1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אוטומטי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Naor, ‏6/12/13.

1. Naor

Naor חבר חדש

לייקים:
    0
    שבת שלום לכולם רציתי לישאול
    האם יש לאנשים פה אמלצות איך להוציא את מירב היבול מהצמח האוטומטי
    יש לי blue mammoth אוטומט מי שמעוניין ליקרוא עליו
    ועוד שאלה מתי ואיזה זמן אפשר לכחת ייחור ?

2. Super Indica

Super Indica חבר חדש

לייקים:
    1
    דשנים שתוכל למצוא בחנויות הידרו, bio bizz למשל - יש להם ערכה שמכילה באמת מה שתצטרך. גם אני הזמנתי בעבר auto - אמנם נתפס אבל קראתי הרבה מאד בנושא. ההמלצה היא לא לקחת ייחור מצמחי auto למרות שאין לי מושג בפועל אם כדאי או לא .. אגב, מאיפה הזמנת ? אני מחפש כבר הרבה זמן מקום אמין ..

3. WeedMan

WeedMan חבר חדש

לייקים:
    0
    אין טעם שתיקח ייחור מצמח אוטומטי-זה לא יעיל ויתן לך יבול מעפאן שלא שווה את ההתעסקות...

4. Naor

Naor חבר חדש

לייקים:
    0
    הזמנתי מסייד סיטטי וקניתי את ההחבילה של הדשנים הזאת אני מסתדר אבל אני סם כמה שבא לי לפי העין :)
    ותודה על האצה על היחוריים

5. Super Indica

Super Indica חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה מתכוון ל seed-city כן ?
    ובעניין הדשן, תמיד תתחיל מרבע כמות לחצי כמות והלאה, ותסתכל מה קורה .. ברגע הראשון שמתחילים סימני "שריפה" כמו צהוב על העלים, נקודות או כל דבר חריג - להפסיק מיד ולחזור למינון הקודם .. רצוי באוטומט להתחיל דשן בערך בשבוע השלישי והלאה, ושבועיים לפני הקציר יש להפסיק ולעבור למים - ככה מתבצעת שטיפה לצמח וכשתעשן לא תיחנק ;)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!