1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אלצהיימר וקנאביס

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י אליהו קראם, ‏21/12/16.

1. אליהו קראם

אליהו קראם חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    לפני כשנתיים אובחן לסבא היקר שלנו מחלת האלצהיימר.
    המחלה לצערנו הרב מתקדמת מהר, מה שמקשה עלינו ברמה הנפשית והפיזית. אנחנו כמשפחה שזוכרים את סבא עד לא מזמן כאדם פעיל, חייכן, עצמאי ואינטלקטואל, חווים אותו היום כאדם עצבני, חסר תיאבון, לחוץ ללא סיבה ומדבר ללא הקשר.
    לאחר ניסיון כל התרופות שנרשמו ע"י רופאים מומחים, נראה שאין שיפור בבלימת המחלה או דיכוי הסימפטומים הנגרמים ממנה.

לאחר הרבה התלבטויות ובעיקר חוסר אונים אל מול המחלה, אשמח לעזרתכם בכל מידע כלשהו בנושא קנאביס לטיפול/הקלה באלצהיימר.
    האם יש איזשהי השפעה חיובית של הקנאביס על המחלה?
    האם מותר ליטול תרופות ביחד עם הצמח? ובכלל, מהי עמדתה של משרד הבריאות לגבי רשיון רפואי עבור חולי אלצהיימר? (בעידן הנוכחי שבו לצערי עשרות אלפי חולים תלוים בשר ליצן אחד)

תודה רבה מראש לעוזרים

2. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    מחלה נוראית, סבתא שלי חלתה בה לפני כמה שנים וחוותה את אותם התסמינים.
    שהמחלה פרצה גם אני כמוך חיפשתי פתרונות אלטרנטיבים ורוב המידע שקראתי הוביל אותי בסופו של דבר לקנאביס רפואי.
    לצערי בארץ לא מטפלים באלצהיימר בקנאביס רפואי (תבדוק אותי בקשר לזה כי עברו כמה שנים מאז שאני בדקתי), רציתי להכין לה בעצמי שמן אבל חלק מהדודים (מרובעים ומיושנים) התנגדו לרעיון של לקבל תרופה שלא רשם רופא.
    אני מצרף סרטון של אברי גלעד שמדבר על קנאביס ואצלהיימר.
    רפואה שלמה ובהצלחה!

3. אליהו קראם

אליהו קראם חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה ותודה על העזרה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!