1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איף לגדל קנאביס סגול!!?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י mr weed.., ‏6/2/14.

1. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    אההלןןן חברה,

הייתי רוצה לדעת איך לגדל קנאביס סגול? יש איזה טיפים משהו?
    או שזה תלואי בזן..?

תודה מראש אחלה פורום זה

2. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1

קראתי את המדריך הזה אחי והוא לא עוזר בכלל! מה שכן רשום זה מאיפה לקנות זרעים שיהיו סגולים בעתיד..
    אני שואל עם יש לי עציץ עם פרחים ירוקים איך אני הופך אותם לסגולים? זה חייב להיות תלואי בזן?

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    חלק מהזנים כאשר נחשפים לקור רב לאורך זמן במהלך הגידול הופכים גוונם לסגלגל.
    כמובן שאם תבחר זן סגול ותוסיף לו אלמנט קור תוכל להפיק פרחים סגולים לגמרי בלי זכר לגוון ירוק.

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    וואלה? ואני חשבתי שהם מתים מקור רב לאורך זמן.
    ההמלצה שלי והיא לא בטוח תעבוד, זה להשקות במים עם חומר מאכל סגול...

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אם שומרים על אחוזי לחות מסויימים, תאורה נכונה או אור שמש טוב בליווי השקייה ודישון טוב , אף אחת לא תמות.
    גם בקור עז(אך הגיוני) פרחים יגדלו וישגשגו, בעיקר בצבע סגלגל. תראה את הגידולים של החורף האחרון בחברת "טבע אדיר" בפייסבוק. זנים שאין שום זכר לצבע סגול בגנטיקה שלהם נראים כמו מינימום כומתה של גבעתי. לא בהכרח אומר משהו על האיכות שלהם, אבל היי, הוא ביקש רק צבע סגול.

6. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    תודה רבה Pandora's Box אתה אחלה! וכשאתה מתכוון קור לאיזה טמפרטורה אתה מתכוון בדיוק..? ועל כמה עומדים האחוזי לחות?
    ולפי מה שאתה אומר עם אני מגדל בחורף בגידול חוץ מתחת לפרגולה ככה שלא יהיה גשם.. ועם אור כמובן אז יהיו לי פרחים סגולים?
    וחוץ מסגול יש אפשרות לעשות עוד צבעים? אדום כחול שחור אפור....

7. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    קור כמו שהיה בחודשים האחרונים של ה"חורף" שאנו עוברים כרגע.
    אחוזי לחות? לא שיצא לי לגדל בחוץ בחורף אך ממה שאני יודע המטרה היא להגיע לאחוזי לחות ותאורה זהים כמה שאפשר בדיוק כמו בכל גידול רגיל אך הטמפרטורה הקרה היא שגורמת לפיגמנט הסגול בצמח להראות את עצמו יותר ויותר וכך הקנאביס נהפך לסגול.

ולא בגידול בחורף בחוץ מתחת לסתם פרגולה או כל דבר שרק יגן מגשם סביר להניח שברוב הזנים הצמח ימות, אולי כמה אוטומטיים וזנים ספציפיים אחרים ישרדו. אך אם תבנה לו מין חממה שקופה שתשמור על לחות ואפילו על קצת מהקור מבחוץ הצמח יצמח ויפרח כמו גדול וסביר להניח יתן גוונים סגולים.

#8 Pandora's Box, ‏6/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏6/2/14
  8. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    תודה חברר!! אבל לא ענית לי איך לגדל אותך בעוד צבעים???

#9 mr weed.., ‏6/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏6/2/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!