ב
    למען הגלוי הנאות עשיתי את כל הסמים חוץ מקוק והרואין וגם סחרתי בכולם, וכבר 8 שנה שאני רק גראס.

12. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני לא מי יודע מה, תותח בכתיבה וגם אני כותב יותר טוב באנגלית מעברית. (זה מה שקורה שפורשים מבית הספר בגיל 14)

אנשים פה חושבים שאנחנו לא מבינים, אני מקיר את הסחר ואת הנרקומניה מבפנים.

נ.ב
    למען הגלוי הנאות , רב המשפחה הרחוקה שלי, סוחרי סמים גדולים - וחלפני כספים ,בקנדה וחלקם בישראל, (חלק נרצחו חלק בכלא במאסרים מפחדים,לצערי לא נשאר הרבה)

ואני הייתי עוזר ולומד תעסק מבפנים (כבר 6-7 שנים שאני לא מתעסק בזה)

ויצא לי לדבר אם האנשים שידרדרו ,

להרואין וקראק , וגם אם אנשים שאושפזו בגלל אקסטה ואסיד (גם הייתי מאושפז במחלקה לתחלואה כפולה)

תקשיבו אסיד שהוא נקי ולא מדולל , הוא הרבה פחות מסוכן ממדולל... (אני לא ממליץ אליו בכלל ,אבל זה בחירה שלכם לא שלי)

הגיון הוא פשוט , כי דילול מוריד מהשפעה של החומר הקיים, ולפעמים מדללים יותר מדי שכמעט ואין השפעה (וזה לא בטעות)

ואסיד הוא חומר חזק ביותר שטיפה אחת מספיקה לך להתמסטל למעל 7 שעות , ועכשיו תארו לכם שמוספים חומר אחר ," שהוא לא אסיד לדילול כמובן"

שגם ממנו מספיק טיפה בשביל להתמסטל לשעות, וחומר כזה לרב הוא מסוכן מאוד !!! אני מאמין ש 1 מ5-10 יבואנים עושה את זה. וזה סיכון אדיר על הגוף שלך .

אקסטות כמו שאמרתי זה לא mdma זה ספידים (אתם יכולים לראות את הנזק העצום של הספדים באמריקה ולהבין שזה חומר שיכול להרוג ולשגע אנשים במצבים בלתי הפכים)

גם mdma טהור יכול לפגוע ביכולת להנות בצורה בלתי הפיכה (כמובן שצריך להשתמש המון בשביל שזה יקרה ,וזאת אחת הסיבות או העיקרית למה לא משתמשים בו לרופאה.)

70% שלא תצאו אם נזק רציני , אבל 30% אחוז שכן מאוד מסוכן.

עכשיו מה שאתם עושים זאת בחירה שלכם, אני אשית לא ראיית בן אדם שהפך להיות גאון או מאושר יותר בגלל טריפ.

אבל יצא לי לראות אנשים שהיו תקופה מסיומת בתסבכים ועצבות , ולקחו טיפה וזה הוציא אותם מזה.

אבל לאורך זמן, זה לא משנה בן אדם מקצה לקצה, האלה יכול לשגע בן אדם ולאמין בתבונות מאוד לא נכונות.

זה שיש המצאות שהומצאו תחת השפעה האסיד, זה רק אומר שהבן שהמציא אותם ,

היה בן אדם גאון , ואסיד פשוט הדרך שהוא יותר אוהב לעבוד.

כמו שאני עובד הרבה יותר טוב תחת הקנאביס, אבל השפעת הקנאביס לא גילתה לי משהו , שלא ידעתי 0.0.

והסיבה היא פשוטה אני בן אדם שסובל מחרדות קשים ודיכאונות הקנאביס פשוט משחרר אותי.

יותר מובן ? וסליחה על החפירה.

#32 niv, ‏19/10/13
  13. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    ניב תפסיק להאכיל אנשים בסרט ..
    אסיד זה לא רע , אני מעודד שימוש בזה כי זה פותח תובנות לחיים וזה לא כזה "מסוכן" כמו שאתה מגדיר אותו.
    וצריך לדעת ממי לקחת , ד"א האסיד בארץ הוא איכותי מאוד יחסית למקומות אחרים בעולם.

14. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    איזה תבונות קיבלת מאסיד? מעניין אותי מה ידעת לפני אסיד ומה ידעת אחרי, אני לא מנסה לזלזל אני רציני ,אולי תצליח לשנות את קצת את נקודת המבט שלי . (אני אדם מאוד פתוח בראש)

האסיד בארץ יכול להיות גם אכותי מאוד , למה כי רובו בא מהולנד , אבל הרבה מאוד סוחרים מדללים אותו מאוד (תמיד יש דלרים שימכרו לך אסיד מסריח וזה ולצערי זה הרב לילדים ואנשים חדשים בתחום או אנשים שלא יודעים לדבר.), וכמו שאמרתי זה תלוי בדילר (עדיף לקנות מדילר שאתה סומך אליו מאשר בתוך מסיבת טבע,)

וסטלה טובה לא חייבת להיות רק מהסם האצמו, שאתה רוצה לקחת. זה לא סותר את מה שאמרתי. (ולא דיברתי על הסטלה)

לפיי מה שאני שמעתי, האסיד בהודו יותר נקי מישראל (יכול להיות שזה רק מקומות מסיומים אין לי מושג,אבל בהודו אני יודע שהרבה יותר קל להבריח לשם או לכין שם, כי המשטרה שם משוחדת מכל הכוונים)

ובבקשה גם אל תעשה השוואה בן האסיד שרץ פה לפני 10-20 שנה למה שרץ היום, (היום יש קושי עצום בהברחה וסחר של כל סם , למרות שאסיד יותר קל להבריח ,עדיין מצלחים לתפוס ועדיין הסוחרים מפסדים הרבה סחורה אז הם מנסים , כמה שיותר לצמצם בהפסדים ולהרוויח כמה שיותר.)

#34 niv, ‏19/10/13
  15. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אסיד בארץ יש תמיד, והוא תמיד איכותי, ולא יקר ( אם אתה קונה אותו מספק טוב, ולא באמצע מסיבת טבע. )
    יותר קל להשיג פה אסיד מאשר בהרבה מקומות אחרים בעולם. ( למרות שברוב המקומות בעולם האסיד הוא קל להשגה. )
    בעיקר בגלל שכלכך קל להבריח אותו, אף פעם לא יהיה "יובש" של אסיד.
    וכן, אסיד פותח תובנות חדשות לחיים. הוא נותן לך זווית הסתכלות על העולם, שלא נחשפת אליה מעולם.
    אבל אם יש סם שבאמת שינה אותי זה dmt, אחרי פעם אחת שעשיתי אותו, כל האמונה שלי לגבי העולם השתנתה.
    לגבי אקסטזי, האקסטזי בארץ הוא זבל טהור ב10 שנה האחרונות.
    אתה לא מקבל mdma באקסטזי שלך בארץ בכלל, אולי קצת ספידים, קפיאין, וקצת חומר המרצה לסוסים.
    אם אתה ילדה קטנה, אתה רוצה לעשות סמים של ילדות קטנות, תעשה md. אף אחד לא נדפק ממנו, ואם לא תיקח יותר מידי, לא תמות.
    ראיתי באופן אישי אנשים שנפלו מmd, וראיתי איך הם התנהגו לפני זה, ותאמין לי שכל אחד מהם לקח הרבה יותר סמים ממה שהוא היה צריך. וזה חוסר כבוד לסמים.
    עשיתי md כמה פעמים, זה סבבה והכל.. אבל זה סתם סם אשליה. זה נחמד לקחת את זה עם בחורה במיטה, לא יותר.
    חשוב לציין דבר אחד, כשמשתמשים בסמים כאלה, חשוב לעשות התנקויות של מספר חודשים, ובאופן כללי, לעשות כמה שפחות.
    חשוב לנסות, אבל הכי חשוב זה לא להגזים. אני לא עשיתי שום דבר ( חוץ מגראס כמובן ) כבר מעל 4 חודשים.

16. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    תפסיק לדבר שטויות אחי
    אתה לא יכול לקבוע דברים לפני שהתנסת בעצמך
    בהודו אנשים אוכלים אסיד וחוזרים לארץ שרוטים אז אל תגיד שבהודו יותר טוב
    ואסיד בארץ תמיד יש וכמעט הכי איכותי שיכול להיות
    אני לא יודע אם מי אתה מעורבב אבל רוב האנשים שלי לא מדללים ומביאים את זה טהור
    בכל זאת רוצים לגרום לאנשים אושר וגם להרוויח אבל הרוב הגדול לא נוכלים כמו בחשיש
    ותובנות שאלת
    זה עשה אותי בן אדם יותר מאושר ואני לא משקר
    קיבלתי פרופורציות לחיים ועוד כמה דברים על החיים והחברים והמשפחה
    ובכלל לא השתנתה לי ההתנהגות אני אותו בן אדם
    דרך אגב מנייס גאי אנשים נדפקים יותר מאשר אסיד
    ממליץ לך לנסות ואתה תשנה דעה
    גם אני פעם אמרו לי זה גורם הזיות ועוד כצ מיני הפחדות שקצת נרטעתי ופחדתי לקחת
    אבל הכל שטויות , אחרי הניסיון הראשון שלי הבנתי כמה שכל מה שמספרים ( אנשים שלא ניסו ) חארטה אחת גדולה בידיוק כמו המנחפולציות על המסוכנות בחשיש
    תנסה ותדע זה הדבר הכי טוב שאני יכול להגיד לך אם אתה כזה פתוח בראש

17. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    חח אומרים לך שזה טהור ואתה אוכל את זה??? ולהגיד שבן אדם חזר שרוט מהודו זה נשמע שזה קורה יותר מזה שבן אדם יהפוך שרוט בישראל באסיד וסמים פסיכודליים אבל שתדע שאין קשר הסטסטיקה אותה דבר. (ועל השימוש בהודו יש יותר ידע)
    ואני לא מאמין שאתה הלכת למעבדה ובדקת שזה אכן טהור, ואם יש לך דלרים שאתה בטוח שמכנים את זה בעצמם אז שאפו תהנה,
    (אבל אם לא בבקשה תבדוק במעבדה זה חוקי בהחלט ותגיד לי כמה זה טהור )
    , ואני לא יודע מאיפה אתה מביא את זה שהם לא נוכלים כמו בחשיש (הרבה מאוד סוחרי חשיש גם מוכרים אסיד ואקסטות)

איזה תבונות אל תדבר איתי בכללי אחי . מה ידעת לפני אסיד ומה ידעת אחרי לפני זה תבונה, לא הרגשה של רוחניות והרגשה שאתה פתאום מאושר יותר.

אני נגיד אחרי שאני שוכב אם מישהי או מעשן ,
    אני מרגיש בדיוק את מה שאמרת , בן אדם שבהיי" ומאושר ולא בתסבכים יעריך את חיים ,
    יותר וזה לא משנה אם זה מסקס או מקנאביס או מטיפוס על הרים, או מדייג או דת . (זה לא תבונה זה עובדה).

אם לא השתנה לך התנהגות זה מחזק את מה שאמרתי לא כולם נדפקים אפילו לא הרב אבל 20% לפחות שזה המון ולדעתי הסיכון לא שווה את זה.

ואל תביא לי דוגמא על מדענים, כי גם תשים לב שאיינשטיין קיבל את המוזה שלו מסקס רב אם נשים.

גם זמרים שלא משתמשים בקנאיס לדעתי הם יכולים להיות יצרתיים אותו דבר כמו זמרים שכן.

18. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני קונה את האסיד שלי מהבחור שמביא אותו מגרמניה, והוא טהור 100%.
    אסיד הוא לא סם שהרווחים שלו גדולים, ולא סם שקשה להתעסק איתו, אין סיבה לסוחרים שמספקים לקהל איכותי לדלל אותו.
    וכן, אסיד פותח תובנות ואני לא אתחיל להסביר לך, כי אין טעם.
    אסיד זה סם שאתה בחיים לא תבין עד שלא תנסה.. אפילו אחרי פעמיים שלוש אתה לא תבין בדיוק מה עובר עליך.
    זה סם שלוקח הרבה זמן ללמוד אותו.

19. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    כמה שאתה צודק לא יכולתי להסביר את זה טוב יותר
    אנשים שמתעסקים באסיד נטו רוצים לשמח אנשים ולא לדפוק אותם
    כמו שכבר הסברתי לא אם הוא לא ינסה הוא לא ידע
    הוא לא יכול לשפוט בכלל ולהטיף לאנשים

20. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אין כח = שאין לך מה להגיד או מנפולציה בגרוש תן לי תבונה שאסיד נתן לך חוץ מהיי
    אסיד זה לא רווחים גדולים? חחחח אני מקיר אנשים שעשו דירה - מכונית - כסף מוזמן נזיל כל הזמן מאסיד ואקסטות והם אמרו לי לבד שהם בחיים לא יקחו את זה כי הם יודעים במה זה מדולל, עזוב נראה לי אתה עדיין בהזייה
    וכמו שאמרתי לאסיד יש רווחים גדולים אז כן יש סיבה לדלל אותו ואין סם לא חוקי בארץ שלא מדללים אותו היום גם נייס גאי מדללים 0.0.

האלה מתעסקים באסיד רוצים כסף כמו האלה שמתעסקים בחשיש, תפסיקו להיות תמימים כל כך אתה כל כך נעולים בדעות שלכם שזה מפחיד.

#40 niv, ‏21/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏21/10/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!