1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איכות החומר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י RoyHargrove, ‏22/12/13.

1. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    שלום לכולם
    אני ו2 חברים שלי התארגנו על סוחר בעיר שלנו, הוא מוכר לנו 120 ש"ח לגרם שלפי המחירים אני מבין שזה יחסית סביר אבל קצת גבוהה.
    השאלה שלי היא, איך אני יכול לאמוד את איכות החומר? כשעישנו היה טעם נחמד והשפעה טובה, אבל לקח לזה איזה רבע שעה עד שההשפעה הגיעה.

2. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    תחפש קריסטלים (אבקנים נוצצים) על הפרח, תנסה לראות אם הוא יובש כמו שצריך.. זה הכל ניסיון, ככל שתראה יותר פרחים תדע להעריך את איכות לפי מראה בלבד.

3. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אם אתה מכיר ריח של קנאיבס, ואתה רוצה לדעת אם הירק טוב בלי לעשן אותו, שים אותו במרחק אם היד ותריח, אם אתה מריח אותו טוב, ובמיוחד שאתה מסטול (הרגישות לריח דיי יורדת) אז זה משהו מפחיד, יש זנים טובים אם פחות ריח, אבל אם זה מריח כמו חממה תדע שרק מהבן אדם הזה אתה קונה.

"אם אין ריח של קנאיבס אל תשלם" (לא נתקלתי בזן בלי ריח) שלא יבאו לכם זכרים מרוססים בטעות.

#3 Bong, ‏24/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏24/12/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!