1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אז למה בעצם אין היום LSD?

הנושא בפורום 'כימיה, ביולוגיה ודברים של חנונים' פורסם ע"י שולגין, ‏29/5/17.

1. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני ממש לא נעלב אני מודע לבעיה שלי ואני למען האמת מפחית עוד ועוד ועוד גם אם זה אומר שיש חודש שאני לא נוגע ביין מקידוש וכו', הכי חשוב זה להיות מודע לעצמך ;), מה גם שבדיוק חשבת על מה שאני רציתי לכתוב אבל החלטתי שלא (משום שאני לומד פסיכולוגיה ובה משם), מה גם שפרויד היה מכור כבד לקוקאין ועדין הוא נחשב לאחד מ-100 האנשים המשפיעים בכל הזמנים. משום מה אני סבור שכל מי שלומד את המקצוע הזה הוא קצת שרוט וזה בסדר גמור, אנחנו בני אדם והמטרה שלנו היא לממש את עצמנו בדרכינו כמה שאפשר, כל עוד אני בדרך לשם אני בסדר עם דברים, גם כאלה שליליים :), אבל תודה על הגיבוי אכן זה יכול היה לפגוע באדם אחר.

LetsSmokeDope אוהב/ת את זה.
  2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אבל Mr Green זה האלטר אגו שלך. אתם אותו בן אדם\טרול. פעם אתה בחשבון הזה, פעם באחד אחר. נעלמת מכאן אחרי שחברי הפורום נכנסו בך ואתה תעלם שוב. אתה לא רצוי כאן, והבהירו לך את זה חברי הפורום לפני כמה חודשים. תחזור למערה שלך.

3. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    מדהים, קראתי את האשכול "הסוף לשמועות", די מדהים מה שהולך שם. נתת נקודות טובות ולינקים טובים. אבל כנראה שאין עם מי לדבר. ובסוף הוא עוד נעל את הטופיק..!

אני מקווה שאנשים יחשבו פעמיים לפני שהם מכניסים סרטים שלו לראש שלהם.

4. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    בסוף ראינו דוגמה מעניינת בדיוק לטענה שהעלתי.
    שולגין כתב:
    "אני מזהה טרולים מקילומטר ויודע איך להתמודד איתם. ככל שתאכיל אותם פחות, ככה הם יאבדו עניין מהר יותר. בחרתי להתעלם מהטרול התורן בדיוק בגלל שצפיתי את ההתנהגות הזו מראש. הוא הגיע לכאן כדי לשחרר קיטור ולעשות בלאגן. אז הוא יעשה בלאגן, ישתולל קצת ובסוף יחזור למערה שלו. ככה זה עם טרולים."
    אז הוא כבר החליט מראש שאני טרול, (מה שנראה לי ברור שלא נכון לכל קורא אחר של השרשור הזה), "צפה את ההתנהגות שלי מראש" ועדיין חושב שאני טרול. הוא היה כל כך משוכנע בזה שזה השפיע על המציאות שלו.

אולי זה אותו דבר עם ה"אסיד האמיתי". אותה טענה שבאתי לבחון ושולגין התעלם ממנה לחלוטין.

חח בטופיק של LetsSmokeDope אגרונום כתב:
    "למה לטרולים תמיד כ"כ קשה לענות על שאלות פשוטות..."
    חח השאלה היא למה לשולגין כל כך קשה לענות על שאלות פשוטות...

5. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אם תעשה הפסקת סיבולת של כמה שבועות - הסטלות שלך יהיו כמו הראשונות.

6. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    דווקא יצא לי :) סטלות בהתחלה נהדרות ללא ספק, הרבה יותר בהירות. עדיין לא חזקות כמו שאני זוכר (לא יודע אם הזכרון מדוייק או לא) את הראשונות.

7. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    אתה יודע מה אני מוחל לך על הבורות שלך. אני לא כועס על אנשים נכים. רק דבר אחד אני רוצה ממך. אם תפרסם את זה אני עוזב אותך ומבטיח לא לחזור. באחד הפוסטים הראשונים שלך בפורום כתבת ששלחת אסיד לבדיקות מעבדה באנרג'י קונטרול נכון? עד היום לא פירסמת אפילו תמונה של זה. ממר גרין ביקשת שהוא יפרסם את דו"ח אנליזה שלו... יאללה נאה דורש נאה מקיים. תפרסם בעצמך נראה אותך... אני די בטוח שאתה לא תגיב לתגובה הזאת ושוב תתחמק.

