1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איום על ידי מלשין

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ינואר 15, ‏11/10/17.

?

חוות דעת ?

1. הוגן

100.0%
  2. או לא?

0 דירוגים
    0.0%
ניתן להצביע ליותר מאפשרות אחת.
  1. ינואר 15

ינואר 15 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, רציתי לשמוע חוות דעת על המקרה שלי ובכללי לשמוע אולי עוד סיפורים של אנשים בנושא, אז ככה בוא נתחיל מזה שהתחלתי לשבת עם חברות שלי במקלט של הבניין שלי, זה בעצם מחסן וגם ככה אף אחד לא משתמש בו יותר מידי. לפני חודש בערך הוועד בית שלי "גילה" שאנחנו מעשנות שם והוא טען כביכול שלשתות במקלט ולעשן סיגריות זה בסדר אבל "סמים"-מריחואנה, לא. הוא אמר את זה לאמא שלי בתקווה שזה יפחיד אותי ( ואגב אני אוטוטו בת 18) וכמובן שהיא יודעת שאני מעשנת. בכל מקרה הוא איים עלינו שאם הוא יראה אותנו עוד פעם שם אז הוא מזמין משטרה.
    (הקטע שמפריע כאן זה שיש גם שטינקרים בחוץ גם ליצנים חולי נפש וגם מנאיק , ועם זה לא מספיק אין איפה לשבת בלי שאנשים יקלטו שאנחנו דופקות באנגים ועוד מעט גם מגיע חורף-אז חרא על הפרצוף שלי).
    בקיצור עכשיו מה שמעניין אותי, זה א' למה לשתות כן ולעשן לא.
    ב' למה כל בן אדם סאחי מרשה לעצמו לאיים על בן אדם שפוי שמעשן וחיי את החיים שלו יפה
    וג' למה כל המדינה הזאת זונה ומרשה לעצמה לקחת לי את הדבר הכי יפה שיש ולחרבן עליו ולהפוך אותו לחולשה מבחינתם ועוד לטעון שיש להם יותר כוח מימני נ.ב במקרה ועוצרים אותי, מישהו יכול להגיד לי מה הם הזכויות שלי?
    ועוד משהו ,למה איום ושטינקריות זה לא פלילי ולעשן זה כן
    באלי למות.

#1 ינואר 15, ‏11/10/17
    נערך לאחרונה ב: ‏11/10/17
  2. שוטר סמוי

שוטר סמוי חבר חדש

לייקים:
    0
    כי קנאביס נחשב "סמים" בעיני אנשים שלא מבינים מזה. ואלכוהול לא נחשב בעיניהם סמים

3. מבסוטלן

מבסוטלן חבר חדש

לייקים:
    0
    את לא תביני סחיים לעולם ;)

4. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    הוגן.. אף אחד לא צריך לסבול במיוחד שאת מעשנת במקום שהוא של הבניין.
    אם זה בבית הפרטי שלך זה משהו אחר.. תכבדי את השכנים תעשי מחוץ למקלט או בבית חבל להסתבך עם שכנים משוגעים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!