1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אמסטרדם ועישון בפעם הראשונה.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Gree, ‏27/2/14.

1. Gree

Gree חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב אז אוטוטו אני טס לאמסטרדם בפעם הראשונה והייתי שמח לקבל מכם טיפים.
    קראתי כמה כתבות מהמגזין כמו "המדריך למעשן המתחיל" ו-"המדריך לסטלן באמסטרדם" והייתי רוצה להתייעץ אתכם בנוסף:
    איזה זן מומלץ לעשן בפעם הראשונה? כמה גרם לשים בג'וינט? לערבב עם טבק/גרינגו או שעדיף נקי?
    אשמח אם תשתפו אותי בעוד דברים שכדאי לדעת גם לגבי אמסטרדם וגם לגבי עישון בכללי :cool:

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    מממ אני יודע שאם הייתי טס לאמסטרדם אז התפריט היה חייב לכלול פטריות וסמים אחרים חוץ מגראס.
    שמעתי מחבר שהיה שהזן הכי מטורף שיצא לו לעשן זה אמנזיה הייז, הוא אומר שאחרי שהם עישנו אותו הם לא רצו לעשן משהו אחר, הוא גם נתן להם את הסטלה הכי חזקה והכי ארוכה.

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אחי הדבר הכי כיף באמסטרדם זה שאתה יכול ללכת לשאול את המוכר והוא יסביר לך לעומק.
    הוא יראה לך זנים למתחילים וילמד אותך את ההבדל.
    תאכלס גם אני יכול לכתוב את דעתי אבל אין כמו לראות בעין, אז סע ותזרום.
    ואפשר לקנות גוינט מגולגל ואז אתה לא צריך להסתבך (כ3 יורו לגוינט).

המלצות כלליות לאמסטרדם: יש להם שוק של פרחים משהו מטורף, תתלבש חם, נורא יקר שם האוכל וגם הקופי שופ מאשר בשאר הולנד, מלון ל2 כ40 יורו הוסטל כ15 יורו לאדם,הבית של אנה פרנק הוא מוזיאון,ויש שם גם מוזיאון גראס וגם מוזיאון סקס.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!