8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא קיבלתי דו"ח, קיבלתי רק מייל שמציין חומר פעיל ומינון. זה אגב, מה שהדליק אצלי נורה אדומה וחשד לגבי כל האנליזות שמגיעות מאנרג'י קונטרול. אז פניתי למעבדה רצינית ושאלתי מה אני אמור לקבל אחרי אנליזה. הבנתי שרימו אותי וסיכוי גבוה שלא בוצעה אנליזה לדגימה ששלחתי מעולם. אני בטוח שכבר עניתי את התשובה הזו למישהו בפורום, אולי אפילו לאחד מהחשבונות הרבים שפתחת כאן.

9. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    צודק אחי... איך אתה יודע? נגלה לך משהו? אני זה כמעט כולם פה.. אני זה דולטה אני זה מומין טרול אני זה קוסטה אני זה קינגסטאר כולנו אדם אחד... רק אתה שולגין הנכבד במרומי הכסא שלך והנישא מאדם עם האסיד הנדיר מגלקסייה רחוקה...רק אתה הוא האמיתי. כולנו מזוייפים!!

שמע בקיצור עירבבו אותך באנרג'י קונטרול... תראה דוחות שהם שולחים לאנשים אחרים שמפורסמים ברחבי האינטרנט.. דוחות מפורטים ולא אימייל.. אז עבדו עליך אתה בא להוציא עלינו את התסכול

מומין טרול ו-Hagbard אוהבים את זה.
  10. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    וויכוחי הLDS-25 האלה נהיו וויכוחי אמונה, יש כלל בסיס - שהאסיד היום שונה מלפני 20 שנים.
    אי אפשר להוכיח, אי אפשר לדון לעומק לפני שמקבלים את כלל הבסיס הזה.
    ושולגין מתנהג טיפה כמו איש דת בנושא, הוא מתעלם מאלה שלא מקבלים את כלל הבסיס ומתרכז בלשכנע עוד אנשים להאמין בכלל הבסיס הזה.
    פאק, זה פאקינג אמונה.

Hagbard אוהב/ת את זה.
  11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    להיפך, יש פה המון אנשים טובים ומוערכים, את חלק מהם ציינת. ואני דווקא לא חושב שאתה מזוייף. בשביל להיות מזוייף צריך קודם להבין מה זה אמיתי, ואתה רחוק משם.

12. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    עכשיו אני מבין איפה הבעיה. לפי הכלל הזה זה אומר שאתה לא יודע להבין מה זה אמיתי כמו LSD אמיתי כי אתה מזוייף כמו הטענות שלך

13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין דרך אחרת חבר. ניסיתי ללכת בדרכים אחרות כדי לעזור לאנשים להבין שאין היום LSD. זה לא עבד. הבנתי שהדרך היחידה לגרום לשינוי היא לדחוף כל הזמן קדימה ולדרוס את מי שמפריע לי בדרך.

ההבדל בין איש דת לביני הוא שאני מאמין במשהו שחייתי אותו במשך כמעט 10 שנים. לא המצאתי אותו ואני לא מדמיין אותו. הוא קיים! אני מתעלם רק מאלה שמגיעים לכאן להילחם ומנסים להזיז אותי מהשביל. אם הם היו מבינים שבזמן שהם שהם מטרילים את הפוסטים שלי, אלפי אם לא עשרות אלפי אנשים קוראים את הטענות שלי מחוץ לפורום וכתוצאה מכך מפסיקים לגעת ברעל שמוכרים להם, לא היית רואה כאן טרולים.

14. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    אל תחמיא לעצמך יותר מדי ואל תדאג אף אחד לא הולך לפגוע לך בכת הקטנה שהקמת פה

15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין לך את הכלים לעשות את זה.

16. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    מה הם המאפיינים של מרחב ציבורי כזה

אפשר להגיד על אברמס שהוא דור שני של אסכולת פרנקפורט שלמדתם עליה במבוא לתקשורת המונים, אברמס האמין שאנשים כן יכולים להשתתף בצורה מלאה ואמתית במערכת הפוליטית אבל בשביל שהם יעשו את זה הוא נתן לנו סוג של רשימת מאפיינים שאם הם מתקיימים אפשר לומר שיש לנו מרחב ציבורי יעיל שממנו אפשר לצמוח ולשנות את המערכת הדמוקרטית / פוליטית וכד'.

מה חשוב המרחב שלנו יכלול על מנת שנוכל לעשות זאת? –

א. נגיש לכל האזרחים - הדבר הראשון שצריך במרחב ציבורי זה נגישות, כלומר מקום שאפשר להגיע אליו ולהביע את דעתנו, למשל במחאה החברתית עשו בכיכר רבין שולחנות עגולים והזמינו את כל עם ישראל לבוא, לשבת ולדבר אחד עם השני. לכאורה מקום מאוד נגיש.

האם זה באמת נגיש לכולם? – יש אנשים שגרים בדרום או בצפון שלא ייסעו עד לשם, תמיד נדמה לנו שאם משהו קורה במרכז בטוח כולם יכולים להיות חלק מזה אבל לא, זה נגיש "למדינת תל-אביב". שימו לב הרבה פעמים שדווקא מקומות שנתפסים כנגישים הם לא נגישים. לכן עלינו לשים לב תמיד לעניין הנגישות.

ב. המשתתפים אינם מייצגים אינטרסים –אחד הדברים החשובים הוא שהמשתתפים לא ייצגו בעלי אינטרסנטים.

ג. המשתתפים מרגישים חופש וביטחון להיפגש ולבטא את דעותיהם – ברור לנו שבמקומות מסוימים צריך לעשות את זה בסתר כי אנשים לא מרגישים את הביטחון הזה.

ד. הנושאים המועלים לדיון הם בעלי עניין ציבורי – זה מאוד מזכיר את התנאי שבו הנושא חייב להיות רלוונטי שלמדנו בתנאים להתהוות דעת קהל. כולנו נפגשים כדי לדבר על דברים בעלי משמעות בחברה שלנו ולא סתם דברים כמו תוצאות משחק הכדורגל. חייבים לדבר על דברים משמעותיים שקובעים את העתיד של החברה ושלנו.

ה. הדיון רציונאלי ושיטתי – מדובר פה על תרבות הדיון.

מה זה תרבות דיון? – זה אומר שאנחנו לא צועקים אחד על השני, אנחנו משכנעים לא בכוח, לא באיומים אלא באמצעות הנמקה הגיונית ומבוססת, דיון שהוא רציונאלי, שמדבר על עובדות ולא על דעות קדומות.

ו. מטרת הדיון היא גיבוש דעת קהל ביקורתית – המטרה היא ליצור שינוי, בסופו של דבר אנו רוצים לגבש ביקורת כלפי המערכת החברתית, לא לשמר את המצב הקיים אלא לשנות אותו להפוך אותו לטוב ורצוי יותר.

17. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    אני לא רוצה לעשות את זה. אני לא אדם רע ואני מאחל לך את כל הטוב שבעולם והמון הצלחה. אין לי טינה בלב

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    השינוי לא קורה דרך הפורום או דרך דיונים, הוא קורה בגלל הפעולות שאני עושה. לפורום אין השפעה על מה שקורה בחוץ, הטרולים שמגיעים לכאן הם אוויר ואין להם שום דרך להשפיע על מה שקורה בחוץ.

השינוי הזה יקרה, איתך או בלעדיך. עם הפורום או בלעדיו. את תרבות הדיון אני שומר למצבים אחרים שבהם אין כל כך הרבה רוע וכסף ששולט בהם. עם תרבות דיון לא משחררים עבדים, עם תרבות דיון לא מונעים התעללות בבעלי חיים, עם תרבות דיון לא מחזירים לעולם את המולקולה של הופמן.

De_Vinci ו-LetsSmokeDope אוהבים את זה.
  19. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תודה רבה!

20. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    אני לא טרול